Trailer Wiedźmina już na gram.pl!

Domek
2007/05/07 16:39
66
0

Na gram.pl pojawił się dziś do ściągnięcia najnowszy trailer Wiedźmina! Animacja składa się z fragmentów cut-scenek gry, przygotowanych przez studio Platige Image.

Trwający nieco ponad 2 minuty trailer to prawdziwy pokaz możliwości studia Platige Image. Można na nim zobaczyć zarówno malownicze scenerie, które będzie graczom dane odwiedzić w Wiedźminie, jak i dynamiczne sceny walki. Wszystko to oczywiście w takt bojowo nastrajającej muzyki. Zapraszamy do ściągania i wyrażania opinii! Wiedźmin

Film ściągnąć można w jednej z dwóch dostępnych wersji jakościowych korzystając z poniższych odnośników:

GramTV przedstawia:

Komentarze
66
mooman
Gramowicz
26/05/2007 15:07

Jakby film chociaż w jednej dziesiątej był tak dynamiczny jak ten trailer to byłby już do oglądania.Trailer spox, czekam na gierkę.

Funky_Monk
Gramowicz
08/05/2007 13:05
Dnia 07.05.2007 o 23:00, rob006 napisał:

A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>

Fabuła jest skonstruowana w taki sposób, żeby nieznajomość powieści nie stanowiła przeszkody w grze, co najwyżej można stracić kilka smaczków :). A jeżeli ktoś pod wpływem gry przeczyta książkę - tym lepiej dla niego. Niedługo (nareszcie !) zresztą "Ostatnie życzenie" zostanie wydane w Wielkiej Brytanii, także opowiadania będą dostępne dla wszystkich "anglojęzycznych".

wrzosek1987
Gramowicz
08/05/2007 08:57

@ WieśniakooWrzesień

Hank_Moody
Gramowicz
08/05/2007 07:51

Jeśli gra będzie równie dobra jak jakość tego trailera, to nie będę się wachał i pierwszy pognam we wrześniu po Wiedźmina ;);)

Wiesniakoo
Gramowicz
08/05/2007 07:43

A kiedy premiera? Takie kuszenie trailerami to zbrodnia! :-)

Bajuj
Gramowicz
08/05/2007 07:17

Ostatnio ściąganie z gram.pl jest prawie nie możliwe, strasznie się to wlecze, ale warto było bo filmik bardzo dobry. Byle do września.

NeMo-PL
Gramowicz
08/05/2007 06:32

Heh nie potrzebne spakowali gre rarem film zajmuje 55mb a sakowany 54mb buhehehe czyżby spakować porządnie jednego pliku nie umieli ;DFilmik super ale zeby tylko gy nei zrobili za bardzo bajkowej

penny
Gramowicz
08/05/2007 01:58

zboczeńcy, a wy znowu to rarem pakujecie? po kiego grzyba?

Juzek303
Gramowicz
07/05/2007 23:29
Dnia 07.05.2007 o 23:18, rob006 napisał:

. Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)

Ale magi praktycznie nie będzie i orginalnej profesji. To może zesłościć zagranicznych graczy.

rob006
Gramowicz
07/05/2007 23:18
Dnia 07.05.2007 o 23:08, Juzek303 napisał:

Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być bardziej RPG czy Sagowy.

Z tego co wiem, to akcja wiedźmina będzie się działa po wydarzeniach z sagi, a samemu Geraltowi zafundowali amnestię... tfu (matura daje o sobie znać)... amnezję, więc raczej mało będzie nawiązań do książkowej sagi. Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)

Juzek303
Gramowicz
07/05/2007 23:12
Dnia 07.05.2007 o 23:08, Juzek303 napisał:

Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być bardziej RPG czy Sagowy.

To znaczy jak najbardziej związany z Sagą Wiedźmina(by mi się ktoś nie pytał)Ps. przepraszam za post jeden pod drugim.

