Poranna ploteczka: Szczegóły nt. Call of Duty 7

Patryk Purczyński
2010/03/29 09:14
15
0

Powołując się na źródła bliskie Activision anonimowy informator przekazał dane dotyczące Call of Duty 7. Ujawniono tytuł, miejsca akcji (tak, tak, miejsca) i datę wydania.

Call of Duty 7: Black Ops to ponoć pełen tytuł strzelaniny, powstającej w studiu Treyarch. Cezury czasowe gry mają wyznaczać koniec II wojny światowej i czasy współczesne. Użytkownicy zostaną rzuceni w różne miejsca na świecie (m.in. na Kubę i do Ameryki Południowej), w rozmaite bitwy i wojny, przydzieleni do różnych oddziałów. Poranna ploteczka: Szczegóły nt. Call of Duty 7

Wśród nich znajdzie się Special Air Service (SAS), z którym gracz będzie uczestniczył w misji na terenie ambasady irańskiej w Londynie w latach 80. ubiegłego stulecia. Tak jak pierwotnie informowano, Call of Duty 7 zabierze fanów strzelanin również do Wietnamu. Akcja nie ma być jednak w pełni skupiona na tym właśnie terytorium.

Co ważne, do serii wracają serwery dedykowane. Treyarch chce zrobić ukłon w stronę użytkowników komputerów osobistych. Brak możliwości stawiania "dedyków" w Modern Warfare 2 był powodem niezadowolenia wielu graczy, o czym daliście znać i Wy, drodzy Czytelnicy. Call of Duty 7 powinien zadebiutować w listopadzie.

GramTV przedstawia:

Wszystkie wyżej przedstawione dane wymagają niestety oficjalnego potwierdzenia. Na razie są to jedynie doniesienia anonimowego informatora, będącego blisko Activision.

Komentarze
15
Rammi
Gramowicz
29/03/2010 18:17

''Moda na sukces'' w stylu CoD nadal trwa. Tylko czy Activision jest aż takie biedne skoro kolejne odcinki tasiemcowej mody wypuszcza co roku? Ogólnie seria jest dobra, tylko kolejne części mogłyby być wydawane rzadziej. Niech robią grę dłużej, ale w zamian dostalibyśmy grę przynajmniej na 12-14 godzin. A tak to każda następna odsłona jest krótsza od poprzedniej i w końcu dojdzie do sytuacji, gdy w czasie kolejnego odcinka ''Mody na sukces'' my zdążymy ukończyć kampanię nowego Call of Duty i jeszcze się załapiemy na napisy końcowe.A jeśli ktoś nastawia się tylko na multiplayer to jego sprawa.

kiczka116
Gramowicz
29/03/2010 16:48

coś tu nie pasi, czyżby aż tak szybko mieli by wypuścić gre do sprzedaży? dziwne.:) Lepiej poczekać na coś oficjalnego.:)

Renzov
Gramowicz
29/03/2010 16:43

Zapowiada się świetna gra. No i mam nadzieję, że dorzucą jakiś dodatek podobny do Nazi zombies, bo barzo on mi się podobał. Dwoma słowami mówiąc- trzymam kciuki za Treyarch.

Bumblejazz
Gramowicz
29/03/2010 14:38

Pecyn ja stawiam w tym roku na MoH-a :)MW2 mnie zawiodło , i to poważnie...MW to było coś :) ale kontynuacja to hmmm... gniot :Da co do CoD-a 7 , to jak dla mnie treyarch chce zrobić gre, ale nie wie jak więc zrobią mętlik i 1 misja tam, 2 tam etc i wyjdzie masakra ;o

Pecyn
Gramowicz
29/03/2010 14:03

Ale szykuje się dylemat. Nowy MoH, czy nowy CoD. :-S

vegost
Gramowicz
29/03/2010 13:42

Kolejny CoD ou yea juz nie mogę sie doczekac :D SAS chyba juz występowało w MW2 prwada ? :D

Tom_pl
Gramowicz
29/03/2010 13:03

To zapowiada się świetna zabawa przy grze, no i wreście serwery dedykowane ufff ;)

Bravo4
Gramowicz
29/03/2010 12:49

Hmm chciałbym coś raz zagrać Rosyjskim Specnazem który robi zamieszanie w Wielkiej Brytanii i neutralizuję SAS''ów a gdy przysyłają Amerykańskich Marines na pomoc to ich po prostu "niszczymy" ... może nawet zamach na królową by się zrobiło, taka miła odmiana by to była :P.

Melchah
Gramowicz
29/03/2010 11:53

Różne wojny, różne bitwy, trochę tu, trochę tam...Jednym słowem: burdel."Grę trzeba zrobić, a myśleć nam się nie chce"?

TBKPredator
Gramowicz
29/03/2010 10:55

Nie wiedzieć czemu, jakoś ostatnio przekonałem się do Treyarch. Głównie za sprawą tych darmowych mappacków do WaW. Myślę że CoD 7 w przeciwieństwie do MW2 zagości na mojej półce. :P

ubn
Gramowicz
29/03/2010 10:28

amen panie drogi

Undertaker
Gramowicz
29/03/2010 10:17

A ja dopiero przy MW2 przekonałem się, jak potrzebne są dedyki do MP. :/ To co się dzieje w MW2 to bajka - nie ma adminów pilnujących porządku, często rozłącza, często gubi pakiety, nie możesz sobie znaleźć stałego miejsca... Żadnych modów, zmienionych zasad rozgrywki - null. Chętnie zagrałbym na serwie bez noobtubersów, a tak - ja osobiście uważam, że w MW2 każdy NOOB (tak, noob, nie newbie) może wymiatać.

Dexter_McAaron
Gramowicz
29/03/2010 09:54

Zważywszy na to, że nową odsłonę pichci zupełnie inna ekipa, zaś MW2 nawet traktuje się jako kompletny spin-off od serii, Twa wypowiedź jest wyjątkowo mocno uzasadnionia logicznie :>

Damianuss1
Gramowicz
29/03/2010 09:53

Mnie tam to odpowiada, ale pełny wątek dziejący się w jednym miejscu byłby lepszy. Czekam na tą część CoD :) no i jak będą dedyki to już w ogóle będzie bardzo dobrze.

ubn
Gramowicz
29/03/2010 09:41

Moim skromnym zdaniem teraz to te dedykowane serwery mogą sobie w buty wsadzić. Za sprawa wszystkich "przyjemnosci" w MW2 nigdy wiecej gry z logiem CoD nie kupie.