Midnight Club: Los Angeles we wrześniu

Renor Mirshann
2008/04/22 09:38

Czwarta część serii Midnight Club - o podtytule Los Angeles - pojawi się w Ameryce Północnej szóstego września, z wersją europejską zaplanowaną na trzy dni później. Powstaje w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. Rockstar tworzy również edycję na PSP, nazwaną LA Remix, której premiera odbędzie się w tych samych dniach.

Rockstar Games ujawniło datę premiery nowej gry z serii Midnight Club, z podtytułem Los Angeles. W Ameryce Północnej ukaże się ona - na PlayStation 3 i Xboksa 360 - dziewiątego września. Europa dostanie ją trzy dni później. W tych samych dniach na tych terytoriach pojawi się również edycja dla PSP, nazwana LA Remix. Za wersje na konsole stacjonarne odpowiada studio Rockstar San Diego, natomiast nad handheldową pracuje londyński oddział firmy. Midnight Club: Los Angeles we wrześniu

Midnight Club: Los Angeles, według zapewnień twórców, ma zaoferować niespotykaną dotąd wolność w poruszaniu się po hiper-realistycznie oddanym Mieście Aniołów. Teren, który będzie można zwiedzać bez żadnych ograniczeń (i bez loadingów) zapowiadany jest jako większy od lokacji z wszystkich trzech poprzednich części serii razem wziętych.

"Midnight Club od początku polegało na ściganiu się na ulicach otwartego miasta. Razem z ludźmi ze studia Rockstar San Diego stworzyliśmy grę, która naszym zdaniem ponownie podwyższa poprzeczkę jakości i oczekiwań tego, czym może być gra wyścigowa" - powiedział Sam Houser, założyciel firmy Rockstar Games.

GramTV przedstawia:

Druga co do wielkości amerykańska metropolia została ponoć odtworzona przez speców z R* bardzo wiernie. Co prawda w niektórych miejscach developerzy pozwolili sobie na uatrakcyjnienie ulic L.A., ale te zmiany mają wpłynąć na ogólne wrażenia z rozgrywki wyłącznie pozytywnie. Wiadomo już również, że Midnigt Club: Los Angeles zapewni dużo bardziej rozbudowane w stosunku do poprzedniej części możliwości mechanicznego i optycznego tuningu pojazdów.

Tytuł dołączy po swoim debiucie do serwisu Social Club Rockstara, gdzie od końca kwietnia rządzić będzie GTA IV. Current-genowa oferta słynnej firmy się powiększa - jaka gra będzie następna?

Komentarze
27
Usunięty
Usunięty
22/04/2008 13:49

Ech, a jeszcze kiedyś, kiedyś, przed premierą trójki, było plotki, że będzie te seria na PC wychodzić. Echhh... :/

Usunięty
Usunięty
22/04/2008 13:11

zobaczymy jak wyjdzie wersja na psp

Usunięty
Usunięty
22/04/2008 13:02

Jedna z moich ulubionych serii - szkoda że DUB nie ukazał się na PC.




Trwa Wczytywanie