Juzek303
Gramowicz
07/05/2007 23:08
Dnia 07.05.2007 o 23:00, rob006 napisał:

> Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage > ponieważ gra jest bardzo z nią związana. A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>

Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być bardziej RPG czy Sagowy.

rob006
Gramowicz
07/05/2007 23:00
Dnia 07.05.2007 o 22:33, Juzek303 napisał:

Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage ponieważ gra jest bardzo z nią związana.

A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>

hellgate
Gramowicz
07/05/2007 22:59

A ja jeśli chodzi o ściąganie trailerów, patchy, modów , dem polecam www.fileplanet.comTrzeba się zarejestrować, ale za to mamy super szybki transfer, możliwość uczestniczenia w rożnych beta testach, no i oczywiście wszystko jest tam bardzo szybko, np kilka dni temu zdarłem już najnowszego patcha do Heroes V

jjhop
Gramowicz
07/05/2007 22:38

zwróćcie uwagę, że na gametrailers nie napisali nazwy developera :(

Juzek303
Gramowicz
07/05/2007 22:33

Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage ponieważ gra jest bardzo z nią związana.

Stfforex
Gramowicz
07/05/2007 22:29

No dzięki podanym linkom przez innych mogłem spokojnie oglądnąć filmik, który niestety nic nie mówi o grze samej, ale może być.. Liczy się efekt końcowy:) A mam nadzieję że będzie jak najlepszy!

rob006
Gramowicz
07/05/2007 22:06
Dnia 07.05.2007 o 21:47, Ufo2 napisał:

Hm, czy ty sobie żartujesz? Ja jak widzę 30kB/sec tutaj to mnie załamuje, gdyż normalnie ściągać 180~250KB/sec z zachodnich serwisów. Dlatego też nigdy nie ściągam patch''ów (a w zasadzie czegokolwiek) ze strony gram.pl, gdyż serwer ftp jest po prostu beznadziejny.

Widać bardzo słabo znasz gramowe realia :). Kiedy ostatnio ściągałem 4gramy ważące ok 700 KB trwało to ok pół godziny. Kiedy ty widziałeś 30 KB/s?BTW: Właśnie zauważyłem, jaką gafę walnąłem: dwa posty wcześniej miało być "10-megową łatkę"...

Zb4wiciel
Gramowicz
07/05/2007 21:47
Dnia 07.05.2007 o 21:34, cedricek napisał:

hmm... mam problem... triler nie chce mi się ściągać.. a chciałbym go pooglądać.. jest na to jakaś rada?

Jeśli chcesz obejrzeć trailer wiedźmina, polecam tą stronę: http://www.gametrailers.com/search.php?s=witcher&str_type=movies&ac=1Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę:p

Dnia 07.05.2007 o 21:34, cedricek napisał:

i o ile na początku prędkość 15 KB/s pozytywnie mnie zaskoczyła,to później wahała się już tylko od 0 do 0,5 KB/s. To chyba nie jest śmieszne...

Hm, czy ty sobie żartujesz? Ja jak widzę 30kB/sec tutaj to mnie załamuje, gdyż normalnie ściągać 180~250KB/sec z zachodnich serwisów. Dlatego też nigdy nie ściągam patch''ów (a w zasadzie czegokolwiek) ze strony gram.pl, gdyż serwer ftp jest po prostu beznadziejny.

Cedricek
Gramowicz
07/05/2007 21:34

hmm... mam problem... triler nie chce mi się ściągać..a chciałbym go pooglądać.. jest na to jakaś rada?

rob006
Gramowicz
07/05/2007 21:32
Dnia 07.05.2007 o 20:57, prabab napisał:

Nawet CD-Projektowi jeszcze daleko do takich wspaniałych czynów ;).

Nawet? A to ciekawe, bo jeśli chodzi o patche, to CDP jakoś wybitnie się nie wyróżnia. Jeśli chodzi o transfer, to słabo wypada on nawet na tle Polski.Ale żeby nie było, że tylko narzekam - gry wydaje ładnie :)

prabab
Gramowicz
07/05/2007 20:57
Dnia 07.05.2007 o 20:03, rob006 napisał:

Czyżby sarkazm? :)

Nie, no co ty. Jestem zupełnie poważny! Trzymam lewą rękę na prawym sercu!Mimo wszystko nie będę ukrywał, jakiego zaliczyłem szczenopada, kiedy do mojego kuzyna (mieszkającego w stanach, akurat byłem u niego "wypadem") przyfrunęła bezpłatna płyta z patchem do Obliviona... Nawet CD-Projektowi jeszcze daleko do takich wspaniałych czynów ;).

rob006
Gramowicz
07/05/2007 20:03
Dnia 07.05.2007 o 18:47, prabab napisał:

>ściąganie zwykłej łatki przez kilka > godzin to już lekka przesada... :| Tym bardziej, że zachodni wydawcy wysyłaja wszelakie łatki wytłoczone na eleganckich płytach CD! Zmuszanie do ściągania z zatrważającą prędkością czegokolwiek z tej strony to jakaś groteska xD...

Czyżby sarkazm? :)Każ jakiemuś zachodniemu graczowi ściągnąć 10-kilową łatkę z tego serwisu, a będzie mu się to śniło po nocach i niejednokrotnie obudzi się z krzykiem. Mi w ciągu 5 minut zerwało 3 razy połączenie, i o ile na początku prędkość 15 KB/s pozytywnie mnie zaskoczyła, to później wahała się już tylko od 0 do 0,5 KB/s. To chyba nie jest śmieszne...

Selv
Gramowicz
07/05/2007 19:49

A to nie jest spójny trailer tylko ochłap którego nie można ocenić? ;)Liczone jako to trailer więc nie widzę powodu aby trzymać "twarz w wiadrze" ;)Uznamy też, że zbieżność scen jest przypadkowa?

Draco-PNC
Gramowicz
07/05/2007 19:31

Trailer jest wspaniały, już nie mogę się doczekać...

Draco-PNC
Gramowicz
07/05/2007 19:21

Zasysam natychmiastowo:)

feniksipopiol
Gramowicz
07/05/2007 19:17

Nie moge tego ściągnąć!!! Why ?? Za jakie grzechy.

Gracz_23
Gramowicz
07/05/2007 19:00

Jak zobaczyłem ten triler to wątpie żeby jakaś gra ją przeviła nawet Two Worlds

Full_Wypas
Gramowicz
07/05/2007 18:57

Tailer obejrzałem już jakiś czas temu, był w link w newsach CD-Action ale oczywiście gram.pl musiało wsadzić go napierw do bazy danych, linka podać nie mogli ;)

prabab
Gramowicz
07/05/2007 18:47

>ściąganie zwykłej łatki przez kilka

Dnia 07.05.2007 o 18:30, rob006 napisał:

godzin to już lekka przesada... :|

Tym bardziej, że zachodni wydawcy wysyłaja wszelakie łatki wytłoczone na eleganckich płytach CD! Zmuszanie do ściągania z zatrważającą prędkością czegokolwiek z tej strony to jakaś groteska xD...

hellgate
Gramowicz
07/05/2007 18:45

hohoho, nie pamiętam juz kiedy to zdarłem z fileplanet

rob006
Gramowicz
07/05/2007 18:30

Heh, juz widzę te tłumy gramowiczów, żądnych transferu na poziomie 2 KB/s. :)W sumie to nie widzę sensu, aby wrzucać ten film na gramowy serwer - jeśli już ktoś chce, to szybciej i lepiej ściągnie sobie z Gametrailers. Zamiast obciążać serwer takimi ogólnodostępnymi materiałami, moglibyście popracować nad transferem, bo ściąganie zwykłej łatki przez kilka godzin to już lekka przesada... :|

Brolly
Gramowicz
07/05/2007 18:05

Filmik swietny, ale po jego obejrzeniu wpadłem w szał. Tak mui sie spodobał że nie moge doczekac sie juz wrzesnia i wydania gry, naprawde swietne. ;)

