Wiedźmin: DuelMail w fazie otwartej bety!

CD Projekt
2008/04/08 11:54
0
0

CD Projekt pragnie poinformować graczy o rozpoczęciu się otwartych testów beta gry Wiedźmin: DuelMail, wspólnego projektu studia CD Projekt RED oraz one2tribe. W testach beta może uczestniczyć każdy, kto posiada założone konto na forum gry Wiedźmin.

Wiedźmin: DuelMail to całkowicie bezpłatna gra przeglądarkowa nowej generacji oparta o bijącą rekordy popularności grę RPG Wiedźmin. Do wyboru są trzy klasy: wiedźmin, przeraza i czarodziejka. Gracz toczy pojedynki z innymi graczami na arenach o sławę, złoto i potęgę. Postać można rozwijać, kupując nowe umiejętności oraz uzbrojenie. Co ciekawe w dowolnej chwili można zmienić klasę postaci tracąc tylko sprzęt i umiejętności, a zachowując aktualny poziom. Walki na arenie są animowane, co sprawia, że DuelMail jest najładniej wyglądającą grą przeglądarkową. Grafika i animacje walki zostały w całości wykonane przez grafików CD Projekt RED.

Więcej o grze na stronie: duelmail.thewitcher.com.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!