FIM Speedway Grand Prix 3 - premiera już dziś!

Techland
2008/04/18 18:58
2
0

Techland informuje, że w piątek 18 kwietnia 2008 ma miejsce premiera długo oczekiwanej, trzeciej części doskonałej gry żużlowej - FIM Speedway Grand Prix 3! Gra jest od dziś dostępna w dobrych sklepach z multimediami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
20/04/2008 10:09

^^??tą gierke będe musiał sprzetestować, jak będzie tak grywalna jak jedynka, to git!!

Usunięty
Usunięty
19/04/2008 19:11

Jestem tu nowy i jestem Delegatem bo mam czity a dokładnie WH!!!!!Fajnie!! Spoptkamy sie jeszcze na forum :)