Michael Pachter: Splinter Cell: Conviction na PlayStation 3 za pół roku

Michał Ostasz
2010/04/26 19:00
0
0

Znany analityk branży elektronicznej rozrywki z firmy Wedbush Morgan stwierdza, że już wkrótce posiadacze konsoli Sony zagrają między innymi w Splinter Cell: Conviction. Czyżby tym razem Michael Pachter miał rację?

W ostatnim odcinku jego autorskiego programu Pach Attack, produkcji serwisu GameTrailers, poruszony został temat ekskluzywności tytułów wydawanych przez niezależnych wydawców. Pachter wypowiedział się o francuskiej firmie Ubisoft, która jak sam stwierdza:

Jest bardzo dobra w negocjowaniu praw do wydawania swoich gier także na innych platformach po pewnym okresie czasu.Michael Pachter: Splinter Cell: Conviction na PlayStation 3 za pół roku

Jego zdaniem ostatni bestseller tego wydawcy, czyli wysoko oceniany Splinter Cell Conviction straci status gry ekskluzywnej dla konsoli Microsoftu.

Minimum sześć miesięcy, być może rok ekskluzywności dla Xboxa 360, ale w końcu zobaczycie te gry na PlayStation 3

GramTV przedstawia:

Ubisoft oczywiście zaprzecza wszelkim plotkom i spekulacjom o tym, że najnowsze przygody Sama Fishera trafią na sprzęt Sony czego przykładem jest ta oficjalna notka umieszczona w serwisie Twitter, w której czytamy:

Splinter Cell: Conviction jest ekskluzywne dla Xboxa 360. Wersja na PC ukaże się w przyszłym tygodniu

Czy Waszym zdaniem ujrzymy tę produkcję na PlayStation 3?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!