Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata już w sklepie gram.pl!

gram.pl
2007/04/27 18:57
96
0

Wielki rejs na kraniec świata rozpocznie się 24 maja, my zaś już teraz przyjmujemy zamówienia przedpremierowe na grę, opartą na najnowszej części Piratów z Karaibów. Grę Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata można zamawiać w naszym pre-orderze już od 79,90 PLN (przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy), dodatkowo opłacając koszt wysyłki wPLN-ami.

W grze Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata czekają na Was wspaniałe przygody, pirackie eskapady i emocjonujące pojedynki szermierskie. Wszystko to w oprawie jednoznacznie przywołującej na myśl kinowy przebój i z łatwo rozpoznawalnymi postaciami. Dzięki temu tytułowi przeżyjecie na nowo perypetie znane z wielkiego ekranu, w sposób jeszcze pełniejszy i bogatszy w emocje.

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata pojawią się w sprzedaży w przyszłym miesiącu, jednak zamawiając ten tytuł już dziś, możecie skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję oferty przedpremierowej i znacznie oszczędzić! Gra dostępna jest bowiem u nas w cenie 99,90 PLN, zaś dzięki Wirtualnym Pieniądzom można ją nabyć już za 79,90 PLN.

Dodatkowy zysk zapewnia wykorzystanie wPLN-ów do opłacenia kosztów wysyłki - oszczędzacie w ten sposób aż 16 PLN! Zaś w ramach bonusu, każdy, kto ma już zarejestrowaną dowolną część Piratów z Karaibów oraz Sea Dogs, może skorzystać z dodatkowej, specjalnej oferty... ale o niej musicie się już przekonać sami. Zapraszamy do składania zamówień i... czego pozostaje nam życzyć? Wiatru w żaglach, stopy wody pod kilem i bogatego łupu!

GramTV przedstawia:

Kliknij, aby zamówić grę Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
Już od 79,90 PLN i płacąc za wysyłkę wPLN-ami!

Komentarze
96
Evil_Khan
Gramowicz
22/06/2007 10:52

Buhahah - tańsza wersja Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata :(Kogo wam przypomina ten kolo na okładce ? No kogo ?)

/old_forum/2007_25/20070622105225.jpg" class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image">/old_forum/2007_25/20070622105225_m.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="20070622105225">

wsaadman
Gramowicz
18/06/2007 11:16

Ja też nie wiem gdzie są:( savy

R0bert
Gramowicz
17/06/2007 16:22
Dnia 02.06.2007 o 13:11, W.S.A.D napisał:

Mam problem a mianowicie: Gdy przechodzę misję zapisuję grę bo jest taka opcja, ale kiedy włączam kompa na następny dzień i chcę wczytać to pokazuje że żadnego save-a nie ma... Jeżeli do błąd to znacie adres z patchem? please

U mnie jest odwrotnie tzn. chcę wyrzucić save''y. Nie znalazłem ich na kompie (wie, ktoś gdzie są?) to postanowiłem odinstalować grę. Pyta się mnie czy wyrzucić save''y to ja mówię, że tak. Restart i instalka. Włączam grę i... save''y są. Jak je wywalić? A poza tym jak zrobić kombo składające sie z 15 ciosów?

wsaadman
Gramowicz
02/06/2007 13:11

Mam problem a mianowicie:Gdy przechodzę misję zapisuję grę bo jest taka opcja, ale kiedy włączam kompa na następny dzień i chcę wczytać to pokazuje że żadnego save-a nie ma... Jeżeli do błąd to znacie adres z patchem? please

wsaadman
Gramowicz
01/06/2007 19:17

Świetna gra! tylko grafika trochę słaba... ale te kombosy:)

Mikos12
Gramowicz
07/05/2007 11:45

Ta gra tylko na tym screenie tak wyszła jakoś dziwnie; naprawdę to ma zaje**tą grafikę, zobaczcie sobie trailer,poza tym wychodzi też na xboxa 360

prabab
Gramowicz
07/05/2007 10:28

Osz chryste!Ta gra wygląda jakby została wydana jakąś dekadę temu... Jeżeli grywalność (pal licho - raczej jej brak) będzie stała na podobnym poziomie co w "Legend of Jack Sparrow", to powiem wam szczerze: talia kart jest tańsza, a dostarcza znacznie więcej zabawy.

