Home jednak nie pojawi się w lecie

Zaitsev
2008/04/22 11:53

Premiera Home ponownie oddala się od spoconych z wyczekiwania łapek graczy. Sony Computer Entertainment tłumaczy opóźnienie zwyczajową "potrzebą dopieszczenia" produktu. Na plus zaliczyć należy wieść, że do zamkniętej bety zostanie zaproszonych więcej osób.

Jeszcze w połowie marca posiadacze PlayStation 3 mogli się cieszyć, że te wakacje spędzą w wymarzonym Home. Niestety, ale premiera tej, jakby nie patrzeć społecznościowej aplikacji, została jeszcze raz przeniesiona. Nie ma dokładnej daty premiery, jednak otwarta beta powinna ruszyć "już" tej jesieni. Jest także dobra wiadomość - do trwających obecnie zamkniętych beta testów zaproszone zostaną kolejne osoby. O tym jak się na nie załapać, SCE poinformuje później. Home jednak nie pojawi się w lecie

"Rozumiemy, że prosimy zarówno obecnych jak i przyszłych użytkowników PS3 o jeszcze dłuższe czekanie, ale potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie usługi oraz zapewnienie lepszych doświadczeń płynących z zabawy tą aplikacją. Naszym głównym celem jest zapewnienie użytkownikom nowych doświadczeń, które będą dostępne tylko w PlayStation Home. Poświęcenie większej ilości czasu na prace i zamknięte beta testy potwierdzają naszą determinację w dążeniu do dostarczenia usługi wysokiej jakości, pozostając przy tym wiernym tradycji PlayStation" - powiedział Kazuo Hirai, szef Sony Computer Entertainment.

GramTV przedstawia:

Komentarze
23
Usunięty
Usunięty
22/04/2008 16:03
Dnia 22.04.2008 o 12:16, MaZZeo napisał:

no co ty nie powiesz? masz cos jeszcze ciekawszego do powiedzenia? Czy jak zwykle na tym durnym forum kazdy chce byc 1 w komentarzach newsa?

Mazzeo masz okres, że sie tak złościsz?? :D

Usunięty
Usunięty
22/04/2008 15:22

Jeżeli nie latem, to kiedy Sony zamierza uruchomić Home? Na gwiazdkę? ;)

Sephirath
Gramowicz
22/04/2008 14:49

Khehe, no normalnie rewela ; DŁoj, podpada mi Sony : PAle może przynajmniej sam Home, już po tym pieszczeniu jakiś fajny będzie...




Trwa Wczytywanie