Night_Elf
Gramowicz
07/05/2007 17:48

Szczerze mowiac filmik beznadziejny, chaotyczny, no i jakas mangowa paniusia obila mi sie o oczy...Widzialem o wiele lepsze... no i muzyka taka troche niepasujaca do sceneri...

prabab
Gramowicz
07/05/2007 17:48
Dnia 07.05.2007 o 17:46, tomek ostry napisał:

> To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać... tak to ten :]

Cóż za bzdura... Co to w takim razie za sensacja, że niby megahiperduper premiera? :D

lampak
Gramowicz
07/05/2007 17:47
Dnia 07.05.2007 o 17:37, dante1007 napisał:

> Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko > ja mam takie zboczenie do marudzenia? Też to zauwarzyłem powinni to poprawić.

Nie do końca. Cały ten trailer jest posklejanymi częściami jakiegoś większego filmiku. Scena, w której strzyga obraca się jest wzięta z innego momentu niż ten, w którym Geralt rzuca w nią kamieniem. Nie ma niczego do poprawiania, to my musimy uzbroić się w cierpliwość, aż dostaniemy cały, spójny trailer.

Grzech
Gramowicz
07/05/2007 17:46

taka bogata firma, a ma taki słabiutki serwer... :\Pisze mi, ze limit użytkowników (140) został przekroczony (?~?) - hahahahaściągnę jak zwierzyna się naje... normalnie hieny! :D

ostrysharp
Gramowicz
07/05/2007 17:46
Dnia 07.05.2007 o 17:42, prabab napisał:

To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać...

tak to ten :]

prabab
Gramowicz
07/05/2007 17:42

To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać...

ostrysharp
Gramowicz
07/05/2007 17:42
Dnia 07.05.2007 o 17:29, muchy-polatuchy napisał:

Ano tak... że filmiki. Ale też nie do końca bo poszatkowane to jak zapowiedzi filmów - te też nie zawsze mówią o jakości filmu mimo, że przecież zawierają fragmenty filmu :]

No w sumie to masz rację, ale ja wierzę w Wiedźmina i CDP Red

sirdoom
Gramowicz
07/05/2007 17:40

Mam nadzieję, że gra będzie chociaż w połowie tak dobra jak trailery... Co tam jeżeli nawet tylko w ćwiartce trailery przypominają rzeczywistość, to będziemy mieli najlepszą polską grę w historii...

Gofer31
Gramowicz
07/05/2007 17:39

Trailer jest naprawde swietny. Polecam kazdemu ;).

KrwawyMarcys
Gramowicz
07/05/2007 17:38
Dnia 07.05.2007 o 16:48, EmperorKaligula napisał:

ile to ja widzialem szmatlawych gier z fajnymi cut-scenkami... ja chce demka !!!

Zgadzam się z tobą demo by się przydało.

dante1007
Gramowicz
07/05/2007 17:37
Dnia 07.05.2007 o 17:32, Selv napisał:

Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko ja mam takie zboczenie do marudzenia?

Też to zauwarzyłem powinni to poprawić.

Usunięty
Usunięty
07/05/2007 17:34

Pobrałem z GT. Niezły - to taka przeróbka tego wcześniejszego z dodanymi nowymi scenkami :)

Selv
Gramowicz
07/05/2007 17:32

Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko ja mam takie zboczenie do marudzenia?

Harvenar
Gramowicz
07/05/2007 17:31

Filmik widziałem na gametrailers, wygląda śweitnie. Bagiński to prawdziwy mistrz! :)

muchy-polatuchy
Gramowicz
07/05/2007 17:29

Ano tak... że filmiki. Ale też nie do końca bo poszatkowane to jak zapowiedzi filmów - te też nie zawsze mówią o jakości filmu mimo, że przecież zawierają fragmenty filmu :]

ostrysharp
Gramowicz
07/05/2007 17:26
Dnia 07.05.2007 o 17:24, muchy-polatuchy napisał:

Ja już nie takie trailery widziałem. To nic nie mówi o grze. NIC!

