Poza firewallem: filmy - recenzja - "Lost: Zagubieni" (sezon 2)

Lucas the Great
2008/04/09 17:35
7
0

Nic się nie dzieje u nas bez ukrytego planu... tak samo jak w serialu Lost: zagubieni. Gdy w zeszłym tygodniu publikowaliśmy recenzję pierwszego sezonu opowieści o ocalałych z lotu Ocanic 815, nie było to przypadkiem - czas na recenzję drugiego sezonu!

Drugi sezon serialu Lost: Zagubieni prezentuje się co najmniej równie interesująco jak sezon pierwszy. Ponadto niniejsze wydanie DVD zaopatrzone zostało w interesujące dodatki, które powinny zadowolić nie tylko fanatycznych wielbicieli ciężkich doświadczeń pasażerów feralnego lotu 815. Niniejsza recenzja skierowana jest przede wszystkim do tych czytelników i czytelniczek, którzy ukończyli już seans pierwszej serii i dopiero stoją przed decyzją, czy dalej towarzyszyć rozbitkom w ich niebezpiecznej przygodzie na tajemniczej wyspie, posiadającej cechy zarówno Raju, jak i Piekła.

Całość recenzji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
10/04/2008 10:39

Drugi sezon był fajny, ale i tak najbardziej podobał mi się sezon trzeci ;p.

Usunięty
Usunięty
10/04/2008 09:08

Nom, 4400 jest fajne ^^ ale wolę osobiście Jerycho ;3 ten post apokaliptyczny klimacik, mniam ;3

Usunięty
Usunięty
09/04/2008 20:14

jakoś mnie ten serial od początku nie wciągnął ze względu na psychologiczne płycizny. scenariuszowi przydałaby sie "brzytwa ockhama", bo mnożenie zagadek ponad miarę wcale nie potęguje tajemniczości. zdecydowanie wolę 4400.




Trwa Wczytywanie