Czy Blizzard zdąży ze StarCraftem II?

Patryk Purczyński
2010/04/24 11:17
0
0

Do wakacji coraz bliżej, a nadal nie wiadomo, kiedy StarCraft II pojawi się na półkach sklepowych. Jak zdradza Chris Sigaty z Blizzarda, firma robi wszystko, by dotrzymać danego słowa.

Premiera StarCrafta II w pierwszej połowie roku - to cel, jaki wyznaczył sobie Blizzard. Napięcie rośnie, bowiem kolejne dni mijają, a o konkretnym terminie wydania nadal cicho. "Wciąż celujemy z premierą w połowę roku" - uspokaja Chris Sigaty z Blizzarda. "Robimy wszystko, co w naszej mocy. Staramy się zakończyć prace tak szybko, jak to tylko możliwe". Czy Blizzard zdąży ze StarCraftem II?

Zakończenie prac nad Wings of Liberty nie oznacza jednak, że pracownicy Blizzarda udadzą się na urlop. W kolejce czekają już bowiem druga i trzecia część trylogii, w której gracze przejmą kontrolę (odpowiednio) nad rasą Zerg i Protoss. "To będzie ciągły proces. Ludzie skończą z usuwaniem błędów i zamykaniem dotychczasowych zadań związanych z produktem przeznaczonym do wydania, a następnie przystąpią do prac nad rozszerzeniem numer 1" - tłumaczy przedstawiciel Blizzarda.

Pojawienie się wspomnianego dodatku to jednak dość odległa perspektywa. "Są jeszcze inne rzeczy, nad którymi chcemy pracować" - zdradza Sigaty. Chodzi tu m.in. o sprawy związane z modami. Druga odsłona StarCrafta II, według wstępnych szacunków, powinna ujrzeć światło dzienne około półtora roku po premierze Wings of Liberty.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!