9 Kompania - na pewno będą dwie edycje

Techland
2008/04/16 17:01
5
0

Firma Techland poinformowała dziś oficjalnie, że planuje wydać 9 Kompanię w dwóch edycjach: zwykłej oraz kolekcjonerskiej. Premiera gry planowana jest na czerwiec 2008. Na razie nie wiadomo jednak w jakiej cenie Techland wyda obie wersje, ani co będzie wchodziło w ich skład.

"Jedynie co możemy na dzień dzisiejszy potwierdzić to, że 9 Kompania będzie wydana w dwóch edycjach, w czerwcu tego roku. Możemy również zapewnić, że wersja kolekcjonerska zaskoczy nie tylko ceną, ale i bogatą zawartością" - odpowiada Michał Dębek, Techland PR & Marketing Manager.

Techland potwierdził również, że 9 Kompania będzie wydana z lokalizacją kinową. Co oznacza, że wszystkie napisy będą w języku polskim, za to głosy pozostaną rosyjskie. Tak więc klimat radzieckiej armii powinien zostać utrzymany.

GramTV przedstawia:

9 Kompania to pierwszy taktyczny RTS z elementami strategii, opowiadający o konflikcie zbrojnym w Afganistanie. Gra fabularnie nawiązuje do głośnego filmu Fiodora Bondarczuka 9 Rota z 2005 roku. Autorzy mają zamiar realistycznie odwzorowywać nowoczesny konflikt zbrojny, przybliżając również dramat pojedynczego żołnierza na polu bitwy.

To oryginalne połączenie Jagged Alliance oraz World In Conflict ujrzy światło dzienne już w czerwcu tego roku.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
16/04/2008 19:34

Klimat to podstawa - zwłaszcza po seansie tego filmu.Oby nie podzieliła losu innych gier na podstawie filmów...

Usunięty
Usunięty
16/04/2008 18:08

O jejku - będę stroił się w piórka - wywróżyłem czy mam dar przekonywania?:)) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36029&pid=6Ale ludzie się zmieniają (to do mnie aluzja) - pomyśleć, że kiedyś "ruskie" było "fe" a dziś gdy trendy jest być rusofobem i nie lubienie ruskich jest bezpieczne i mile widziane - mam inne zdanie...Czy ja zawsze musze być oportunistą?:)Jakby nie było - jak fajnie że będzie EK "9 kompanii"!Skład EK? Dodanie filmu (skądinąd świetnego) na DVD chyba nie wchodzi w rachubę - za drogo by wyszło (tantiemy) no ale może plakat, jakieś dodatki do gry, tapety, arty, figurka (?), mapa. Ba – a może dacie miniaturkę T – 80:)?Ale nie czyńcie nic po linii najmniejszego oporu – bo będę zły:)

Usunięty
Usunięty
16/04/2008 17:39

Nie no klimat musi być !




Trwa Wczytywanie