Tajemnice Lost - trzecia stacja badawcza

Lucas the Great
2008/04/09 19:30
6
0

Czas rozpocząć badania w kolejnej stacji - tym razem, tak jak i w pierwszej, poświęcone będą one trzem obiektom. Tym razem są to Johnathan Locke, Hugo Reyes i Sayid Jarrah. Zapraszamy do trzeciej stacji badawczej. Namaste i... powodzenia!

Oto materiał instruktażowy dla stacji badawczej numer 1 projektu Tajemnice Lost. Waszym zadaniem będzie dokładne zapoznanie się z obiektami badań – trójką osób. Ich personalia to: Johnathan Locke, Hugo Reyes i Sayid Jarrah. Wasza wachta składa się z trzech faz. Pierwsza, zwana "obserwacją", polega na zaznajomieniu się z podstawowymi faktami dotyczącymi obiektów badań. Druga, zwana "instruktażem", opierać się będzie na szczegółowym zagłębieniu się w przeszłość obiektów, by odnaleźć ich motywacje. W trzeciej fazie, określanej jako "wnioski", zostanie sporządzony rys psychologiczny obiektów.

Gratulacje, do czasu przybycia Waszej zmiany przyszłość projektu spoczywa w Waszych rękach. W imieniu redakcji gram.pl dziękujemy za Wasz wkład w projekt. Namaste i... powodzenia!

Całość tekstu znajdziecie tutaj

GramTV przedstawia:

To jedynie trzecia ze stacji i trzecie z badań - zobaczcie co jeszcze przygotowaliśmy dla was w ramach Tajemnic Lost.

Przypominamy też, że dziś na gram.pl ukazała się również recenzja drugiego sezonu serialu Lost: zagubieni - znajdziecie ją tutaj.

Komentarze
6
Lucas_the_Great
Redaktor
10/04/2008 17:18
Dnia 10.04.2008 o 16:50, Doktor14 napisał:

Tak, nie masz co szukać, z ósmego piętra. Zresztą w drugim odcinku było to napisane na temat cyfry 8 tu cytuje "Jego kalectwo stanowiło skutek wypchnięcia go z 8 piętra...".

Czyli się po prostu zła cyferka przemknęła (podczas redagowania zmieniłem z cyfry na zapis słowny, bo tak lepiej wyglądało).Już poprawiłem, przepraszamy.

Usunięty
Usunięty
10/04/2008 16:50

Tak, nie masz co szukać, z ósmego piętra. Zresztą w drugim odcinku było to napisane na temat cyfry 8 tu cytuje "Jego kalectwo stanowiło skutek wypchnięcia go z 8 piętra...". A co do tego, że teksty nie robią furory. Pech tych co nie czytają. Bo to naprawdę świetna lektura, a już szczególnie pięknie się czyta druga stację.Pozdrawiam...

Usunięty
Usunięty
10/04/2008 16:29

Coś te artykuły furory nie robią na gram.pl a szkoda :( Teksty ciekawe i świetnie napisane ;)




Trwa Wczytywanie