Informacje

Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband

16

Tryb rozgrywki wieloosobowej, ulepszona grafika, trudniejsze walki - to najważniejsze nowości oferowane przez Mount & Blade: Warband – samodzielny dodatek do popularnej gry akcji/RPG.

Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband - obrazek 1

Mount & Blade: Warband wprowadza następujące nowości:

  • tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu dla maksymalnie 64 graczy na kilku różnych mapach w wariantach Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle and Siege;
  • ulepszoną oprawę wizualną – dodano dynamiczne oświetlenie High Dynamic Range (HDR), FSAA, bloom oraz tekstury w wyższej rozdzielczości, dzięki którym modele poszczególnych postaci są znacznie dokładniejsze niż we właściwym Mount & Blade, na uwagę zasługuje także bogate w detale otoczenie;
  • usprawnioną dyplomację, możliwość zawierania sojuszy;
  • samouczek wyjaśniający szczegółowo zasady zabawy, który jest przydatny dla nowicjuszy (dodatek jest trudniejszy od podstawowej wersji gry za sprawą poprawionej sztucznej inteligencji komputerów przeciwników).

Data polskiej premiery Mount & Blade: Warband została wyznaczona na 2 kwietnia. Dodatek nie wymaga zainstalowania gry podstawowej.

Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband - obrazek 2
Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband - obrazek 3


Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband - obrazek 4
Rusza pre-order gry Mount & Blade: Warband - obrazek 5


16 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Renzov

Ja oczekam na recenzje. Kupiłem M&B i OiM, ale zabawa w sieci to co innego. Mam nadzieję, że będzie to dobra gra, bo Mount and Blade przez internet... Hmm... Zapowiada się ciekawie.

Odpowiedz
G PinKee

Niby dodatek, a cena jak za pełnoprawną grę. Trochę się wydawcom w główkach poprzestawiało.
A z drugiej strony - skoro jest on samodzielnie działający, to co w tym z dodatku? Przecież Mount and Blade to gra sandboksowa z otwartym światem - jak to będzie wyglądać w tym dodatku? Jakieś ograniczenia czy zupełnie inne tereny?

Odpowiedz
G Zarkadius

Mi M'n'B się znudziło ;/ niby system walki super ,ale robić te same zadania w kółko to trochę monotonne się robi :( mogli by jakiś lepszy engine wprowadzić robiąc kolejną część a nie w mody się bawią....

Odpowiedz
G Ramonek

Ludzie kupujcie ją w ciemno! Nawet teraz jest warta każdej złotówki!

Odpowiedz
G Damianuss1

Pierwsze słyszę o tej części M&B. Jestem trochę zaskoczony i do tego ten multi. Trzeba to będzie obcykać.

Odpowiedz
G karolekx23x

Ja grałem w Mount&Blade i jakoś szybko się mi znudziło , wiec Ogniem i Mieczem już nie kupowałem bo jak pierwsza cześć mi się nie spodobała to nie sądze że nastepne gry bedą lepsze.

Odpowiedz
G Pecyn

Tak jak nie miałem żadnego kontaktu z M&B, to ten dodatek chyba kupię. Zapowiada się nieźle.

Odpowiedz
G kotlecik5

"tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu dla maksymalnie 64 graczy na kilku różnych mapach w wariantach Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle and Siege;" - mam naprawdę złe przeczucia co do tego... 64 graczy? Oni chyba zmienili zupełnie wszystko w tym dodatku bo jak świat M&B może pomieścić 64 graczy naraz? I do tego te chory tryby jak capture the flag... wtf?

Odpowiedz
G Mercuror

> Niby dodatek, a cena jak za pełnoprawną grę.
Gdzieś Ty był przez ostatni rok? Teraz pełnoprawna gra kosztuje jakieś 130-140 zł, dodatek za 70-90 to normalka.

Odpowiedz
piterpan

Byłem przez długi okres beta testerem trybu multi w Warbandzie i powiem szczecze, że tryb multi robi wrażenie... i faktycznie pomieści 64 osoby, dochodzą oczywiście do tego mody i np już zamiast średniowiecza mamy możliwość przenieść się do czasów muszkietów czy I wojny światowej i w ten sposób grać na mapkach,... społeczność jest ogromna i mody będą wychodzi do multi praktycznie każdego dnia...polecam

Odpowiedz
G White_Eagle

Trochę droga, ale i tak kupię. Nie mogę się doczekać trybu wieloosobowego, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało :)

Odpowiedz
Juri_gag

A graficznie ja nie mogę co za skok do przodu ! Mam rozumieć iż nie mieli dostępu do silnika gry? Bo poza nowymi teksturami, bump mappingiem i bloomem(czemu nie hdr? O_o) nic szczególnego w poprawie grafiki nie widze...

Odpowiedz
Juri_gag

Jeśli to niby hdr..... to ten topór i chmury rzucają światło jakby to był bloom w 100% jego okazałości...

Odpowiedz
jakubfara

Ekhm!
Nie chciałbym was obrażać , ale
to jest coś jak m&b 2.
Tak samo jak jest gta:vc i gta :sa , obydwa z takim samym numerkiem(brakiem numerka) a w sa inna grafika.
Pozatym w dodatkach nie wprowadza się tylu zmian ;/
Myśle , że w tą gre z w.w postów grały 2 osoby ;/
Dobrze , że nie czytam innych komentarzy na tym forum bo bym miał "heart attack"
Mam nadzieje , że dostawa tej gry nie będzie na poziomie postów .
Chyba że was jakiś konkurencyjn serwis opłaca ;)

Odpowiedz
G duumek

Poprostu trochę dzieci niewiedzą o co chodzi i komentują poprostu task jak hydraulik mówił o kominach :D
Tak wogóle ja już zamówiłem pre order 3 albo 4 kwietnia bedzie :D

Odpowiedz
G karolekx23x

O tym dodatku dopiero się dowiedziałem , brak jakieś reklamy robi swoje.

Odpowiedz