News

Dodatek do Operation Flashpoint: Dragon Rising już dziś

Adam Wieczorek, 05.11.2009 11:20 0

[Uaktualniono]Codemasters poinformowało, że dzisiaj pojawią się dodatek i łatka do Operation Flashpoint: Dragon Rising. Rozszerzenie nosi nazwę Skirmish.

Pierwotnie Codemasters zapowiadało premierę pierwszego dodatku i łatki do Operation Flashpoint: Dragon Rising na końcówkę października. Jednak dopiero dziś dodatek trafi do grających na PC. Posiadacze wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 będą musieli poczekać na niego dłużej.

Rozszerzenie nosi nazwę Skirmish i zawiera cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, nazwane Lumberyard, White Fang, Infiltration oraz Stomping Ground. Do tego dodano dwie misje Fire Team Engagement, które można przejść samemu lub w kooperacji z trzema kolegami. Pierwsza misja, nazwana All Round Defence, skupia się na obronie kompleksu wojskowego za pomocą helikopterów. Natomiast druga, Uphill Struggle, kieruje nas do ataku na bunkier. Rozszerzenie w wersji na PC jest darmowe, natomiast posiadacze konsol zapłacą za nie 400 punktów Microsoftu (4,80 euro).

Również dziś w wersji PC i na konsolę Xbox 360 pojawi się pierwsza łatka do gry, która rozwiązuje szereg ze zgłaszanych przez graczy uwag. Nie wiadomo jeszcze, kiedy łatka pojawi się na konsoli PlayStation 3. Nie jest też znana data wydania dodatku w wersji na konsole.

[Aktualizacja] Dodatek i łatka są już dostępne. Więcej informacji i linki do plików znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Plik z łatką i dodatkiem waży 244 MB.

najnowsze