Konkurs

Frontlines: Fuel Of War - już za tydzień premiera!

CD Projekt, 10 kwietnia 2008 14:59 0

CD Projekt informuje, że już za tydzień w sklepach pojawi się gra Frontlines: Fuel Of War. Dostępna będzie również edycja specjalna tego świetnie zapowiadającego się FPS-a, który ma wszelkie podstawy, by poważnie myśleć o zdetronizowaniu Battlefield 2.

Frontlines: Fuel of War to strzelanka w umiejętny sposób łącząca w sobie intensywność walk znanych z Call of Duty ze swobodą działania Battlefield. Dodatkowo Frontlines posiada rewolucyjny system prowadzenia działań wojennych. Każda z map składa się z kilku stref neutralnych lub takich nad którymi kontrolę mają Koalicja Zachodnia lub Sojusz Czerwonej Gwiazdy. Strefa o którą toczy się aktualnie walka stanowi linię frontu. Przejęcie wszystkich obiektów w tym obszarze powoduje, że linia frontu przesuwa się do kolejnej strefy. Posuwając się cały czas do przodu gracz w końcu dociera do obozu wroga. Frontlines: Fuel of War

Poznanie wszystkich rozwiązań zaplanowanych przez twórców zajmuje około 30 godzin. Atutem gry jest rozbudowany tryb multiplayer; 64 graczy walczy na dużych, otwartych mapach. Broni i pojazdów w grze jest ponad 60, a są to m.in. czołgi, śmigłowce, samoloty.

Gra powstała na potężnym silniku Unreal Engine 3, co sprawia, że wygląda olśniewająco. Mapy, na których toczy się rozgrywka, są duże i zróżnicowane. Gracz walczy m.in. na ulicach miasta i na terenie rafinerii naftowej.

Polska premiera Frontlines: Fuel of War na PC - 17 kwietnia. Cena: edycja standardowa - 99,90 zł, edycja specjalna - 129,90 zł. Więcej informacji na temat gry pod adresem: www.gram.pl/frontlines.

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze