Mario Super Sluggers zapowiedziane

Zaitsev
2008/04/11 16:19
5
0

"Maria nigdy dość" - aż chciałoby się powiedzieć... Dziś Nintendo ogłosiło wydanie kolejnej gry na Wii z wąsiastym hydraulikiem w roli głównej. Tym razem padło na baseball.

Mario Super Sluggers to kolejna, po Mario Strikers Charged i Mario Kart Wii sportówka, w której pojawia się jegomość w niebieskich ogrodniczkach i czerwonej koszuli. Jak zwykle kluczowym elementem rozgrywki będzie Wiilot, którym użytkownik wymachuje tak, jakby był to prawdziwy kij. Z pewnością cała idea zostanie rozwinięta względem baseballa znanego z Wii Sports oraz dodane zostaną postaci nieco atrakcyjniejsze niż Mii - Bowser, Luigi czy Yoshi. Premiera tej produkcji została ustalona na "później w tym roku". Mario Super Sluggers zapowiedziane

"Mario jest postacią jedyną w swoim rodzaju. Fani po prostu nie mają go i jego przyjaciół nigdy dość. Dajemy użytkownikom Wii rewelacyjną okazję do nacieszenia się nim, przez co jednocześnie rozszerzamy naszą serię aktywnych gier" - powiedział Cammie Dunaway, wiceprezes Nintendo of America.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
11/04/2008 22:56
Dnia 11.04.2008 o 20:02, Daviochlebak napisał:

Japończycy uwielbiają Mario, więc kolejny znów się świetnie sprzeda. To się faktycznie robi żenujące...

Głównym rynkiem zbytu dla gier z Mario jest USA, a sprzedają się dobrze bo zawsze są co najmniej dobre...Zresztą Super Mario Galaxy pokazuje, że pomimo sędziwego wieku, seria Mario nadal należy do najlepszych i najbardziej dochodowych na świecie.

Usunięty
Usunięty
11/04/2008 20:02

Japończycy uwielbiają Mario, więc kolejny znów się świetnie sprzeda. To się faktycznie robi żenujące...

Usunięty
Usunięty
11/04/2008 19:57

no ten Mario to nabijacz pieniędzy jak nie jedna gra wąsaty hydraulik "...come back" xD może teraz zrobią mario symulator życia xd było by śmiesznie




Trwa Wczytywanie