Tajemnice Lost - czwarta stacja badawcza

Lucas the Great
2008/04/10 20:00
3
0

W dzisiejszym badaniu zajmiemy się zagadnieniem ważnym, ale słabo opisanym: zjawiskami paranormalnymi. Zapoznajcie się z dokumentacją dotyczącą telepatii i nie zapominajcie, że już jutro finał badań, czyli konkurs.

Oto materiał instruktażowy dla stacji badawczej numer 1 projektu Tajemnice Lost. Waszym zadaniem będzie dokładne zapoznanie się z przygotowaną dokumentacją. Zjawiska paranormalne to jeden z obszarów badawczych Projektu DHARMA (lub, jak kto woli – Inicjatywy DHARMA). Ma on zatem swoisty związek z obiektami eksperymentu znanego jako serial Lost: Zagubieni. Dla potrzeb obserwatorów z naszego, nadrzędnego projektu Tajemnice Lost ważne jest więc uważne zapoznanie się z danymi na temat badań nad owymi zjawiskami, co do których świat nauki wciąż nie wygenerował zgodnej opinii.

Całość tekstu znajdziecie tutaj

GramTV przedstawia:

To czwarta ze stacji i czwarte z badań - zobaczcie co jeszcze przygotowaliśmy dla was w ramach Tajemnic Lost.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
11/04/2008 20:21

Zapowiadało się ciekawie, ale zabrakło jednak tego "czegoś" ;] Nie czytało się tak przyjemnie jak wcześniejszych tekstów. Może dlatego, że trochę za dużo było treści, a za mało ciekawej treści ;]Pozdrawiam... I czekamy na konkurs...

Usunięty
Usunięty
11/04/2008 14:36

Tekst ciekawy, ale chyba za bardzo sie skupiacie na mniej ważnych rzeczach z filmu i gry :) Napisali byście coś o Czarnym Dymku, Jackobie i innych podobnych tajemnicach :P

Usunięty
Usunięty
10/04/2008 20:49

Z przyjemnością poczytam, o ile co chwile wyłączający się net na to pozwoli. No, ale spróbować nie zaszkodzi. Tekst zapowiada się naprawdę ciekawie ;)




Trwa Wczytywanie