Kamexo
Gramowicz
04/05/2007 20:58

Patrząc na ten screen odnoszę wrażenie, że grafika nie będzie najmocniejszą stroną tej gry :/

Kris_bla
Gramowicz
04/05/2007 14:36

Tia :-D Wieksze pol jest Twoje ;-D

Arkads
Gramowicz
04/05/2007 13:18
Dnia 04.05.2007 o 13:17, Kris_bla napisał:

> Wiem ^^. I na tym proponuje zakonczyc Off-Topic ;-P

Dobra, już żeśmy się nagadali ^^. I ty masz racje, i ja (większą xP) :).

Kris_bla
Gramowicz
04/05/2007 13:17
Dnia 04.05.2007 o 13:13, Arkads napisał:

Wiem ^^.

I na tym proponuje zakonczyc Off-Topic ;-P

Arkads
Gramowicz
04/05/2007 13:13
Dnia 04.05.2007 o 13:11, Kris_bla napisał:

> Bardziej od Fify wole PES''a, a od Simsów The Guild 2 :). I masz do tego pelne prawo :-)

Wiem ^^.

Kris_bla
Gramowicz
04/05/2007 13:11
Dnia 04.05.2007 o 12:44, Arkads napisał:

Bardziej od Fify wole PES''a, a od Simsów The Guild 2 :).

I masz do tego pelne prawo :-)

Arkads
Gramowicz
04/05/2007 12:44
Dnia 01.05.2007 o 07:48, Kris_bla napisał:

Ja nie wiem co Ty masz do tych gier... FIFY mam wszystkie od 2000 roku... A i w Simsy sie gralo (w jedynke) Poza tym, im wiecej jezykow do wyboru tym lepiej... dlatego bardzo szanuje za to EA, ze mysli o wiekszej liczbie odbiorcow...

Bardziej od Fify wole PES''a, a od Simsów The Guild 2 :).

NeMo-PL
Gramowicz
03/05/2007 10:59

coś gram.pl nie popisuje sie za bardzo tymi reklamami nie dość że screen dają lipny to mogli by coś po ludzku napisać. Można wejść do cenegi i zobaczyć jak\tam reklamują gry np: Elder Scrolls IV: Shivering Isles - preorder nic na siłę nie wciskają jak chcesz to kupujesz jak nei to papatki :D ja już zamówiłem Shivering Isles ah bedzie sie działo :D

NeMo-PL
Gramowicz
03/05/2007 10:59

coś gram.pl nie popisuje sie za bardzo tymi reklamami nie dość że screen dają lipny to mogli by coś po ludzku napisać. Można wejść do cenegi i zobaczyć jak\tam reklamują gry np: Elder Scrolls IV: Shivering Isles - preorder nic na siłę nie wciskają jak chcesz to kupujesz jak nei to papatki :D ja już zamówiłem Shivering Isles ah bedzie sie działo :D

Seldon
Gramowicz
03/05/2007 00:17

Nie żebym się czepiał ale jak zestawimy np. Age of Pirates Akelli (którzy jak wiemy robią dobre gry o piratach) za 29 zł, z tym tu cudem autorstwa ludzi od Harrego Pottera ( oraz innych gierek uzupełniających budżety filmowe) za 80 zł (po zniżce) to stwierdzimy, że chyba pomyliliśmy sklepy sieciowe. :P

Seldon
Gramowicz
03/05/2007 00:17

Nie żebym się czepiał ale jak zestawimy np. Age of Pirates Akelli (którzy jak wiemy robią dobre gry o piratach) za 29 zł, z tym tu cudem autorstwa ludzi od Harrego Pottera ( oraz innych gierek uzupełniających budżety filmowe) za 80 zł (po zniżce) to stwierdzimy, że chyba pomyliliśmy sklepy sieciowe. :P

