Trailer Mortyr: Operacja Sztorm dostępny

City Interactive
2008/04/02 17:35
6
0

Na stronie gry Mortyr: Operacja Sztorm zamieszczono pierwszy oficjalny trailer. Ważący 33 MB plik można znaleźć w dziale download.

Fabuła gry przenosi nas w 1942 rok. Niemiecka potęga jest u szczytu swoich możliwości. Brytyjski rząd, na zlecenie którego Jan Mortyr wspomagał polskich partyzantów w poprzedniej części gry, tym razem postanawia uderzyć w samo serce nazistowskiego imperium. Celem jest zlikwidowanie najważniejszych postaci III Rzeszy. Po wielu miesiącach zbierania danych wywiadowczych MI6 wytypowało trzy osoby:

  • Josepha Goebbelsa - nazistowskiego ministra propagandy;
  • Heinricha Himmlera – szefa SS oraz twórcę obozów koncentracyjnych;
  • Hermana Goeringa – współtwórcę Gestapo i dowódcę Luftwaffe.

Cechy gry:

  • Realistyczna grafika i znakomita oprawa dźwiękowa, wsparte przez silnik Jupiter EX, użyty między innymi w słynnym F.E.A.R.
  • Covert fire - unikalne rozwiązanie będące kolejnym krokiem w odzwierciedleniu realizmu pola walki.
  • Zróżnicowane misje w niewielkim francuskim miasteczku, zamku Himmlera w Niemczech oraz w kompleksie tajnych podziemnych fabryk w Górach Sowich.
  • Znakomite AI przeciwników oraz realistyczna fizyka gry oparta na silniku Havok.

GramTV przedstawia:

Ściągnij trailer ze strony www.mortyroperacjasztormgame.com!

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
04/04/2008 08:26
Dnia 03.04.2008 o 22:01, Neysha napisał:

CZEGOŚ naprawdę dobrego, tylko coś co się sprzeda w dużej ilości, bo z takich prób jak Mortyr wychodzą cienkie gry....

Zdecydowanie popieram. To taka komercha jak zazwyczaj w EA, tyle że w gorszym i tańszym wydaniu. Nie robią tego, bo to kochają, ale tylko i wyłącznie dla kasy... Cóż, ich wybór, ale fanów wśród prawdziwych graczy nie będą raczej mieli.

Usunięty
Usunięty
03/04/2008 22:01

Tak, super normalnie ...na pewno Mortyr nie będzie tą grą, dla której będę chciała zamulać sobie neta z powodu demka... wbrew pozorom 33MB jak na mój net idzie jak krew z nosa.Nie rozumiem, po co robić takie kaszanki. A...no tak..wiadomo: dla mało wymagających graczy, aby dużo zarobić.Nie lubię jeśli jakaś firma produkująca gry stawia sprawę w ten sposób i nie chcę zrobić CZEGOŚ naprawdę dobrego, tylko coś co się sprzeda w dużej ilości, bo z takich prób jak Mortyr wychodzą cienkie gry....

Usunięty
Usunięty
03/04/2008 16:36

Europlayer ale wtedy jeszce nie bylo :]




Trwa Wczytywanie