Harry Potter i Zakon Feniksa - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl

gram.pl
2007/05/29 15:11
49
0

[Uaktualniono] W sklepie gram.pl można już zamawiać przedpremierowo grę, bazującą na najnowszym filmie o Harrym Potterze - Harry Potter i Zakon Feniksa. Dostępna w całej gamie rozmaitych wersji, produkcja ta otwiera nowy rozdział w sklepie gram.pl - wraz z nią rozpoczynamy sprzedaż wybranych tytułów na konsole PlayStation 3 i Wii.

Gra Harry Potter i Zakon Feniksa pozwala na odwiedzenie najważniejszych miejsc w Hogwarcie, pieczołowicie przeniesionych z filmowego planu, i wzięcie udziału w trzymającej w napięciu przygodzie, wprost z kart powieści. Wcielić się w niej można m.in. w Harry'ego Pottera, Dumbledora, czy Syriusza Blacka, by poznać z różnych punktów widzenia najbardziej ekscytujący i niebezpieczny zarazem okres życia "Chłopca, który przeżył".

Ten tytuł można już teraz zamawiać w sklepie gram.pl. Dostępny jest w wersjach na wymienione poniżej platformy. Dodatkowo do każdego zamówienia z Harrym - wakacyjna niespodzianka całkowicie gratis!

[Aktualizacja] Spragnieni szczegółowych informacji na temat wakacyjnych niespodzianek? Poniżej one, w najnowocześniejszej technologii obrazkowej. :)

GramTV przedstawia:

Piłka plażowa - gratis do wersji PC Harry'ego Pottera!

Nadmuchiwany materac - gratis do konsolowych wersji Harry'ego Pottera!


Wraz ze startem tych pre-orderów w sklepie gram.pl rusza również sprzedaż całej gamy nowych gier - tym razem wybranych tytułów na konsole PlayStation 3 i Wii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą za pośrednictwem poniższych linków.

Komentarze
49
reykan
Gramowicz
06/07/2007 22:02

Zakończyłem na czwartej części i nie mam zamiaru kontynuować manii fasolek i innych dyń...

reykan
Gramowicz
06/07/2007 22:02

Zakończyłem na czwartej części i nie mam zamiaru kontynuować manii fasolek i innych dyń...

fataem
Gramowicz
06/07/2007 21:57

Z przedpremierowych Harrych Potterów to zamówiłem książkę w Empiku i za kilkanaście dni odbieram:D:D Nie jestem tylko pewien czy ona czasem anglojęzyczna nie jest...

fataem
Gramowicz
06/07/2007 21:57

Z przedpremierowych Harrych Potterów to zamówiłem książkę w Empiku i za kilkanaście dni odbieram:D:D Nie jestem tylko pewien czy ona czasem anglojęzyczna nie jest...

Pernia
Gramowicz
06/07/2007 21:54

ooo ludzie. Naprawdę radzę wam kupić tą grę. Ona jest zupełnie inna niż wcześniejsze pottery, wielka swoboda itepe. Gra dosyć trudna, ale dzisiaj ja ukończyłem. MOCNO polecam, bo jest naprawde inna niz poprzednie czesci

Pernia
Gramowicz
06/07/2007 21:54

ooo ludzie. Naprawdę radzę wam kupić tą grę. Ona jest zupełnie inna niż wcześniejsze pottery, wielka swoboda itepe. Gra dosyć trudna, ale dzisiaj ja ukończyłem. MOCNO polecam, bo jest naprawde inna niz poprzednie czesci

Woko11
Gramowicz
08/06/2007 09:30

Wie ktoś może jakie będą wymagania sprzętowe tej gry??

Sandro
Gramowicz
30/05/2007 10:12

Do Harry''ego na PC zraziłem się już w Więźniu Azkabanu, więc zakup Zakonu graniczy w moim przypadku z cudem. A tak poza tym to fajny pomysł z tymi gadżetami wakacyjnymi, choć ja wolałbym materac, a nie mam konsoli :(

skaybay
Gramowicz
29/05/2007 22:31

Pooopraaawka :Spece od marketingu z EA sądzą że wcisnął mi kolejny coroczny odcinek tego tasiemca za 139 zł. Mój błąd.

skaybay
Gramowicz
29/05/2007 22:28

hmm mam wszystkie poprzednie części gier o Harrym (łącznie z Kłiktyciem ^^) ale na piątkę się chyba nie skuszę.Nie po tym zawodzie z jakim spotkalem się w czwartej części.Nie wykluczam tego że gre zakupie ale na pewno nie w tej cenie.Jeśli spece od marketingu z EA sądzą że wcisnął mi tego gniota (zakładając że będzie gniotem czego wykluczyć nie moge ;P) za 109zł tylko z powodu że jestem fanem książek z tej serii i jestem mocno nakręcony na film to się grubo mylą.Tym razem spokojnie poczekam na recenzje,oceny kolegów i co najważniejsze przeniesienie do tańszej serii ;] Trzeba w końcu użyć mózgownicy a nie robić za zaślepioną logiem ciemną masę nabijającą sakiewkę EA.

