Informacje

Nowe promocje w sklepie gram.pl

28

Tym razem przygotowaliśmy nie lada gratkę dla posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Wybrane gry z oferty Electronic Arts można nabyć za symboliczną złotówkę. Poza tym przeceniamy Metro 2033 na PC i przypominamy, że nadal obowiązuje niższa cena World of Warcraft i zestawu World of Warcraft: Battlechest.

Nowe promocje w sklepie gram.pl - obrazek 1

2010 FIFA World Cup, Army of Two The 40th Day, Battlefield Bad Company 2, Dante's Inferno, Dragon Age: Początek, Left 4 Dead 2, Mass Effect 2, NBA Live 10, NHL 10, Skate 3, Tiger Woods Pga Tour 10 w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 to gry, które zostały objęte promocją w sklepie gram.pl – zamawiając jeden z powyższych tytułów, drugi można dodać do koszyka za złotówkę. Oferta obowiązuje od 14 maja do 6 czerwca.

Nowe promocje w sklepie gram.pl - obrazek 2

W tym tygodniu nie zapomnieliśmy także o właścicielach komputerów osobistych. Dla nich przygotowaliśmy promocję na grę akcji Metro 2033 zarówno w edycji standardowej (nowa cena to 79,90 zł – obniżka ze 119,90 zł) oraz kolekcjonerskiej (nowa cena 169,90 zł – stara cena 199,90 zł). Oferta obowiązuje od 14 do 17 maja.

Entuzjastom gier MMO przypominamy, że w sklepie gram.pl dostępna jest gra World of Warcraft (edycja pudełkowa lub sam klucz aktywacyjny) w cenie 34,90 zł oraz zestaw World of Warcraft: Battlechest, zawierający podstawową wersję oraz dodatek The Burning Crusade, który kosztuje 59,90 złotych. Promocja trwa od 11 do 23 maja.

28 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Renzov

"Tym razem przygotowaliśmy nie lada gratkę (...)"- Po co piszecie o tych badziewnych grach? Gdzie jest ta "gratka"?

Odpowiedz
G arborek

czyli mogę mieć mass effecta 2 i Dragon Age w cenie Dragon Age ?

Odpowiedz
Woo-Cash

Ale mnie zaskoczyliście! Mogę kupić 2x Bad Company2 w cenie jednej sztuki?

Odpowiedz
G Laid_back

> Ale mnie zaskoczyliście! Mogę kupić 2x Bad Company2 w cenie jednej sztuki?
W cenie jednej sztuki + 1PLN :)

Odpowiedz
G arborek

o fuck... i to jest promocja :P szkoda tylko że wszystkie gry mam :D

Odpowiedz
G MrGregorA

Oho EA w trakcie ofensywy ;) to już 4 sklep z tą promocją. Chociaż na 3 kropkach jest lepiej bo nie trzeba kupować 2 tylko po prostu ceny gier w promocji spadły do 99zł!

Odpowiedz
Woo-Cash

> Oho EA w trakcie ofensywy ;) to już 4 sklep z tą promocją. Chociaż na 3 kropkach jest
> lepiej bo nie trzeba kupować 2 tylko po prostu ceny gier w promocji spadły do 99zł!
Z tym, że Gram oferuje odbiór osobisty w Sferisie, a w 3Kropkach musisz płacić ;)Cóż, kupuję.

Odpowiedz
G Pile

Dobra promocja. Trzeba coś kupić. Myślę nad DS i ME 2 :D

Odpowiedz
vegost

Zawsze chciałem pograć w Dragon Age na xboxie ale skoro mam na pc to nie kupie szkoda kasy i to jeszcze 200 zł omg : )

Odpowiedz
Dar06

Z tym, że w Saturnie można zakupić wymienione gry za 84,50 za sztukę i nie trzeba brać drugiej gry oraz brak opłat za przesyłkę :)

Odpowiedz
G sharkien

Szczerze mówiąc ta promocja 2 gry w cenie 1 na gram.pl wychodzi trochę marnie. Bo jak już kolega wspomniał jeżeli ktoś zamawia kurierem np w sklepie 3kropki to wychodzi tylko ok 25 zł drożej. Dla porównania gra w sklepie gram.pl kosztuje- 179 zł, a w sklepie 3kropki to tylko niecałe- 100 zł. Nie chce robić reklamy tamtemu sklepowi ale gram.pl się nie postarało. Dla jasności zamówiłem 2 gry w gram.pl bo zawsze te 25 zł zostaje w kieszeni

