Grand Theft Auto IV - Limitowana Edycja Specjalna znów w sprzedaży!

Cenega Poland
2008/04/04 15:40
3
0

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z przyjemnością informuje, że po przejściowych problemach z dostępnością Limitowanej Edycji Specjalnej Grand Theft Auto IV w sklepie internetowym Cenega Poland znów można zamawiać to niezwykłe wydanie! Jednocześnie informujemy, że dyspozycji graczy oddanych zostanie zaledwie kilkadziesiąt dodatkowych sztuk na konsole Xbox 360 oraz PlayStation®3.

W związku z dużym zainteresowaniem graczy tym wydaniem, firma Cenega Poland dokłada wszelkich starań, aby powiększyć liczbę dostępnych egzemplarzy, jednak ze względu na olbrzymi popyt na grę w całej Europie, ilość ta jest limitowana przez wydawcę. Przypominamy, że w skład tej unikatowej edycji wchodzi oryginalna, zamykana skrzynka depozytowa z logiem Grand Theft Auto IV, a w niej:

  • Grand Theft Auto IV – gra w wersji na konsolę PlayStation®3 lub Xbox 360 w specjalnym pudełku,
  • Ilustrowany album Grand Theft Auto IV z niepublikowanymi wcześniej grafikami z produkcji gry,
  • Wybrana ścieżka dźwiękowa z gry wykonana przez najlepszych artystów, dostępna jedynie w tym wydaniu,
  • Ekskluzywną smycz na klucze do skrzynki depozytowej, Wszystko to spakowane w limitowanej torbie sportowej Grand Theft Auto IV!

Aby zamówić Edycję Specjalną Grand Theft Auto IV wystarczy wejść na stronę http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=grand&zap=1&sort=3&page=1. Premiera w Polsce odbędzie się równocześnie ze światową, już 29 kwietnia tego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
05/04/2008 22:19

Woot, a ja się spodziewałem ceny w okolicach 350 zł ;) gg Cenega ;pPozdrawiam

Usunięty
Usunięty
05/04/2008 21:28
Dnia 05.04.2008 o 20:38, Rafix 06 napisał:

Za droga jest ta edycja...

A ty myślałeś, że niby ile będzie kosztowała limitka z takimi rzeczami? 100zł? O_o Pomyśl...

Usunięty
Usunięty
05/04/2008 20:38

Za droga jest ta edycja...




Trwa Wczytywanie