Remek555
Gramowicz
02/05/2007 17:36

na gry wp.pl dali o wiele lepsze screeny ale głowy postaci wyglądają jak wklejone

Remek555
Gramowicz
02/05/2007 17:33

ej ludzie co to za zdjęcie dali

Kris_bla
Gramowicz
01/05/2007 07:48

Ja nie wiem co Ty masz do tych gier... FIFY mam wszystkie od 2000 roku... A i w Simsy sie gralo (w jedynke)Poza tym, im wiecej jezykow do wyboru tym lepiej... dlatego bardzo szanuje za to EA, ze mysli o wiekszej liczbie odbiorcow...

Peterek1992
Gramowicz
01/05/2007 02:09

Geglash a King Kong ?

Geglash
Gramowicz
30/04/2007 23:09

^^^ Zapomnialem o LOTR wiec dodaje zeby nie bylo niepotrzebnych nerwow :D

Geglash
Gramowicz
30/04/2007 23:07

Jest pewna regula dla ktorej ta (i wiele innych) gra mnie nic nie interesuje - gra na podstawie filmu = kaszana (z jednym malym wyjatkiem dla Chronicles of Riddick).

Draco-PNC
Gramowicz
30/04/2007 18:08

Gra na licencji filmu???, next! To tylko Władcy Pierścieni się udało...

Safiram
Gramowicz
30/04/2007 17:58

Chmm....w gry.wp.pl piszą, że zapowiada się ciekawie :P No więc co tu robi ten screen, jak tam są o niebo lepsze pokazane?Link: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,26,12426,3485Miłego czytanka życzę :D

MastOfMast1
Gramowicz
30/04/2007 13:16

Fifa shit, może, ale PES 6 też shit nie aż taki, ale zawsze. Brawa dla Borka i Kołtonia9lol0, Szaran ze Szpakiem z fify jedzą ich na śniadanie. Swietny (sic of koz) jest też jeden rodzj strzałów, a minowice z bliskiej odległości w pozycji statycznej nasz kopacz może wytransferować piłkę kilka metrów nad bramką i nie mówię tu o jakichs tam leszczch, ale o graczach włoskich(Del Piero, Totti), czy hiszpańskich(Torres, Villa). Poza tym wolę kosza i NBA Live 07, szkoda że 2k7 nie ma na kompach (oficjalnie).

MastOfMast1
Gramowicz
30/04/2007 13:11

Gra o skrzynce umarlaka była słaba, zmiażdżyli ją w Clicku. Już lepszy jest Władca Pierścieni Powrót Jróla za 3-4 dychy w EA CLASSICS.

Arkads
Gramowicz
30/04/2007 09:41
Dnia 30.04.2007 o 06:47, Kris_bla napisał:

> Najlepiej by bylo, gdyby do wyboru byly wersje: > angielska, polska i kinowa :). Tak byloby fajnie, a najlepiej zeby z 10 najwazniejszych jezykow bylo do wyboru w kazdej grze... tak jak robi EA...

Nie no, bez przesady, jestem teraz w Niemczech i tu robia wersje niemiecka i angielska, i im wystarczy ^^. A EA musi robicc takie gry, bo ich gry sa raczej najczesciej kupywane, spojrz na FIFA (shit!) lub Sims! (big shit!) ^^.

Kris_bla
Gramowicz
30/04/2007 06:47
Dnia 29.04.2007 o 19:14, Arkads napisał:

Najlepiej by bylo, gdyby do wyboru byly wersje: angielska, polska i kinowa :).

Tak byloby fajnie, a najlepiej zeby z 10 najwazniejszych jezykow bylo do wyboru w kazdej grze... tak jak robi EA...

szd
Gramowicz
30/04/2007 01:14

jedyne gry w jakie grałem na podstawie filmów to harry potter :D i na tym się skończyło :Pdobra gra na podstawie filmu to Chronnicles of Riddick, mi sie podobała.

dominik713
Gramowicz
29/04/2007 22:23

Hmmm...ja bym sobie zagrał,ale najpierw musze demo załatwić:)Wie ktoś skąd można (będzie)ściągnąć?Pozdrawiam,Wasz Pan :P

Black_Mind
Gramowicz
29/04/2007 19:57

Czekam na premiere filmu z niecierpliwością. :Da do gry mnie zbytnio nie ciągnie,nielubie gier opartych na filmach ...pozdro :*

Arkads
Gramowicz
29/04/2007 19:14
Dnia 29.04.2007 o 18:38, Kris_bla napisał:

> No to wybór możesz mieć ale ENG i PL wystarczy :). Mnie tak, ale sa tacy co woleliby miec wiekszy wybor... ale CDP nie daje nawet tego podstawowego wyboru... :-/

Najlepiej by bylo, gdyby do wyboru byly wersje:angielska, polska i kinowa :).

Kris_bla
Gramowicz
29/04/2007 18:38
Dnia 29.04.2007 o 15:30, Arkads napisał:

No to wybór możesz mieć ale ENG i PL wystarczy :).

Mnie tak, ale sa tacy co woleliby miec wiekszy wybor... ale CDP nie daje nawet tego podstawowego wyboru... :-/

JaN-J
Gramowicz
29/04/2007 16:56

Pewnie kolejny szajs bazowany na licencji.

Arkads
Gramowicz
29/04/2007 15:30
Dnia 28.04.2007 o 16:42, Kris_bla napisał:

> To wolisz tak jak EA i na chińskim jechać? xP Wole miec wybor > No ale w grach wybór pomiędzy polską a angielską by się przydał. No w koncu sie zgadzamy ;-D

No to wybór możesz mieć ale ENG i PL wystarczy :).

ROMUSSSS
Gramowicz
29/04/2007 11:25

(nie czytałem poprzednich postów)W cda było na pisane "na konsole"...

Gniewny1j
Gramowicz
28/04/2007 18:28

No trzeba powiedziec ze szybko dopadliscie ta gre. Ale gry na podstawie filmu to zazwyczaj kicha :S jedyna fajna gierka na podstawie filmu to Lord of the Ring i ostatecznie King Kong.

Olamagato
Gramowicz
28/04/2007 16:54
Dnia 28.04.2007 o 15:47, SwenG napisał:

Jak to jest z tymi seriami piratów ? Bo Sea Dogs i Age of Pirates można w sumie połączyć i to drugie uznać jako sequel. Z "serii" piratów wyszło Piraci z Karaibów następnie Dwa Światy i teraz Na Krańcu Świata, czy te trzy to kontynuacja serii ?

Ja już się pogubiłem. Każdy kto może próbuje odcinać kupony od "Piratów" jak takich.Jednej jest pewne. Gra na licencji zrobiona na podstawie filmu i wychodząca jeszcze przed premierą filmu, to oględnie mówiąc zwykle nie jest dobrze przemyślana produkcja.Zwykle typ takich gier, to radosna łupanina (często wychodzą więc na konsole), o czym można było się wielokrotnie przekonać. Zresztą na screenie wszystko widać.

Game_Over1
Gramowicz
28/04/2007 16:50

czy ktoś mógłby mi podać polskie tytuły wszystkich filmów z seri Piraci z Karaibów w której występuje Johny Depp

Altair05
Gramowicz
28/04/2007 16:49

Tak zobaczymy co będzie z tej gry bo ostatnia gra z jackiem sparrowem okazala sie wielka klapą pod każdym względem.

Kris_bla
Gramowicz
28/04/2007 16:42
Dnia 28.04.2007 o 14:57, Arkads napisał:

To wolisz tak jak EA i na chińskim jechać? xP

Wole miec wybor

Dnia 28.04.2007 o 14:57, Arkads napisał:

No ale w grach wybór pomiędzy polską a angielską by się przydał.

No w koncu sie zgadzamy ;-D

SwenG
Gramowicz
28/04/2007 15:47

Czy ktoś może mnie oświecić ?Jak to jest z tymi seriami piratów ? Bo Sea Dogs i Age of Pirates można w sumie połączyć i to drugie uznać jako sequel. Z "serii" piratów wyszło Piraci z Karaibów następnie Dwa Światy i teraz Na Krańcu Świata, czy te trzy to kontynuacja serii ?

Arkads
Gramowicz
28/04/2007 14:57
Dnia 28.04.2007 o 14:53, Kris_bla napisał:

> A co mi tam ingerować w wybór języków CDP. A po co Ci 10 języków? No tak, Cenega zrobiła dobrze. Po to, ze nie wszyscy lubia beznadziejne polskie wersje ;-P

To wolisz tak jak EA i na chińskim jechać? xPNo ale w grach wybór pomiędzy polską a angielską by się przydał.

Kris_bla
Gramowicz
28/04/2007 14:53
Dnia 28.04.2007 o 14:25, Arkads napisał:

A co mi tam ingerować w wybór języków CDP. A po co Ci 10 języków? No tak, Cenega zrobiła dobrze.

Po to, ze nie wszyscy lubia beznadziejne polskie wersje ;-P

Arkads
Gramowicz
28/04/2007 14:25
Dnia 28.04.2007 o 14:17, Kris_bla napisał:

> Bo eng możesz kupić na jakiejś angielskiej stronie :). To jest Polska i język polski będzie > używany! xP Ehh, a u Cenegi zwykle jest wybor, a to ta sama Polska... ;-P Nie mowiac o EA gdzie z 10 jezkow zawsze jest do wyboru ;-P Dziwne nie? ;-P

A co mi tam ingerować w wybór języków CDP. A po co Ci 10 języków? No tak, Cenega zrobiła dobrze.

Kris_bla
Gramowicz
28/04/2007 14:17
Dnia 28.04.2007 o 14:13, Arkads napisał:

Bo eng możesz kupić na jakiejś angielskiej stronie :). To jest Polska i język polski będzie używany! xP

Ehh, a u Cenegi zwykle jest wybor, a to ta sama Polska... ;-P Nie mowiac o EA gdzie z 10 jezkow zawsze jest do wyboru ;-P Dziwne nie? ;-P

Dann
Gramowicz
28/04/2007 14:14

Na film czekam z zapartym tchem ;-).A co do gry ... no thx :-)

Arkads
Gramowicz
28/04/2007 14:13
Dnia 28.04.2007 o 14:01, Kris_bla napisał:

> No bo gry oarte na filmach to są budżetówki, film sie świetnie sprzedał to im gra pewnie też > pójdzie, oni nie zaprzepaszczą szansy na dodatkowy zysk =/. To wyjasnia tylko cene z kosmosu, ale nie wyjasnia czemu znowu nie ma wersji eng do kupienia ;-P

Bo eng możesz kupić na jakiejś angielskiej stronie :). To jest Polska i język polski będzie używany! xP

Kris_bla
Gramowicz
28/04/2007 14:01
Dnia 27.04.2007 o 19:36, Arkads napisał:

No bo gry oarte na filmach to są budżetówki, film sie świetnie sprzedał to im gra pewnie też pójdzie, oni nie zaprzepaszczą szansy na dodatkowy zysk =/.

To wyjasnia tylko cene z kosmosu, ale nie wyjasnia czemu znowu nie ma wersji eng do kupienia ;-P

Blackbeard
Gramowicz
28/04/2007 13:38

Jestem zagorzałym fanem piratów, ale nie oszukujmy się. Juz po screenach widac, ze to będzie sredniawa siekanina, tyle ze na licencji znakomitego filmu. Niestety wygląda to na kolejną próbę wyciągnięcia kasy od fanów-graczy.

Renchar
Gramowicz
28/04/2007 13:31

To 24 maja ma być film czy coś źle przeczytałem szybko by wyszedł w porównaniu do poprzedniej części :)

Safiram
Gramowicz
28/04/2007 12:46

Ja po żadną grę z Piratów nie sięgnąłem i po tą też nie...Co się gdzieś natknę na recenzję porzednic gier o piratach to oceny są marne :/ Już widać po tym screenie:1. Grafika wygląda dobrze z małym minusem, a rynek gier ewoluował tak, że teraz większość produkcji ma co najmniej bardzo dobrą :D2. Grywalność też pewnie pokuleje, bo nie będzie czym przyciągnąć...Wolę sobie nie popsuć wrażenia po filmie, więc po grę na pewno nie sięgne :P:P

Sonic1575
Gramowicz
28/04/2007 09:42

Film będzie świetny - gra marna.Grafika, to dzisaj podstawa. I grywalność.A tej grze brakuje i jednego, i drugiego.

Korlik
Gramowicz
28/04/2007 09:41

Coż, gra (jak czytałem) ma być świetna (po screenach też ;) ). ale jak wymaga kartę lepszą od RADEONA 9550, to mogę zapomnieć ;(((

szakal56
Gramowicz
28/04/2007 09:35

ta gierka kosztuje tyle co TDU :/ Ale to inny typ gry. Poczekam aż zejdzie z ceny :D

MarneusPL
Gramowicz
27/04/2007 22:50

ze screena w newsie wnioskuje, ze to gra na psp?:)

haryjesion
Gramowicz
27/04/2007 22:45

Dnia 27.04.2007 o 22:38, Tuddrussel napisał:

a sa takie? w tej bajce?

Heh. No tak.Wiesz, kiedyś ośmieliłem się w swej impertynencji skrytykować wasz - projekt-. Rzecz dotyczyła recenzji dodatku do TES IV. Stwierdziłem, że jest krzywdząca. Posypały się na mnie gromy ze strony Lucasa. Jak ośmielam się krytykować Szarego, że naraziłby swoją reputację i ferował pochopne wyroki? Przecież wy, gram.pl, jesteście kompletnie niezależni od kierownictwa cd-projekt. Co zamiescicie na łamach portalu to Wasza indywidualna sprawa. Teraz czytam takie bezpośrednie stwierdzenie.Szacunek za szczerość.

Tuddrussel
Gramowicz
27/04/2007 22:38

...

Dnia 27.04.2007 o 22:35, haryjesion napisał:

na "zupełnie bezstronnym portalu rozrywki multimedialnej"

...a sa takie? w tej bajce?

Lord_Riven
Gramowicz
27/04/2007 22:38

Mam pytanie może orientujesz się o co chodzi z tym kodem promocyjnym przy zamówieniu i ewentualnie jak go można nabyć?

Tuddrussel
Gramowicz
27/04/2007 22:35
Dnia 27.04.2007 o 22:23, gothicsheep napisał:

Szybciorem, póki jesteś ;)... Jest szansa, by do pakietu dodano pierwszą część Piratów z Karaibów? Wiem, że promocja wyklucza tę opcję raczej w 100%, ale wolę się spytać i zaspokoić swą ciekawość ^_^. A jeżeli nie, to czy pojawi się ona jeszcze w ofercie Waszego sklepu, bo póki co, na żadnej podstronie ni widu, ni słychu :P...

to pytanie zdecydowanie do produktowcow - a najsensowniej zapytac o to Migema.

haryjesion
Gramowicz
27/04/2007 22:35

Dnia 27.04.2007 o 22:14, Tuddrussel napisał:

stwierdzam zanim zobaczylem - tak to jest obiektywne :P

Co stwierdzam? O samej grze się przecież nie wypowiedziałem, tylko stylu w jaki się ją promuje na "zupełnie bezstronnym portalu rozrywki multimedialnej" . Kto ma inne zdanie niż My - out poza kolektyw, taaaa.

dark_raziel
Gramowicz
27/04/2007 22:33

zmieńcie screen, bo zniechęca do zakupu.

gothicsheep
Gramowicz
27/04/2007 22:23

Szybciorem, póki jesteś ;)...Jest szansa, by do pakietu dodano pierwszą część Piratów z Karaibów? Wiem, że promocja wyklucza tę opcję raczej w 100%, ale wolę się spytać i zaspokoić swą ciekawość ^_^. A jeżeli nie, to czy pojawi się ona jeszcze w ofercie Waszego sklepu, bo póki co, na żadnej podstronie ni widu, ni słychu :P...

Tuddrussel
Gramowicz
27/04/2007 22:14
Dnia 27.04.2007 o 21:36, haryjesion napisał:

Już w sklepie gram.pl ?!? Och, już lecę, już kupuję, już PLNy zbieram. Niesamowite,wspaniałe, cudowne, przeprzesuperhpipermegaradosna wiadomość. A tak na poważnie, na gram.pl wchodzę coraz rzadziej i to przez takie Coś. Zapowiedzi; piece of shit. Obiektywne jak Ojciec Dyrektor w swojej rozgłośni. Kiedyś naczelny zarzucał mi, że krytykuję ten portal za nieobiektywność. Buhahaha. 3 newsy na ten sam temat to jednak nie przegięcie, a skąd.:P

stwierdzam zanim zobaczylem - tak to jest obiektywne :P

haryjesion
Gramowicz
27/04/2007 21:36

Już w sklepie gram.pl ?!? Och, już lecę, już kupuję, już PLNy zbieram. Niesamowite,wspaniałe, cudowne, przeprzesuperhpipermegaradosna wiadomość.A tak na poważnie, na gram.pl wchodzę coraz rzadziej i to przez takie Coś. Zapowiedzi; piece of shit. Obiektywne jak Ojciec Dyrektor w swojej rozgłośni. Kiedyś naczelny zarzucał mi, że krytykuję ten portal za nieobiektywność. Buhahaha. 3 newsy na ten sam temat to jednak nie przegięcie, a skąd.:P

Clawpek
Gramowicz
27/04/2007 21:13

Piraci jak piraci, film obejrzę, gry nie kupię, zresztą jak zwykle to bywa przy tego typu produkcjach;)Aha, nie można było tych trzech informacji o tych piratach zawrzeć w jednym newsie, tylko rozbijać na trzy obok siebie?? Tak to strona staje się nieczytelna, trochę starsze newsy szybciej znikają i przez to jak ktoś dłużej nie był na stronie to musi przekopywać się przez archiwum. Ja rozumiem marketing, ale proszę, pomyślcie Cdprojektowcy...:)

SSj2
Gramowicz
27/04/2007 21:11

Hmmm... Nie kupię dopóki nie zobaczę filmu :-)Btw. Szybko :PP

Ryk_Niedzwiedzia
Gramowicz
27/04/2007 21:10

Próbować? Nie próbować? Próbować? Nie próbować? Ech, poczekam na recenzje.

zdjuna
Gramowicz
27/04/2007 21:08

Hymm, na pewno to będzie niezła gra, a ja mogę ją kupić za 69,90, bo mam zarejestrowanych Piratów z Karaibów...Must-have!

Bajuj
Gramowicz
27/04/2007 21:05

Pierwsza część (początkowo SeaDogs2 ) była dobrą grą, chociaż z filmem poza tytułem nie łączyło ją zbyt wiele. Ciekawe jak się będzie miała sprawa w tej części.

Lord_Riven
Gramowicz
27/04/2007 20:47

Mam pytanie mianowicie w momencie składania zamówienia zauważyłem coś takiego jak "aktywuj kod promocyjny" ktoś wie o co chodzi??

Lord_Riven
Gramowicz
27/04/2007 20:47

Mam pytanie mianowicie w momencie składania zamówienia zauważyłem coś takiego jak "aktywuj kod promocyjny" ktoś wie o co chodzi??

Blu
Gramowicz
27/04/2007 20:42

Chyba kolejna gra która mnie zawiedzie, ale z filmem chyba lepiej :)

Blu
Gramowicz
27/04/2007 20:42

Chyba kolejna gra która mnie zawiedzie, ale z filmem chyba lepiej :)

Liqid
Gramowicz
27/04/2007 20:00

Raczej średniak będzie, lub też gorzej. Kolejna niezadobra gra na podstawie filmu... Łii, tam

Liqid
Gramowicz
27/04/2007 20:00

Raczej średniak będzie, lub też gorzej. Kolejna niezadobra gra na podstawie filmu... Łii, tam

Mejste
Gramowicz
27/04/2007 19:42

Hmmm czyżby szykował się crap większy od Eragona? :D Miejmy nadzieję, że w tym przypadku chociaż film da radę...

Mejste
Gramowicz
27/04/2007 19:42

Hmmm czyżby szykował się crap większy od Eragona? :D Miejmy nadzieję, że w tym przypadku chociaż film da radę...

Arkads
Gramowicz
27/04/2007 19:36
Dnia 27.04.2007 o 19:17, Kris_bla napisał:

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-) Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P

No bo gry oarte na filmach to są budżetówki, film sie świetnie sprzedał to im gra pewnie też pójdzie, oni nie zaprzepaszczą szansy na dodatkowy zysk =/.

Arkads
Gramowicz
27/04/2007 19:36
Dnia 27.04.2007 o 19:17, Kris_bla napisał:

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-) Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P

No bo gry oarte na filmach to są budżetówki, film sie świetnie sprzedał to im gra pewnie też pójdzie, oni nie zaprzepaszczą szansy na dodatkowy zysk =/.

prof_robaczywek
Gramowicz
27/04/2007 19:35

Wezmę - jeden z bardziej sensownych tytułów w tym miesiącu.

prof_robaczywek
Gramowicz
27/04/2007 19:35

Wezmę - jeden z bardziej sensownych tytułów w tym miesiącu.

Gryczka
Gramowicz
27/04/2007 19:33

Mam zarejestrowane Piraci z Karaibów, w wyniku czego Na krańcu świata kosztują tylko 70 zł plus przesyłka darmowa. Hmm muszę się nad tym poważnie zastanowić ;-)

Gryczka
Gramowicz
27/04/2007 19:33

Mam zarejestrowane Piraci z Karaibów, w wyniku czego Na krańcu świata kosztują tylko 70 zł plus przesyłka darmowa. Hmm muszę się nad tym poważnie zastanowić ;-)

sferis
Gramowicz
27/04/2007 19:29

Gry oparte na filmach są przeważnie beznadziejne ;/ A przeważnie te które produkuje tasiemcowo Activision ;/pozdrawiam,sferis

sferis
Gramowicz
27/04/2007 19:29

Gry oparte na filmach są przeważnie beznadziejne ;/ A przeważnie te które produkuje tasiemcowo Activision ;/pozdrawiam,sferis

Wits
Gramowicz
27/04/2007 19:19

Szybciutko :) Ogólnie nie lubuję w piratach z Karaibów. Mam pierwszą część. Trochę się zawiodłem. Ale ta jest w niesamowitej cenie, na prawde. 70 zł ? W sumie nie tak dużo, zwłaszcza że przesyłka gratis!

Wits
Gramowicz
27/04/2007 19:19

Szybciutko :) Ogólnie nie lubuję w piratach z Karaibów. Mam pierwszą część. Trochę się zawiodłem. Ale ta jest w niesamowitej cenie, na prawde. 70 zł ? W sumie nie tak dużo, zwłaszcza że przesyłka gratis!

Mars
Gramowicz
27/04/2007 19:17

Hmm. Jedna z niewielu gier z 2007 roku, która mi pójdzie. Lecz i tak chyba nie kupię. Ale pożyjemy, zobaczymy. :)

Mars
Gramowicz
27/04/2007 19:17

Hmm. Jedna z niewielu gier z 2007 roku, która mi pójdzie. Lecz i tak chyba nie kupię. Ale pożyjemy, zobaczymy. :)

Kris_bla
Gramowicz
27/04/2007 19:17

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-)Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P

Kris_bla
Gramowicz
27/04/2007 19:17

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-)Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P

Word_up
Gramowicz
27/04/2007 19:14

Już w sklepie gram.pl!...szybko;*.

Word_up
Gramowicz
27/04/2007 19:14

Już w sklepie gram.pl!...szybko;*.