News

Zobacz początek God of War III

Adam Berlik, 05.03.2010 15:22 37

Wszystkich zniecierpliwionych fanów przygód Kratosa, oczekujących premiery God of War III, zachęcamy do zapoznania się z fragmentem rozgrywki.

W internecie pojawił się materiał wideo, prezentujący pierwszych dziesięć minut gameplaya ze zbliżąjącego się wielkimi krokami God of War III – pierwszej odsłony sławetnego cyklu slasherów na konsolę PlayStation 3. Nowe przygody Kratosa będą dostępne na sklepowych półkach od 17 marca (Europa), 16 marca (Stany Zjednoczone), 18 marca (Australia i Nowa Zelandia) i wreszcie 19 marca (Wielka Brytania).


God of War III to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Nie zanosi się na to, by nie spełniła ona oczekiwań fanów, o czym można przekonać się, czytając pierwsze wrażenia z rozgrywki opublikowane w naszym serwisie. Warto dodać, że prawdopodobnie gra otrzyma od serwisu IGN maksymalną notę.

Standardowe wydanie gry God of War III jest dostępne w sklepie gram.pl, gdzie można składać przedpremierowe zamówienia. Oprócz niego w polskich sklepach pojawią się także inne wersje. Przypominamy, że w ramach inicjatywy Lokalizacje 2.0, polski oddział Sony wyda God of War III w edycji dwujęzycznej (po angielsku i w pełni po polsku – w roli Kratosa usłyszymy Bogusława Lindę, natomiast Michał Żebrowski użyczy swojego głosu Herkulesowi).

najnowsze