Od dziś Polacy mogą wstępować szeregi elitarnego THE CLUB!

CD Projekt
2008/04/07 12:15

CD Projekt informuje, że The Club, dynamiczna, widowiskowa gra akcji jest już dostępna w sprzedaży.

The Club opowiada o tajnej organizacji, której celem jest dostarczanie rozrywki bogatym, znudzonym swoim dotychczasowym życiem. Obserwują oni zawody rozgrywane na specjalnych arenach, na których walczą współcześni gladiatorzy. Wojownicy, którzy - by przeżyć - muszą zabić swoich rywali. Zwycięzca może być tylko jeden.

The Club jest szybką i pozbawioną zasad grą akcji. Kamerę ustawiono za plecami gracza, dzięki czemu posiada się większą kontrolę nad polem walki. Gracz ma do wyboru ośmiu bohaterów, mnóstwo broni ręcznej i arcyciekawy system punktacji stworzony na potrzeby gry. Zaletą jest także rozbudowany multiplayer, oferujący aż osiem trybów rozgrywki, w tym także tryby współpracy z innymi graczami. Autorzy gry postawili na szybkość rozgrywki, dzięki czemu The Club jest jedną z najbardziej dynamicznych gier akcji.

GramTV przedstawia:

Twórcą gry jest Bizarre Creations. Zespół znany do tej pory z gier wyścigowych, jak chociażby Geometry Wars lub Project Gotham Racing. The Club to dla Bizzare Creations debiut w gatunku gier akcji, ale w pełni udany.

The Club jest już dostępny w polskiej, kinowej wersji językowej oraz atrakcyjnej cenie 99,90 zł. Więcej o grze na stronie www.gram.pl/theclub.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
07/04/2008 18:10

Fajna giera grałem w demo. Ale liczę kupić oryginał

Usunięty
Usunięty
07/04/2008 17:16

"Od dziś Polacy mogą wstępować szeregi elitarnego THE CLUB!" <--- brakuje mi w między wstępować i szeregi.

Usunięty
Usunięty
07/04/2008 15:29

Po demie sobie odpuszczę, recenzje też przyjąłem bez entuzjazmu - czy stary Serious Sam nie lepszy?




Trwa Wczytywanie