Command & Conquer 3: Gniew Kane’a - recenzja

Lucas the Great
2008/04/05 20:07

Kane - postać wykreowana przez speców ze studia Westwood, zagadkowy, samozwańczy prorok, wizjoner i genialny strateg, majacy pecha do najbliższych współpracowników - doczekał się wreszcie gry, w której tytule figuruje i której jest najważniejszym bohaterem...

Command & Conquer 3: Gniew Kane’a - recenzja

Jeśli zostałby zorganizowany konkurs na najbardziej charakterystyczną postać w grach komputerowych, z pewnością Kane stanąłby na podium. Po trzech odsłonach Command & Conquer (nie licząc dodatków) można powiedzieć, że stał się ikoną serii. To nie generałowie z GDI, ale właśnie on, przywódca terrorystycznej organizacji o nazwie Bractwo Nod, jest najbardziej rozpoznawalną postacią sztandarowej produkcji ze stajni Electronic Arts. Nic dziwnego, że w końcu doczekaliśmy się gry, w której to Kane jest głównym bohaterem. Jak spisuje się rozgniewany przywódca?

Całość recenzji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
20
Usunięty
Usunięty
17/05/2008 23:44

Nie działa bez podstawowej wersji gry. U mnie dodatek niestety źle działa w Skirmish. W akcje desperacji przeinstalowałem system i cały czas mam to samo,chyba nagram filmik jak 2 czołgami rozwalam wszystkie bazy po kolei na poziomie hard. Będę domagał sie zwrotu pieniędzy, te 7 dych ktore wydałem to są dla mnie pieniądze w błoto :(((

Usunięty
Usunięty
16/05/2008 18:20

Czy Command & Conquer 3: Gniew Kane’a działa bez podstawki?

Usunięty
Usunięty
09/05/2008 15:39
Dnia 09.05.2008 o 14:39, Darkstar181 napisał:

> Oczywiście nie gram na easy. > Ma ktoś taki problem? Jestem bardzo rozczarowany, oczywiście zarówno dodatek jak i podstawa > to oryginały. To zależy od typu AI (np. tryb partyzanta bardzo się różni od trybu żółwia) oraz od frakcji z którą walczymy. Ja bardzo często grałem GDI przeciwko Czarnej Dłoni NOD. Już na początku skurczybyki dobierają się do niebieskiego Tyberium, budują Czyścicieli i używają specjalnych mocy do niszczenia złóż tyberium wykorzystywanych przeze mnie. Może po prostu wystarczy jak zmienisz typ taktyki przeciwnika? Ja grałem głównie z partyzantką, bądź żółwiem.

ok, spróbuję - nigdy nie zmieniałem tego trybu i zwykle w poprzedniej wersji było ok. Teraz najczęściej (ale nie zawsze) zachowuje się w ten sposób. Ale skoro zachowuje się pacyfistycznie to coś jest chyba nie tak (napisałem do EA w tej sprawie).




Trwa Wczytywanie