Kiedy prawie rok temu Capcom ujawnił, że nabył prawa do tworzenia gier z serii MotoGP na konsole PlayStation, prawa do jej kolejnych odsłon na pozostałe platformy pozostały w rękach THQ. Okazuje się, że nie na długo - japoński wydawca ogłosił, że od teraz do 2012 roku kolejne wersje MotoGP na wszystko, od zegarków po lodówki, będą wydawane z jego logo.
![]()
Firma Capcom ogłosiła, że przejęła od THQ licencję na tworzenie kolejnych gier z serii MotoGP na wszystkie platformy sprzętowe. Wcześniej wydawca miał prawa tylko do wersji na konsole PlayStation. Umowa jest ważna do 2012 roku, a pierwszym tytułem stworzonym w jej ramach będzie (bez niespodzianek) MotoGP 08.