Krakowski turniej w PES-a 2008 już 13 kwietnia!

gram.pl
2008/04/09 17:35
9
0

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami, a wprost proporcjonalnie do dnia rozpoczęcia turnieju wzrastają związane z brawurowym występem biało-czerwonych wątpliwości. Tymczasem zachęcamy do udziału w zawodach, których areną będzie najnowsza odsłona serii Pro Evolution Soccer!

Krakowski turniej w PES-a 2008 już 13 kwietnia!

W niedzielę, 13 kwietnia, w krakowskim klubie studenckim "Żaczek", odbędzie się rozgrywany na PlayStation 2 turniej dla wszystkich entuzjastów wylewania potu i łez na wirtualnych boiskach. Głównym punktem dnia będą rzecz jasna zmagania w PES-a 2008, aczkolwiek organizatorzy przewidzieli również wiele dodatkowych atrakcji. Mowa tutaj między innymi o zlocie fanów konsol przenośnych (DS i PSP) oraz afterparty z muzyką na żywo.

Start turnieju Kraków Cup zaplanowany jest na 11:00, natomiast zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. A warto się starać, bowiem na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, na czele ze sprzętami do grania (PlayStation 3, PSP), odtwarzaczami multimedialnymi oraz akcesoriami dla graczy. Zwycięzcy mogą liczyć także na pamiątkowe puchary i dyplomy.

GramTV przedstawia:

Szczegółowe informacje na temat tej imprezy, nad którą patronat medialny objęło gram.pl, znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
09/04/2008 19:04

Jak zwykle gdzieś daleko ;) Będę musiał się zadowolić relacją w necie lub piśmie, a może na Hyperze puszczą chociaż skrót.

Usunięty
Usunięty
09/04/2008 18:40

UPDATE!przepraszam ale przez przypadek tutaj a nie w temacie napisałem o CryEngine 2 ;]a tak w temacie bardzo fajnie że kraków robi taki turniej chętnie bym tam pojechał ale nie za dobry jestem w PESa

gnysek
Gramowicz
09/04/2008 18:26
Dnia 09.04.2008 o 18:14, aziamala napisał:

gnysek...Ci ludzie, ktorzy to organizuja sa zwykłymi graczami w PES-a, ktorzy zapałem i wlasna praca dopieli swego. Jesli pragnalbys czegos takiego samego na Pomorzu to prosze bardzo, nikt ci nie zabrania...odwiedz forum polskeij sceny PES-a -> www.pes-scena.pl/forum <- i zapoznaj sie z zasadami panujacymi w srodowisku graczy PES-owych...pzdr

Tu nie chodziło o samego PESa, tylko o wszystkie tego typu imprezy.




Trwa Wczytywanie