Informacje

Premiera samodzielnego dodatku do HoMM V już wkrótce!

... CD Projekt

Już niecałe dwa miesiące dzielą nas od premiery drugiego, tym razem samodzielnego dodatku do największego hitu ubiegłego roku - gry Heroes of Might and Magic V! Dodatek ten, znany dotychczas jako Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada pod tytułem Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy.

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy ponownie przenosi nas do wspaniałego świata mocy i magii. W grze pojawi się nowa grywalna rasa - orki, nowy poziom ulepszeń, dzięki któremu ogólna liczba istot wzrośnie do 170, 5 map dla jednego gracza i 10 do potyczek wieloosobowych. Dzikie Hordy to ostatni epizod opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony.

Premiera samodzielnego dodatku do HoMM V już wkrótce! - obrazek 1

Gra Heroes of Might and Magic V: Dziekie Hordy zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 59,90 zł. Można ją także zamawiać przedpremierowo w sklepie gram.pl, z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy płacąc już od 46,90 PLN. Dodatkowo właściciele zarejestrowanej na gram.pl podstawowej wersji gry zapłacą jeszcze mniej, bo już od 39,90 PLN! Więcej informacji o grze i możliwość składania zamówień pod tym adresem.

Najnowsze
Lubisz nas?