Rendi
Gramowicz
29/05/2007 21:49

Fajny materac :) Ale na pewno nie kupię tej gry tylko dla niego... :D

Ichibanboshi-kun
Gramowicz
29/05/2007 21:24

Przyznam że czytając wzmianki o nowym Potterze.. z chęcią zaopatrzę się w ten tytuł :)

Gofer31
Gramowicz
29/05/2007 20:58

Hehe, ten materac od EA by sie przydal ;D. No tylko gdzie konsola :P.

Mordrag
Gramowicz
29/05/2007 20:45

W grze HP Czara ognia zrombali sterowani i misje ogolnie wszystko. Niema zadnych tajnych komnat chodzenia w rozne miejsca tylko tam gdzie czeba mozna byc w 4. Zrobili to kiepsko, ale trudno oby poprawili sie z nastepnymi czesciami.

GothixPL
Gramowicz
29/05/2007 20:28

Mi sie podobały gra 1 Harego 2 i 3 reszta to shit ,a co do tej gry ps3 jakei beda wymagani na pc "szok"

koLLLL
Gramowicz
29/05/2007 19:48
Dnia 29.05.2007 o 19:47, kolektor napisał:

srała się

Stała się :D LOL - ale błąd ;D. To nie było umyślne !

koLLLL
Gramowicz
29/05/2007 19:47
Dnia 29.05.2007 o 19:43, Oskar24 napisał:

Dokładnie tak samo mam :D Jak miałem 9 lat to części 1 i 2 to dla mnie świętość była xD Teraz już takie sobie... Potem przerzuciłem się na 3 (jako ulubioną) i w sumie fabularnie to do dziś chyba moja ulubiona...I nawet film zarąbisty im wyszedł. Niestety, tylko ten :/ Teraz zaczytuję się w Czarze Ognia, Zakonie Feniksa i Księciu Półkrwi, bo one razem z trójką są dla mnie najdojrzalsze ;) 1 i 2 są dla dzieci do lat 12 :P (mam 14,5 ;) Seria naprawdę jest nieporównywalnie lepsza, teraz, kiedy Voldemort odzyskał moc...

Do tej pory wydawało się że żaden z głównych bohaterów nie zginie. Ale po śmierci Dumbledora ta pewność i bezpieczeństwo zniknęły ... Jak już pisałem seria srała się bardziej mroczna - to dla niej dobrze. Już nie mogę doczekać się ostatniej książki ...

Safiram
Gramowicz
29/05/2007 19:43
Dnia 29.05.2007 o 19:36, kolektor napisał:

Może dlatego że Harry dorasta, a ja jestem mniej więcej w jego wieku ? :D

Dokładnie tak samo mam :DJak miałem 9 lat to części 1 i 2 to dla mnie świętość była xD Teraz już takie sobie...Potem przerzuciłem się na 3 (jako ulubioną) i w sumie fabularnie to do dziś chyba moja ulubiona...I nawet film zarąbisty im wyszedł. Niestety, tylko ten :/Teraz zaczytuję się w Czarze Ognia, Zakonie Feniksa i Księciu Półkrwi, bo one razem z trójką są dla mnie najdojrzalsze ;) 1 i 2 są dla dzieci do lat 12 :P (mam 14,5 ;)Seria naprawdę jest nieporównywalnie lepsza, teraz, kiedy Voldemort odzyskał moc...

koLLLL
Gramowicz
29/05/2007 19:36
Dnia 29.05.2007 o 19:23, edeń napisał:

Trzecia część to "Więzień Azkabanu". "Czara Ognia" jest czwartą.

Sorkens. Wiem o tym, tylko się przejęzyczyłem (o ile tak to można nazwać) ;DOskar24

Dnia 29.05.2007 o 19:23, edeń napisał:

Błagam was, nie beżczeście już Harry''ego Pottera tymi grami :/

Masz rację ... Książki są świetne a gry wręcz przeciwnie (mówię o grach na PC - na konsolach w żadną nie grałem bo takowego sprzętu nie posiadam :P)A książki serii rzeczywiście nabierają rumieńców. Tak jakby seria zmieniała się wraz z moimi upodobaniami. Byłem młodszy bardzo podobały mi się - były łagodniejsze. Teraz oczekiwałem bardziej mrocznych klimatów (nie opowiastki dla dzieci) też takowe otrzymałem. Może dlatego że Harry dorasta, a ja jestem mniej więcej w jego wieku ? :D

Safiram
Gramowicz
29/05/2007 19:25

Meee...:DBłagam was, nie beżczeście już Harry''ego Pottera tymi grami :/Naprawdę Zakon Feniksa to pożądna książka, a gra zapewne będzie zryta...Echh...jak tu poprzednicy mówią - skok na kasę :/Teraz ktoś tam pisał, że woli WP, bo mroczniejszy...Zgodzę się, ale:Od końcówki Więźnia Azkabanu seria zaczęła przybierać rumieńców, a ukoronowaniem tego był Półkrwi Książe. Książka mroczna, brutalna, ale...Wydaję mi się iż Rowling nie wykorzystała w pełni swojej opowieści:Od piątego tomu mogła wszędzie zaskakiwać, zwolennicy Voldemorta mogliby biegać po ulicach i mordować.To miał być strach dla wszystkich czarodziejów - Czarny Pan powrócił, miał być powrót do przeszłości. A co dostaliśmy? Śmierciożerców pod sam koniec książki :/Powinni oni właśnie czaić się wszędzie, czarować ciągle Mroczny Znak, wszędzie powinny padac trupy, sam Voldemort powinien pojawiać się tu i ówdzie i wyrównywać rachunki. Nikt nie miał czuć się bezpieczny i nie czuł, ale głównie wiemy o tym z Proroka Codziennego, a nie na żywo...Gdyby Rowling zrobiłą tak, jak opisałem, seria zyskałaby większe grono fanów :DP.S. Star Wars i tak lepsze xD

Jan_Czarny
Gramowicz
29/05/2007 19:25

Ciekawe ,Ciekawe :P Jak by tak na real była magia ;D Looknę na gierkę ;D

Usunięty
Usunięty
29/05/2007 19:23
Dnia 29.05.2007 o 19:12, kolektor napisał:

Ja mam dwie gry z serii Harry Potter. Część pierwszą czyli Kamień Filozoficzny i trzecią czyli Czara Ognia.

Trzecia część to "Więzień Azkabanu". "Czara Ognia" jest czwartą.

Dnia 29.05.2007 o 19:12, kolektor napisał:

Gry z HP to typowy skok na kasę

Rzeczywiście, przynajmniej dwie pierwsza część była typowym skokiem na kasę i zrobiona "na kolanie" (w drugą nie grałem, ale z opowieści kolegi wynika, że także), bo już dalej nie kupowałem (grałem na PSX-ie).

Dnia 29.05.2007 o 19:12, kolektor napisał:

I ostatnia kwestia - za grę którą przejdę w dwa popołudnia mam bulić coś ok. 120 zł ?

Mnie też zdziwiła cena - za takie coś dałbym może 69 zł, a z dobroci serca może 79 zł. Za więcej gry na takim poziomie nie kupię - wolę sobie jeszcze raz przeczytać książkę.

koLLLL
Gramowicz
29/05/2007 19:12

Ja mam dwie gry z serii Harry Potter. Część pierwszą czyli Kamień Filozoficzny i trzecią czyli Czara Ognia. Mi bardzo podobał się KF ale byłem wtedy w 3 klasie podstawówki. Czara Ognia już taka sobie. Gry z HP to typowy skok na kasę - prze książkach które moim zdaniem są świetne (ale i tak wolę Władcę Pierścieni - mroczniejszy). Gry są za proste - ot taka platformówka dla dzieci. Ale teraz to może się nie sprawdzić bo kolejne części HP już są bardziej skierowane do starszych czytelników (szczególnie Książę Półkrwi) a dla nich gry będą za łatwe. I ostatnia kwestia - za grę którą przejdę w dwa popołudnia mam bulić coś ok. 120 zł ? Dzięki, nie skorzystam. Może i się mylę, może tym razem EA się postarało, ale mocno wątpię ...

Madoc
Gramowicz
29/05/2007 19:02

hehe, ta rozbieżność cenowa pokazuje wyższość PeCetów nad konsolami :)

sferis
Gramowicz
29/05/2007 18:15

Pewno Zakon Feniksa będzie tak samo kiepski jak poprzednie części ... No ale to EA ...

Ballaksio
Gramowicz
29/05/2007 18:12

A Łiiiii, sprzedają gry na Wii, a w ofercie nie mają Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 i Zeldy? Wstyd, wstyd. A HP w wersji growej był do tej pory średniawy. Kupiłem tylko Czarę Ognia ($%^&%& kamera ;)) i na więcej nie mam ochoty. No, chyba że demko zachwyci i w CDA jakąś pochlebną ocenkę zgarnie :)

Krastor
Gramowicz
29/05/2007 17:46

dla mnie HP się skończył

MastOfMast1
Gramowicz
29/05/2007 17:31

Czra ognia fajna gra była...

Rexaw
Gramowicz
29/05/2007 17:06

Jakoś coś nie ciągnie mnie do gier HP ...

Lvhr
Gramowicz
29/05/2007 16:43

Harry Potter i Kamień Filozoficzny to było coś :D Zaraz może mi ktoś powie że grafika itp itd... ale najlepiej mi pasowała. Nawet z sentymentu tydzień temu ją sobie kupiłem.

Gofer31
Gramowicz
29/05/2007 16:08

I kolejna gra z serii HP :P. Co tam, kiedys zapewne zagram i ze szczesciem skoncze ;D.

kondzioff
Gramowicz
29/05/2007 15:47

Mam złe doświadczenia z serią gier z logo HP na PC :P Więc raczej nie kupię.

Ugry
Gramowicz
29/05/2007 15:45

Kto oglądał ostatnie Review Territory na Hyperze, ten wie jak dobrą grą jest najnowszy HP. A mówiąc już o zakładkach WII i PS3 w sklepie.gram.pl, to jest tam parę błędów... Nie te okładki ni do tych gier, nie te nazwy, nie te opisy... Ale pewnie to tylko tak na starcie, znając gram.pl :D

GeRoLdE
Gramowicz
29/05/2007 15:44

co jest górny pasek w sklepie nie dział i nie można kategori wybrać

morthi
Gramowicz
29/05/2007 15:43

ciekawe czy kiedys beda wszystkie czesci pottera dostepne na wii/xbox360

gogowitczak
Gramowicz
29/05/2007 15:42

ech kolejna glupia gra ktora proboje zarobic na filmie :P

Word_up
Gramowicz
29/05/2007 15:34

Będzie to jak na razie najlepsza gra o Harry Potter:P nie podobają mi się jedynie modele głównych postaci......a ceny na konsole tym bardziej. Bezkonkurencyjne w tej kwestii jest oczywiście ps3;D.

GeRoLdE
Gramowicz
29/05/2007 15:33

może zamówie żęby się od stresować ale jeszcze nie wiem

Mohair
Gramowicz
29/05/2007 15:31

Gre tak samo odpuszcze sobie, ale....Jaki ja jestem ślepy xD Gram.pl i Wii ? ^^ Extra, tak trzymać, moglibyście dawać też na NDS :P Może ceny byłby by jakieś przyzwoite, bo narazie to z Australii sprowadzam ;>

Fenrir_CFX
Gramowicz
29/05/2007 15:31

Zakon Feniksa... raczej mnie to nie interesuje... :PGry na PS3... Eeeeee, nooo, panowie, CENA jest taka troszku duża...?! :P

Magok
Gramowicz
29/05/2007 15:27

Nie lubie zabardzo gier z seri Harego som troche dla młodszych użytkowników Pc

bakubartek
Gramowicz
29/05/2007 15:27

nie lubię Harry Pottera :/ więc gra odpada

ko-nik
Gramowicz
29/05/2007 15:24

Gry o Harrym Potterze to produkcje bardziej dla dzieci. Krótkie i łatwe... No i jeszcze cena...za drogo jak na taką gierkę ;) Chociaż w pierwszej części przyjemnie się na miotle latało i ganiało za zniczem (muszę się przyznać, ale u brata ciotecznego trochę zagrałem i tylko to mi się podobało ;p)

Adamoo007
Gramowicz
29/05/2007 15:22

Dopóty nie zagram w demo i nie przekonam jak nowy HP wygląda nie zakupie na pewno;)...nie chcę kupować kota w worku.

Outlander-pro
Gramowicz
29/05/2007 15:21

Hmm tę grę sobie odpuszczę ale ale ....... O KURDE !W sklepie gram.pl sprzedajągry na Wii ! No to rewelka, świetnie, tak trzymać ! ;D

TomekM
Gramowicz
29/05/2007 15:19

Jedyna treściwa część o HP się zpowiada(mówię o grze) :D Dość zbierania fasolek :P

Doktor93
Gramowicz
29/05/2007 15:19

Książka - super...Film - chyba się wybiorę...Ale z gry raczej nie skorzystam. Mam złe doświadczenia z wszelakimi HP na PC...Pozdro...

Gordon92
Gramowicz
29/05/2007 15:18

Fajne pudełko od gry nie powiem:) Grafika też ładna zobaczymy jak sprawdzi się w akcji.

Mohair
Gramowicz
29/05/2007 15:16

e tam, gry HP ssą lekko :P Książki rlz...A tak serio, to filmu już się doczekać nie mogę ;>