Konkurs

Frontlines i Test Drive Unlimited Złota Edycja w Platynie!

CD Projekt, 23 października 2008 14:47 34

CD Projekt ujawnił dwa pierwsze tytuły z sześciu, które w listopadzie trafią do serii Platynowa Kolekcja:

Frontlines: Fuel of War to shooter FPP, w umiejętny sposób łączący intensywność walk znanych z Call of Duty ze swobodą działania Battlefielda. Gracz może wybrać, czy w danej sytuacji posłużyć się snajperką, ciężkim sprzętem przeciwpancernym, materiałami wybuchowymi czy nowoczesnymi dronami bojowymi. Ogromnym atutem gry jest tryb multiplayer, w którym nawet 64 graczy walczy na dużych, otwartych mapach z wykorzystaniem wielu typów broni i pojazdów (w tym czołgi, śmigłowce, samoloty).

Test Drive Unlimited Złota Edycja (TDU + MEGAPACK) - Test Drive Unlimited to absolutny przełom w dziedzinie gier wyścigowych! W magazynie CD Action gra zdobyła ocenę 10/10! Twórcy przygotowali ponad 1600 km szczegółowo odwzorowanych dróg umiejscowionych na jednej z bajecznych hawajskich wysp Oahu i oddali do dyspozycji gracza samochody i motocykle m.in. takich marek, jak Ferrari, Lamborghini czy Aston Martin. Dzięki dodatkowi MEGAPACK, do 90 maszyn, dostępnych w Test Drive Unlimited, dołączy aż 45 nowych aut, m.in. Koenigsegg CCR, McLaren F1 GT czy Pagani Zonda C12S Roadster oraz potężny motocykl Kawasaki Ninja ZX-12R!

Frontlines: Fuel of War i Test Drive Unlimited Złota Edycja ukażą się w serii Platynowa Kolekcja już 13 listopada, w polskiej wersji językowej i atrakcyjnej cenie jedynie 59,90 zł.

Więcej o seriach wydawniczych CD Projekt na stronie http://serie.cdprojekt.pl

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze