Informacje

Trailer Wiedźmina już na gram.pl!

95 Domek

Na gram.pl pojawił się dziś do ściągnięcia najnowszy trailer Wiedźmina! Animacja składa się z fragmentów cut-scenek gry, przygotowanych przez studio Platige Image.

Trwający nieco ponad 2 minuty trailer to prawdziwy pokaz możliwości studia Platige Image. Można na nim zobaczyć zarówno malownicze scenerie, które będzie graczom dane odwiedzić w Wiedźminie, jak i dynamiczne sceny walki. Wszystko to oczywiście w takt bojowo nastrajającej muzyki. Zapraszamy do ściągania i wyrażania opinii!

Wiedźmin - obrazek 1
Wiedźmin

Film ściągnąć można w jednej z dwóch dostępnych wersji jakościowych korzystając z poniższych odnośników:

95 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
dark_darek

a mi linki nie zadzialy na firefoxie :-( widac cd-projekt popiera tylko komercyjne przegladarki ;-p
pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz
muchy-polatuchy

Ja już nie takie trailery widziałem. To nic nie mówi o grze. NIC!

Odpowiedz
jjhop

zwróćcie uwagę, że na gametrailers nie napisali nazwy developera :(

Odpowiedz
hellgate

A ja jeśli chodzi o ściąganie trailerów, patchy, modów , dem polecam www.fileplanet.com
Trzeba się zarejestrować, ale za to mamy super szybki transfer, możliwość uczestniczenia w rożnych beta testach, no i oczywiście wszystko jest tam bardzo szybko, np kilka dni temu zdarłem już najnowszego patcha do Heroes V

Odpowiedz
G rob006

> Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage
> ponieważ gra jest bardzo z nią związana.
A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>

Odpowiedz
Juzek303

> > Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą
> sage
> > ponieważ gra jest bardzo z nią związana.
>
> A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy
> o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną
> specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>
Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być bardziej RPG czy Sagowy.

Odpowiedz
Juzek303

> Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być
> bardziej RPG czy Sagowy.
To znaczy jak najbardziej związany z Sagą Wiedźmina(by mi się ktoś nie pytał)Ps. przepraszam za post jeden pod drugim.

Odpowiedz
G rob006

> Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być
> bardziej RPG czy Sagowy.
Z tego co wiem, to akcja wiedźmina będzie się działa po wydarzeniach z sagi, a samemu Geraltowi zafundowali amnestię... tfu (matura daje o sobie znać)... amnezję, więc raczej mało będzie nawiązań do książkowej sagi. Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)

Odpowiedz
Juzek303

> . Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)
Ale magi praktycznie nie będzie i orginalnej profesji. To może zesłościć zagranicznych graczy.

Odpowiedz
G penny

zboczeńcy, a wy znowu to rarem pakujecie? po kiego grzyba?

Odpowiedz
G gpodoba

Heh nie potrzebne spakowali gre rarem film zajmuje 55mb a sakowany 54mb buhehehe czyżby spakować porządnie jednego pliku nie umieli ;D
Filmik super ale zeby tylko gy nei zrobili za bardzo bajkowej

Odpowiedz
G Bajuj

Ostatnio ściąganie z gram.pl jest prawie nie możliwe, strasznie się to wlecze, ale warto było bo filmik bardzo dobry. Byle do września.

Odpowiedz
G Wieśniakoo

A kiedy premiera? Takie kuszenie trailerami to zbrodnia! :-)

Odpowiedz
G marcincinek15

Jeśli gra będzie równie dobra jak jakość tego trailera, to nie będę się wachał i pierwszy pognam we wrześniu po Wiedźmina ;);)

Odpowiedz
G wrzosek1987

@ Wieśniakoo
Wrzesień

Odpowiedz
Funky Monk

> A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy
> o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną
> specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>
Fabuła jest skonstruowana w taki sposób, żeby nieznajomość powieści nie stanowiła przeszkody w grze, co najwyżej można stracić kilka smaczków :). A jeżeli ktoś pod wpływem gry przeczyta książkę - tym lepiej dla niego. Niedługo (nareszcie !) zresztą "Ostatnie życzenie" zostanie wydane w Wielkiej Brytanii, także opowiadania będą dostępne dla wszystkich "anglojęzycznych".

Odpowiedz
G Marko Pele

No co tu duż o mówić rewelka! Trailer cieszy oko nawet po patrudziesięciu obejrzeniach. Nic tylko Oscara Bagińskiemu dac :D

Odpowiedz
przemo0304

bardzo dobry trailer az mnie zatkalo.
ciekawe jakie to bedzie miec wymagania
panowie czeka nas modernizacja kompow:)

Odpowiedz
G MastOfMast1

To ten sam trailer, co ten umieszczony na gametrailers kilka dni temu??

Odpowiedz
przemo0304

> To ten sam trailer, co ten umieszczony na gametrailers kilka dni temu??
no ten sam

Odpowiedz
G MonkOfWar

Ciekawie, coraz ciekawiej :) .

Czyli premiera we wrześniu, a? Troszku się to będzie kłóciło z GWEN, ale może uda się zwaśnione strony pogodzić :) . Chociaż ta nadchodząca matura...

:|

Odpowiedz
olomichalski

Ja obawiam sie czy zachodni gracze którzy nie znają prozy Sapkowskiego będą w stanie wychwycić wszystkie smaczki gry n.p. co to naprawdę jest strzyga . Myslę że dobrze by było żeby do gry dołączyć pierwszy tom opowiadań w celu pełnego delektowania się grą.

Odpowiedz
G tomek ostry

> Ja już nie takie trailery widziałem. To nic nie mówi o grze. NIC!
>
Jak nie?? Mówi o tym, że będzie miała wspaniałe filmiki :]

Odpowiedz
muchy-polatuchy

Ano tak... że filmiki. Ale też nie do końca bo poszatkowane to jak zapowiedzi filmów - te też nie zawsze mówią o jakości filmu mimo, że przecież zawierają fragmenty filmu :]

Odpowiedz
G Harvenar

Filmik widziałem na gametrailers, wygląda śweitnie. Bagiński to prawdziwy mistrz! :)

Odpowiedz
G Selv

Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko ja mam takie zboczenie do marudzenia?

Odpowiedz
G kibot

Pobrałem z GT. Niezły - to taka przeróbka tego wcześniejszego z dodanymi nowymi scenkami :)

Odpowiedz
G dante1007

> Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko
> ja mam takie zboczenie do marudzenia?
Też to zauwarzyłem powinni to poprawić.

Odpowiedz
G Kojdeś

> ile to ja widzialem szmatlawych gier z fajnymi cut-scenkami... ja chce demka !!!
Zgadzam się z tobą demo by się przydało.

Odpowiedz
G Gofer31

Trailer jest naprawde swietny. Polecam kazdemu ;).

Odpowiedz
G sirdoom

Mam nadzieję, że gra będzie chociaż w połowie tak dobra jak trailery... Co tam jeżeli nawet tylko w ćwiartce trailery przypominają rzeczywistość, to będziemy mieli najlepszą polską grę w historii...

Odpowiedz
G tomek ostry

> Ano tak... że filmiki. Ale też nie do końca bo poszatkowane to jak zapowiedzi filmów - te też
> nie zawsze mówią o jakości filmu mimo, że przecież zawierają fragmenty filmu :]
No w sumie to masz rację, ale ja wierzę w Wiedźmina i CDP Red

Odpowiedz
prabab

To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać...

Odpowiedz
G tomek ostry

> To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać...
tak to ten :]

Odpowiedz
G greg_f

taka bogata firma, a ma taki słabiutki serwer... :\

Pisze mi, ze limit użytkowników (140) został przekroczony (?~?) - hahahaha

ściągnę jak zwierzyna się naje... normalnie hieny! :D

Odpowiedz
G lampak

> > Zauważyliście tajemnicze zniknięcie ciała po tym jak Geralt rzuca w stwora kamieniem czy tylko
> > ja mam takie zboczenie do marudzenia?
> Też to zauwarzyłem powinni to poprawić.
Nie do końca. Cały ten trailer jest posklejanymi częściami jakiegoś większego filmiku. Scena, w której strzyga obraca się jest wzięta z innego momentu niż ten, w którym Geralt rzuca w nią kamieniem. Nie ma niczego do poprawiania, to my musimy uzbroić się w cierpliwość, aż dostaniemy cały, spójny trailer.

Odpowiedz
prabab

> > To ten który był na gametrailers.com pare dni temu? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać...
>
>
> tak to ten :]
Cóż za bzdura... Co to w takim razie za sensacja, że niby megahiperduper premiera? :D

Odpowiedz
G Night Elf

Szczerze mowiac filmik beznadziejny, chaotyczny, no i jakas mangowa paniusia obila mi sie o oczy...

Widzialem o wiele lepsze... no i muzyka taka troche niepasujaca do sceneri...

Odpowiedz
G bezimienny15

Filmik swietny, ale po jego obejrzeniu wpadłem w szał. Tak mui sie spodobał że nie moge doczekac sie juz wrzesnia i wydania gry, naprawde swietne. ;)

Odpowiedz
G rob006

Heh, juz widzę te tłumy gramowiczów, żądnych transferu na poziomie 2 KB/s. :)

W sumie to nie widzę sensu, aby wrzucać ten film na gramowy serwer - jeśli już ktoś chce, to szybciej i lepiej ściągnie sobie z Gametrailers. Zamiast obciążać serwer takimi ogólnodostępnymi materiałami, moglibyście popracować nad transferem, bo ściąganie zwykłej łatki przez kilka godzin to już lekka przesada... :|

Odpowiedz
hellgate

hohoho, nie pamiętam juz kiedy to zdarłem z fileplanet

Odpowiedz
prabab

>ściąganie zwykłej łatki przez kilka
> godzin to już lekka przesada... :|
Tym bardziej, że zachodni wydawcy wysyłaja wszelakie łatki wytłoczone na eleganckich płytach CD! Zmuszanie do ściągania z zatrważającą prędkością czegokolwiek z tej strony to jakaś groteska xD...

Odpowiedz
G Full Wypas

Tailer obejrzałem już jakiś czas temu, był w link w newsach CD-Action ale oczywiście gram.pl musiało wsadzić go napierw do bazy danych, linka podać nie mogli ;)

Odpowiedz
G Gracz 23

Jak zobaczyłem ten triler to wątpie żeby jakaś gra ją przeviła nawet Two Worlds

Odpowiedz
feniksipopiół

Nie moge tego ściągnąć!!! Why ?? Za jakie grzechy.

Odpowiedz
G Draco X

Zasysam natychmiastowo:)

Odpowiedz
G Draco X

Trailer jest wspaniały, już nie mogę się doczekać...

Odpowiedz
G Selv

A to nie jest spójny trailer tylko ochłap którego nie można ocenić? ;)Liczone jako to trailer więc nie widzę powodu aby trzymać "twarz w wiadrze" ;)Uznamy też, że zbieżność scen jest przypadkowa?

Odpowiedz