Sobota community #1 - kurtyna w dół!

gram.pl
2008/04/19 12:00

Niczym rewolwerowcy na Dzikim Zachodzie - w samo południe sięgamy po argumenty największego kalibru. Zdziwieni brakiem podsumowania community w dzisiejszej odsłonie cyklu Przespane, ominięte, podsumowane? Niepotrzebnie. Przed Wami sobota community!

Sobota community #1 - kurtyna w dół!

Na przestrzeni całego dzisiejszego dnia publikować będziemy materiały związane z naszą społecznością oraz szeroko pojętą branżą elektronicznej rozrywki. Jeżeli szukacie sztampowych tekstów i wywiadów-rzek dotyczących gier komputerowych w kontekście sytuacji geopolitycznej na wschodnim wybrzeżu Brunei, to przykro nam - nie ten adres. U nas będzie luźno, z humorem i pazurem.

Na dobry początek prezentujemy debiutanckie wydanie serii felietonów gram dla Dam pióra (no oczywiście!) lurynowicza! O dyskryminacji, męskiej pewności siebie i o tym dlaczego faceci to prostaki tylko u nas! Wszystko to rzecz jasna poparte dogłębną analizą i wieloletnim doświadczeniem. Teksty Lurra pojawiać się będą w systemie rotacyjnym z publikacjami Spaykiego, który ... A zresztą tego dowiecie się w swoim czasie, więc chyba nie warto psuć niespodzianki, prawda?

GramTV przedstawia:

Pamiętajcie przy tym, iż dzisiejsze wydanie soboty community oznaczone jest numerkiem "jeden". Oznacza to, ni mniej, ni więcej, iż forma naszego cyklu nadal ewoluuje. Mamy jeszcze kilka pomysłów, które zamierzamy systematycznie wdrażać, ale liczymy także na Waszą inwencję. W końcu nie ma to jak jedna, wielka, gramowa głowa. A tymczasem zapraszamy raz jeszcze do lektury oraz zapoznania się z dzisiejszym rozkładem jazdy!

Komentarze
36
Usunięty
Usunięty
19/04/2008 22:39

"Jak to zwykle bywa - kawior z czasem dorasta i staje się dostojną, żwawą rybką."No comment. :P Wcześniej nie miałem czasu ale już szybko postaram sie nadrobić zaległości w czytaniu. ;)

Lurrcio
Gramowicz
19/04/2008 19:45

Naleję Ci raz, a dobrze. Szykuj wiaderko zamiast szklanki ;)

Usunięty
Usunięty
19/04/2008 18:56
Dnia 19.04.2008 o 18:29, lurynowicz napisał:

> Przyjmuję! Na zjeździe polewasz mi Coli ;) Jak swoją przywieziesz, to spoko! ;)

Znaczy prywatny kelner? ;P Też może być ;)




Trwa Wczytywanie