Haze - zapowiedź

Curtiss
2008/04/16 18:23

Jeżeli kiedyś zastanawialiście się jak wyglądać może konflikt zbrojny przyszłości, to ten tytuł powinien was zainteresować. Oczywiście to tylko jeden z tytułów oferujących taką możliwość. Czy ma szanse być lepszy od innych? Przekonajcie się sami.

Haze osadzona została w dość ciekawym uniwersum. Oto w roku 2048 rządy poszczególnych państw postanowiły zdecydować się na dość ciekawy eksperyment. Mowa o outsourcingu militarnym. Wszelkie operacje wojskowe zlecone zostały prywatnym firmom należącym do stowarzyszenia Private Military Corporations (PMC). Jak mówi główny producent gry, David Doak, można o nim myśleć jako o NATO nowej ery, bowiem w czasach Haze ani NATO, ani Unia Europejska od dawna już nie istnieją. Gracze wskoczą w buty sierżanta Shane’a Carpentera, który wierny jest jeszcze swoim ideałom z młodości i ma nadzieję walczyć o równość, wolność i sprawiedliwość. Carpenter pozostaje na usługach najpotężniejszej z wojskowych organizacji, Mantel Global Industries, która oferuje swoim pracownikom – żołnierzom nowoczesny sprzęt, finezyjne pojazdy, śmiercionośną broń, a do tego bio-medyczne wsparcie (a w zasadzie narkotyk) znane jako Nectar.

Całość zapowiedzi znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
19/04/2008 14:01

Haze świetnie się zapowiada ale nie na mój komp no ale we wakacje będzie inaczej "Na mój komputer".

MisioKGB
Gramowicz
17/04/2008 21:03

przepraszam chodzilo mi o SONY tam gdzie PS3 ...

MisioKGB
Gramowicz
17/04/2008 20:59

pamiętam jak pół roku temu trailery w HD oglądałem ... ah to było coś pięknego : ) ... gameplay już nie jest taki kolorowy ale Gra bedzie Wymiatać to wam mogę zapewnić :D :D ... no ale jak Exclusive to Exclusive chyba że PS3 znowu spie**** sprawę i wyjdzie z lekkim opóźnieniem na Xboxa po czym na PieCa : ) (trzymajmy kciuki : p ; p)




Trwa Wczytywanie