Odpowiedz
G kiczka116

fajna a promocja 2 w cenie 1, na PeCeta by takie coś stykło.:) Było by fajnie.:) ;d;d

Odpowiedz
G sule

> Szczerze mówiąc ta promocja 2 gry w cenie 1 na gram.pl wychodzi trochę marnie. Bo jak
> już kolega wspomniał jeżeli ktoś zamawia kurierem np w sklepie 3kropki to wychodzi tylko
> ok 25 zł drożej. Dla porównania gra w sklepie gram.pl kosztuje- 179 zł, a w sklepie
> 3kropki to tylko niecałe- 100 zł. Nie chce robić reklamy tamtemu sklepowi ale gram.pl
> się nie postarało. Dla jasności zamówiłem 2 gry w gram.pl bo zawsze te 25 zł zostaje
> w kieszeni
Czyli gram.pl się postarało, skoro zamówiłeś u nich, a nie w 3kropki. :) 25 zł w kieszeni to jednak dużo, więc:3kropki < gram < Saturn.

Odpowiedz
G arborek

> > Oho EA w trakcie ofensywy ;) to już 4 sklep z tą promocją. Chociaż na 3 kropkach
> jest
> > lepiej bo nie trzeba kupować 2 tylko po prostu ceny gier w promocji spadły do 99zł!
>
>
> Z tym, że Gram oferuje odbiór osobisty w Sferisie, a w 3Kropkach musisz płacić ;)
> Cóż, kupuję.
Niestety gram.pl przemilczało fakt że wprowadzili opłaty za odbiór w salonie Sferis :( było głośno... nawet jedną grę zamówiłem za free odbiór... a później zaczęło naliczać :(

Odpowiedz
G KrisK91

Ale walnęliście promocje :/. Teraz nie wiem czy brać Bad Company 2 i... (no właśnie - i co? Reszta gier tak jakoś mi nie podchodzi.) Czy może kupić Red Dead Redemption. Eh, te życiowe wybory!

Odpowiedz
FellesaN

Samo życie! Szkoda że nie mam ps3...

Odpowiedz
kimr

A tak w ogóle to jest promocja gram.pl, czy po prostu gram.pl podpisuje się pod poromocję EA, która to robi już chyba 3 raz promocje "2 za 1"...

Odpowiedz
G hulk9

Radzę wam sprawdzić ceny tych gier na allegro... wielkiego szału nie ma z tą promocją

Odpowiedz
G kotlecik5

Szkoda, że tylko na konsole :P ale promocja dobra.

Odpowiedz
G Gryczka

Myślałem, że tu jakoś zaszalejecie z tą promocją 2 za 1, a tu tylko gry EA...
Dla mnie cieniutko, sądziłem, że jest to jakaś większa okazja na gry konsolowe, a tu we wszystkich sklepach tylko produkty z oferty EA. Cóż, byłoby za miło.

Odpowiedz
G sirufok1987

Promocja na konsole jak najbardziej godna uwagi, no i trwająca prawie przez miesiąc. Szkoda, że na PC jest tylko Metro, które już posiadam. No ale może następnym razem coś się trafi, trzeba czekać.

Odpowiedz
G brajniac

Łeee... miała być promocja. A nie akcja "konsole są super".

Odpowiedz
domin278

chyba kupię te metro 2033

Odpowiedz
czupryn

" Z tym, że Gram oferuje odbiór osobisty w Sferisie, a w 3Kropkach musisz płacić ;) "- jak pojedizesz do 3 kropek to też możesz odebrać osobiście, ja mam stosunkowo blisko. Co do promocji, to świetna, szkoda ze nie mam PSa ani Xpudła.

Odpowiedz
G Bartex69

Z bardzo dużą chęcią bym coś zamówił,ale cena lekko odstrasza. Wolę jakoś w sklepie wziąć i po kryjomu nie mówić rodzicom o cenie. Nawet jak to moje pieniądze to zawsze mają coś do powiedzenia,no cóż.
Gratuluje tym,co chętni zakupić coś w tej promocji i życzę powodzenia :)

P.S-Spodziewałem się w tej promocji ,że będą gry sprzedawane w okolicy 129,90-149,90 + 1zł w tym wybrana przez siebie gra.

Odpowiedz
G Mohair

Szkoda, że ta promocja na WoW'a nie pojawiła się troooooszkę wcześniej. Bo, będąc szczerym, teraz to mi zwyczajnie czasu szkoda na mmo =P

Odpowiedz
G Vernio

Fajna ta promocja EA. Szkoda, że jak robi podobne na PC to dotyczy to gier za serii EA Classic.

Odpowiedz