Pierwszy pełny album dla Rock Banda w tym miesiącu

Renor Mirshann
2008/04/20 17:04
4
0

Zapowiadana na zeszłorocznych targach E3 usługa ściągania pełnych albumów zespołów dla gry Rock Band w końcu zostanie uruchomiona. Zainauguruje ją płyta heavymetalowców z Judas Priesta - Screaming for Vengeance, wydana po raz pierwszy w 1982 roku. Pojawi się jeszcze w tym miesiącu, w cenie 15 dolarów.

Studio Harmonix ujawniło, że pierwszy pełny album dla gry Rock Band w wersji na Xboksa 360 i PS3 pojawi się do ściągnięcia jeszcze w kwietniu. Konkretniej - w przyszłym tygodniu. Ten zaszczyt nie przypadnie The Who, jak zapowiadano wcześniej, ale heavymetalowej kapeli Judas Priest. Z bogatej kolekcji jej twórczości wybrano płytę Screaming for Vengeance - ósmy album studyjny, wydany po raz pierwszy w 1982 roku. Składa się z dziesięciu kawałków, z czego warto wspomnieć o takich hitach jak You've Got Another Thing Comin czy Electric Eye. Pierwszy pełny album dla Rock Banda w tym miesiącu

Według aktualnego kalendarza studia, następna w kolejce jest płyta The Cars - The Cars, zapowiadana na maj. Natomiast w czerwcu pojawi się trochę twórczości The Pixies - Dolittle. Taki comiesięczny cykl wydawniczy nie jest niczym pewnym. Akurat tak wyszło, chociaż Harmonix faktycznie będzie się starać, aby wypuszczać nowe albumy regularnie.

Pełny pakiet dziesięciu utworów uszczupli konta bankowe właścicieli gry o 15 dolarów. Będzie można również zaopatrzyć się w pojedyncze piosenki z albumu, za 2 dolary każda. Nie wszystkie płyty będą dostępne w takiej cenie - te z większą ilością piosenek będą odpowiednio droższe.

GramTV przedstawia:

To wszystko oczywiście odnosi się na razie do mieszkańców Ameryki Północnej, jako że gra w Europie pojawi się dopiero 23 maja, i to na razie tylko w wersji na Xboksa 360. A o cenie dla Starego Kontynentu to już lepiej w ogóle nie wspominać... Jednym z niewielu pozytywnych aspektów premiery na lokalnym terenie jest fakt, że już cztery dni później w europejskim sklepie będą dostępne wszystkie dodatkowe piosenki, jakie do tej pory otrzymali Amerykanie.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
20/04/2008 20:54

Jedna z bardziej udanych płyt Judas Priest. A sama gra... Jakoś wolę GH III.

Sephirath
Gramowicz
20/04/2008 18:35

Hmm... Nic mi ten tytuł nie mówi, ojej :P

Usunięty
Usunięty
20/04/2008 18:15

"Screaming, screaming for vengeance"płyta wysmienita, gra wybitnie nieciekawa (dla mnie, zbyt innowacyjna) :]




Trwa Wczytywanie