Spike TV Video Game Awards 2009 - lista zwycięzców

Piotr Wiejak, 13 grudnia 2009 10:12 48

Impreza Spike TV Video Game Awards 2009 już za nami - oto pełna lista nominowanych we wszystkich kategoriach oraz tych, którzy okazali się najlepsi.

Gra Roku:

  • Assassin's Creed 2
  • Batman: Arkham Asylum
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Left 4 Dead 2
  • Uncharted 2: Among Thieves

Zwycięzca: Uncharted 2: Among Thieves

Studio Roku:

  • Infinity Ward
  • Naughty Dog
  • Rocksteady Studios
  • Valve

Zwycięzca: Rocksteady Studios

Najlepsza Gra Niezależna:

  • 'Splosion Man
  • Flower
  • Osmos
  • Trials HD

Zwycięzca: Flower

Uncharted 2: Among Thieves

Najlepsza Gra - Xbox 360:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Halo 3: ODST
  • Forza Motorsport 3
  • Left 4 Dead 2

Zwycięzca: Left 4 Dead 2

Najlepsza Gra - PS3:

  • inFAMOUS
  • Killzone 2
  • Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
  • Uncharted 2: Among Thieves

Zwycięzca: Uncharted 2: Among Thieves

Najlepsza Gra - Wii:

  • Madworld
  • New Super Mario Bros. Wii
  • Punch-Out!!
  • Wii Sports Resort

Zwycięzca: New Super Mario Bros. Wii

Najlepsza Gra - PC:

  • Dragon Age: Origins
  • Left 4 Dead 2
  • Plants vs. Zombies
  • The Sims 3

Zwycięzca: Dragon Age: Origins

Najlepsza Gra - Handheldy:

  • Grand Theft Auto: Chinatown Wars
  • Mario & Luigi: Bowser's Inside Story
  • Professor Layton and the Diabolical Box
  • Scribblenauts

Zwycięzca: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Assassins Creed II

Najlepszy Shooter:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Halo 3: ODST
  • Killzone 2
  • Left 4 Dead 2

Zwycięzca: Call of Duty: Modern Warfare 2

Najlepsza Bijatyka:

  • Blazblue: Calamity Trigger
  • Soulcalibur: Broken Destiny
  • Street Fighter IV
  • Tekken 6

Zwycięzca: Street Fighter IV

Najlepsza Gra Action-Adventure:

  • Assassin's Creed 2
  • Batman: Arkham Asylum
  • Brutal Legend
  • Uncharted 2: Among Thieves

Zwycięzca: Assassin's Creed 2

Najlepszy RPG:

  • Borderlands
  • Demon's Souls
  • Dragon Age: Origins
  • Mario & Luigi: Bowser's Inside Story

Zwycięzca: Dragon Age: Origins

Najlepsza Gra Multiplayerowa:

  • Borderlands
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Halo 3: ODST
  • Left 4 Dead 2

Zwycięzca: Call of Duty: Modern Warfare 2

GTA IV: The Ballad of Gay Tony

Najlepsza Gra o Sporcie Indywidualnym:

  • Fight Night Round 4
  • Tiger Woods PGA Tour 10
  • UFC 2009 Undisputed
  • Wii Sports Resort

Zwycięzca: UFC 2009 Undisputed

Najlepsza Gra o Sporcie Drużynowym:

  • FIFA Soccer 10
  • Madden NFL 10
  • NBA 2K10
  • NHL 10

Zwycięzca: NHL 10

Najlepsza Gra Wyścigowa:

  • Dirt 2
  • Forza Motorsport 3
  • Gran Turismo (PSP)
  • Need for Speed Shift

Zwycięzca: Forza Motorsport 3

Najlepsza Gra Muzyczna:

  • DJ Hero
  • Guitar Hero 5
  • LEGO Rock Band
  • The Beatles: Rock Band

Zwycięzca: The Beatles: Rock Band

Najlepszy Soundtrack:

  • Brutal Legend
  • DJ Hero
  • Guitar Hero 5
  • The Beatles: Rock Band

Zwycięzca: DJ Hero

DJ Hero

Najlepsza Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa:

  • Assassin's Creed 2
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Halo 3: ODST
  • Uncharted 2: Among Thieves

Zwycięzca: Halo 3: ODST

Najlepsza Grafika:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Killzone 2
  • Uncharted 2: Among Thieves

Zwycięzca: Uncharted 2: Among Thieves

Najlepsza Gra na Podstawie Filmu/Serialu TV:

  • Ghostbusters: The Video Game
  • South Park Let's Go Tower Defense Play!
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
  • X-Men Origins: Wolverine Uncaged Edition

Zwycięzca: South Park Let's Go Tower Defense Play!

Najlepsza Rola Kobieca:

  • Eliza Dushku jako Rubi Malone
  • Kristen Bell jako Lucy Stillman
  • Megan Fox jako Mikaela Banes
  • Tricia Helfer jako Dare

Zwyciężczyni: Megan Fox jako Mikaela Banes

Najlepsza Rola Męska:

  • Bill Murray jako Dr. Peter Venkman
  • Hugh Jackman jako Wolverine
  • Samuel L Jackson jako Afro Samurai/Ninja Ninja
  • Shia LeBeouf jako Sam Witwicky
  • Vin Diesel jako Richard B. Riddick

Zwycięzca: Hugh Jackman jako Wolverine

Wolverine

Najlepsza Obsada:

  • Brutal Legend
  • Eat Lead: The Return of Matt Hazard
  • Ghostbusters: The Video Game
  • South Park: Let's Go Tower Defense Play!
  • Wolverine

Zwycięzca: Wolverine

Najlepszy Głos:

  • Arleen Sorkin jako Harley Quinn
  • Claudia Black jako Chloe Frazer
  • Jack Black jako Eddie Riggs
  • Mark Hamill jako Joker
  • Nolan North jako Nathan Drake

Zwycięzca: Jack Black jako Eddie Riggs

Najlepsza Gra w Cyfrowej Dystrybucji:

  • Battlefield 1943
  • Fat Princess
  • Plants vs. Zombies
  • Shadow Complex

Zwycięzca: Shadow Complex

Najlepsze DLC:

  • Fallout 3 - Broken Steel
  • Fallout 3 - Point Lookout
  • Grand Theft AUto IV: The Lost and the Damned
  • Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Zwycięzca: Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Najbardziej Oczekiwana Gra:

  • BioShock 2
  • God of War III
  • Mass Effect 2
  • Starcraft II

Zwycięzca: God of War III

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze