Gears of War 2 nieoficjalnie ogłoszone

pepsi
2007/05/18 12:35

Cliff Bleszinski z Epic Games, znany szerzej jako "Cliffy B", dał do zrozumienia, że gracze na całym świecie mogą oczekiwać sequela świetnie sprzedającego się Gears of War. Deklaracja ma jednak charakter nieoficjalny.

Podczas tegorocznej gali Game Developers Choice "Cliffy B" wygłosił przemówienie, w trakcie którego wyraźnie dało się odczuć, że Gears of War 2 powstanie. Ma to jednak charakter mocno nieoficjalny, gdyż, jak zaznacza jeden z zachodnich serwisów, wykład odbył się z samego rana, dzień po mocno zakrapianej gali wręczenia nagród. Gears of War 2 nieoficjalnie ogłoszone

W obliczu takich wydarzeń nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie Epic Games lub Microsoftu. Na razie nie podano bowiem żadnych konkretnych informacji odnośnie samej rozgrywki. Być może gigant z Redmond zostawia sobie ogłoszenie GoW 2 jako asa z rękawa, którego wyjmie na tegorocznych targach E3. Wcześniej bowiem dało się słyszeć przebąkiwania przedstawicieli firmy na temat "niespodziewanego ataku" firmy właśnie na Electronic Entertainment Expo.

Shane Kim z Microsoftu, wymieniając głośne tytuły firmy, przewidziane na 2007 rok powiedział: "Jest też Gears of War, a istnieje także szansa, że zrobimy kolejną grę". Można wiele domniemywać, odpowiedź i tak poznamy dopiero po oficjalnym komunikacie, na który oczywiście z niecierpliwością czekamy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
19/05/2007 19:22

Jeśli będzie miało (poza X360) premierę na PC to będę zainteresowany kupnem :) Chyba jak wszyscy PC-towcy