Jak nie?? Mówi o tym, że będzie miała wspaniałe filmiki :]

muchy-polatuchy
Gramowicz
07/05/2007 17:24

Ja już nie takie trailery widziałem. To nic nie mówi o grze. NIC!

Codar
Gramowicz
07/05/2007 17:22
Dnia 07.05.2007 o 17:15, Konrades napisał:

no fajny szkoda że taki krótki :P

Nom powinni zrobić od razu film...

Konrades
Gramowicz
07/05/2007 17:15

no fajny szkoda że taki krótki :P

ostrysharp
Gramowicz
07/05/2007 17:14
Dnia 07.05.2007 o 17:00, master matrox napisał:

> > Ja już ściągnąłem z gametrailers :] > > Powiem tylko, że warto go ściągnąć > > Mozesz dac linka? Wyręczę ostrego tomka: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1053 Exclusive Trailer

Dzięki za wyręczenie :]Ja po obejrzeniu jestem pod wrażeniem tego trailera, po prostu cud, miód i malina :P :]

Night_Elf
Gramowicz
07/05/2007 17:11
Dnia 07.05.2007 o 17:00, master matrox napisał:

> > Ja już ściągnąłem z gametrailers :] > > Powiem tylko, że warto go ściągnąć > > Mozesz dac linka? Wyręczę ostrego tomka: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1053 Exclusive Trailer

Dzieki z tej strony mam transfer prawie 400 ;d

master_matrox
Gramowicz
07/05/2007 17:00
Dnia 07.05.2007 o 16:57, Night Elf napisał:

> Ja już ściągnąłem z gametrailers :] > Powiem tylko, że warto go ściągnąć Mozesz dac linka?

Wyręczę ostrego tomka: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1053Exclusive Trailer

Stfforex
Gramowicz
07/05/2007 16:58

Ale się muli strasznie to ściąganie:) Ale niech się ściąga:P Ciekawe czy warto..

Gol_Galad
Gramowicz
07/05/2007 16:58

Ehh tutaj nawet lepiej nie ściągać :/Teraz pewnie nieźle muli, pewnie też będzię i później. A przy takich prędkościach to całą noc zajmie -_-''Ale trailer już wcześniej oglądałem - ta gra minimalnie będzie bardzo dobra. Ale szanse na hit są ogromne ;]

Night_Elf
Gramowicz
07/05/2007 16:57
Dnia 07.05.2007 o 16:54, tomek ostry napisał:

Ja już ściągnąłem z gametrailers :] Powiem tylko, że warto go ściągnąć

Mozesz dac linka?

ostrysharp
Gramowicz
07/05/2007 16:54

Ja już ściągnąłem z gametrailers :]Powiem tylko, że warto go ściągnąć

Necromancer
Gramowicz
07/05/2007 16:52
Dnia 07.05.2007 o 16:50, Night Elf napisał:

Nie mozna upnoac go gdzieolwiek indziej... z gram.pl z Chello 5mb mam transfer 1kb ;d.... zoonk...

Popieram. Niech ktoś się zlituje....

Word_up
Gramowicz
07/05/2007 16:52

Nic nie szkodzi ściągnąć:P.

Night_Elf
Gramowicz
07/05/2007 16:50

Nie mozna upnoac go gdzieolwiek indziej... z gram.pl z Chello 5mb mam transfer 1kb ;d.... zoonk...

muchy-polatuchy
Gramowicz
07/05/2007 16:49

Dodałbym opinię, ale żeby to ściągnąć... to już szybciej ściągnę dvd niż te kilkadziesiąt mega stąd. Nie można tego gdzieś na ludzkim serwerze umieścić?

EmperorKaligula
Gramowicz
07/05/2007 16:48

ile to ja widzialem szmatlawych gier z fajnymi cut-scenkami... ja chce demka !!!

master_matrox
Gramowicz
07/05/2007 16:47

Fajnie, że jest już na gram.pl, ale pewnie wielu Gramowiczów obejrzało go już na GameTrailers.

cd-wiedzimin
Gramowicz
07/05/2007 16:46

no to superowo