Promyczki dla Julki Jakubiak od Gramowiczów zebrane!

gram.pl
2008/04/11 17:07
6
0

Gramowicze, mimo wielu różnic - co wyraźnie widać choćby podczas forumowych dyskusji, raz jeszcze udowodnili, że potrafią się jednoczyć. Tak, to o Was mowa! Zebraliśmy wysłane przez Was do Julki Jakubiak i jej najbliższych ciepłe promyczki!

Promyczki dla Julki Jakubiak od Gramowiczów zebrane!

Po raz kolejny pokazaliście, że każdy, nawet najmniejszy gest i wyciągnięta w stronę drugiego człowieka dłoń naprawdę ma znaczenie. W imieniu ekipy gram.pl serdecznie dziękujemy każdemu, kto zdecydował się wysłać swojego promyczka. Możecie być pewni, że wszystkie one zostaną przekazane Julce.

Zanim jednak do tego dojdzie, zapraszamy Was do zapoznania się z online’ową wersją zbioru promyczków, którą znajdziecie dokładnie tutaj.

GramTV przedstawia:

Stale i niezmiennie zachęcamy również do odwiedzania znajdującego się pod adresem ja.gram.pl/Julia Jakubiak gramsajta!

Raz jeszcze prezentujemy przygotowaną specjalnie dla Julki kartkę, a Wam dziękujemy za zaangażowanie i gest, który naprawdę ma znaczenie!

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
11/04/2008 20:58

ja nawet nie wiedzialem ze jest taka akcja

Usunięty
Usunięty
11/04/2008 19:56

a ja sobie napisałem i jak teraz przeczytałem to se powiedziałem "ale to jest bez sensu co napisałem" no pewnie nie jeden redaktor Gram.pl się uśmiał z mojego ale mówi się trudno xD

Usunięty
Usunięty
11/04/2008 18:58

hmm mi trochę szkoda że nic nie napisałem ... ale jakoś tak ... nie nadaję się do pisania takich tekstów , ale pomysł na akcję po prostu super .




Trwa Wczytywanie