Strata Microsoftu

Adam "Harpen" Berlik
2008/10/10 16:49

W Sieci pojawiły się plotki na temat nazwy niedawno ujawnionego, nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Znany wcześniej, jako Windows Cloud, nowy OS Giganta z Redmond prawdopodobnie zostanie oficjalnie zapowiedziany, jako Windows Strata.

Przed tygodniem dowiedzieliśmy się, że Microsoft pracuje nad dwoma systemami operacyjnymi - jednym z nich jest Windows Seven, natomiast drugi to Windows Cloud, korzystający z technologii cloud computing. Wówczas pewne było to, że Cloud nie jest ostateczną nazwą. Strata Microsoftu

System ten zostanie oficjalnie zapowiedziany pod koniec bieżącego miesiąca na Professional Developers Conference 2008 - stwierdził prezes Microsoftu, Steve Ballmer, który na początku października, podczas spotkania z partnerami w Londynie, napomknął o istnieniu tego programu. Według krążących po Sieci spekulacji, w sklepach nie pojawi się Cloud, lecz... Strata.

Cloud computing jest niczym innym, jak możliwością przechowywania przez firmy danych nie na twardych dyskach komputerów w siedzibie, lecz na specjalnie do tego przeznaczonych serwerach. Te ostatnie będą obsługiwane przez Stratę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
10/10/2008 21:54

Hmm, szkoda że nie "Windows Chciwy" ^^ "Windows ObrobiCięDoGrosza" itd ;) Ale polewka z tą nazwą, jak ktoś słusznie zauważył, zapewne stworzą jakąś inną nazwę na polski rynek ;)

Usunięty
Usunięty
10/10/2008 21:38

A "Windows Porażka" mają w planach? ;P

Usunięty
Usunięty
10/10/2008 21:35

Wszyscy z was znowu są przekonani jaki to beznadziejny system wypuści Microsoft.Po pierwsze jeszcze go nie można nijak przetestować, więc skąd te wasze "ynteligentne" wnioski. Jeśli sugerujecie się nazwą, to pogratulować.Po drugie nazwa tego systemu jest zapewne nazwą kodową, i do czasu oficjalnego wydania napewno zostanie zmieniona na jakąś rzeczową.




Trwa Wczytywanie