Warhammer: Battle March - pierwsze wrażenia z gry! Preorder już dostępny!

Cenega Poland
2008/04/09 18:19

Cenega Poland, partner firmy Koch w Polsce, z przyjemnością przekazuje najnowsze doniesienia od testerów Warhammer: Mark of Chaos.

Battle March to strategia czasu rzeczywistego. Historia w całości rozgrywa się w stworzonym przez firmę Games Workshop świecie Warhammer. W grze sygnowanej logiem Namco naprzeciw siebie stają armie sześciu ras, gotowe stoczyć bój o panowanie nad światem.

Oto pierwsze wrażenia osób które miały okazję zagrać w samodzielny dodatek Battle March. Oryginalne wypowiedzi testerów.

  • „Smaczków w grze jest masa, każdy miłośnik świata Warhammera powinien poczuć się jak w domu.”
  • „Jednostki są kapitalnie odwzorowane. Kolory są mocno stonowane, wręcz bure ale za to zapewniają kapitalny klimat.”
  • „Dodatek wydaje się nieco trudniejszy niż podstawka. Ze 3 razy podchodziłem do pewnej misji. Nie wolno grać nonszalancko, za to radość ze zwycięstwa jest niepomiernie większa.”
  • „Sterowanie jest takie same, jak w podstawce, za to gra wydaje się działać znacznie płynniej i pod względem technicznym jest lepiej dopracowana.”
  • „Pomimo złożoności grafiki i świata gra dość szybko się wczytuje, na pewno szybciej niż podstawka.”
  • „Tradycyjnie, doskonałe intro i fajne przerywniki.”

Battle March wprowadza do świata nowe jednostki dla każdej z armii. oraz oddaje pod nasza kontrolę dwie zupełnie nowe rasy. Są to Mroczne Elfy oraz alians Orków i Goblinów. W skład wybranej przez nas armii wchodzą w pełni modyfikowalne jednostki. To od nas też zależy, które z nich wybierzemy do składu naszych wojsk. Do dyspozycji mamy także bohaterów obdarzonych dodatkowymi umiejętnościami i zdecydowanie silniejszych niż pozostałe jednostki.

UWAGA

GramTV przedstawia:

Dla fanów Warhammer – konkurs w preorderze na dodatek Battle March
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=703

Zamów grę i odpowiedz na pytanie: czy gra Warhammer: Mark of Chaos - Battle March jest samodzielnym dodatkiem do gry Warhammer: Mark of Chaos? Wśród osób, które odpowiedzą poprawnie rozlosujemy wspaniałe nagrody od GAMES WORKSHOP.

Czy jesteś gotowy na WAAAGH!!!???

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
27/05/2008 11:56

Dnia 27.05.2008 o 07:08, morthi napisał:

nie bardzo jest jak to odpalic bo premiery w polsce Battle March nie mialo

No niestety masz rację. Wszedłem najpierw na forum a później przekonałem sie, że premierę BM przesunięto na czerwiec...raptus ze mnie ;-)

Usunięty
Usunięty
27/05/2008 07:08

sciagnij patcha poprawiajacego polonizacje (dla edycji premierowej) i nie bedziesz juz mial tych denerwujacych bledownie bardzo jest jak to odpalic bo premiery w polsce Battle March nie mialo

Usunięty
Usunięty
26/05/2008 21:42

No jak tam, ktoś to już odpalił? Bo nie wiem czy warto wydawać niemałą w końcu kasę. Zaznaczam, że właśnie kończę Mark of Chaos i stwierdzam, że nie jest najgorsze. Tylko czy poza dodaniem 2 ras coś się zmieniło. Bo w podstawce polonizacja wołała o pomstę do nieba. Poza tym w zapowiedzi jest parę interesujących zmian. Ktoś mnie oświeci?




Trwa Wczytywanie