News

Dodatek do Operation Flashpoint: Dragon Rising jeszcze w październiku

Adam Wieczorek, 22.10.2009 13:45 0

Jeszcze w tym miesiącu doczekamy się dodatku do Operation Flashpoint: Dragon Rising. Pojawi się on wraz z pierwszą serią poprawek do gry.

Jeszcze w październiku powinniśmy otrzymać pierwszy dodatek do Operation Flashpoint: Dragon Rising. Według producenta wykonawczego gry, Siona Lentona, jego premiera zbiegnie się z wprowadzeniem łatki do tego tytułu. Sion Lenton

Naszym celem jest wydanie pierwszej poprawki do gry wraz z dodatkiem, który jest planowany na koniec października. Miejmy nadzieję, że uda nam się połączyć oba elementy.

Pytany o to, jakich nowości możemy spodziewać się w dodatkach Lenton powiedział: Sprawa nie jest przesądzona. Na szczęście ich przygotowanie nie jest dla nas problemem, zwłaszcza jeśli mówimy o nowych mapach, trybach itp. Na pewno chcielibyśmy przyjrzeć się sprawie nowego ekwipunku.

Poprawka do gry przyniesie przede wszystkim zmiany w mechanice starć z wykorzystaniem pojazdów: Chcielibyśmy zbalansować użycie pojazdów w grze, zwłaszcza, że jest wielu graczy, którzy oczekują ich większego wykorzystania. Myślimy tu o specjalnych misjach z pojazdami. To świetna technologia, która w całości działa, i to jest element, który chcemy rozwijać.

Możliwe też, że jeszcze w tym roku doczekamy się rozszerzeń kampanii dla pojedynczego gracza. Lenton twierdzi jednak, że na razie jednak jest za wcześnie, aby ujawniać szczegóły.

najnowsze