Just Cause 2 w planie wydawniczym Cenega Poland!

Cenega Poland
2008/04/04 16:29

Cenega, wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego Cenega Poland trafiła kontynuacja hitu 2006 roku z gatunku akcji, Just Cause 2!

Program, za który ponownie odpowiada firma Avalanche Studios, przeniesie nas tym razem na egzotyczne wyspy Azji Południowowschodniej, gdzie tajny agent CIA Rico Rodriguez znów musi zapobiec narastającemu konfliktowi. Programiści obiecują nowy system wyczynów kaskaderskich, olbrzymi arsenał broni i fizykę pojazdów oraz rozszerzone działanie liny z hakiem magnetycznym, dzięki czemu otrzymamy jeszcze więcej akcji! Co ważniejsze jednak, miejscem gry jest przestrzeń o powierzchni 1000 km kwadratowych z różnorodnym klimatem i realistycznymi efektami pogodowymi! Skacz na spadochronie z tysięcy metrów, przedzieraj się przez tropikalną dżunglę lub wjeżdżaj na ośnieżone góry swoim 4x4. Otwarty system misji umożliwia pełną eksplorację wysp Panau zapewniając totalną swobodę w rozgrywce! Just Cause 2 to wszystko, co lubiłeś w części pierwszej, ale wyniesione na nowy poziom rozgrywki.

Akcja rodem z hollywoodzkich filmów zawita na PC, Xbox 360 oraz PlayStation®3 jeszcze w 2008 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.justcause2.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
09/04/2008 13:51

jupi, a że jakis czas temu jedynka potaniała to sobie uzupełnie kolekcję

Usunięty
Usunięty
06/04/2008 11:43

Ja JC se od kumpla pożyczę, fajna chociaż?

Usunięty
Usunięty
05/04/2008 20:27
Dnia 05.04.2008 o 18:27, Neysha napisał:

Jedynka była nawet nawet, przyjemnie mi się grało ;) Jak wyjdzie JC 2, przeczytam recenzję i może zastanowię się czy kupić ;P

Zastnowisz się? Oj ja chyba też, bo nie wiem czy wyjdzie im taki hicior jak ostatnio ;)




Trwa Wczytywanie