Warhammer Online dopiero w 2008

Renor Mirshann
2007/04/26 15:45
32
0

Warhammer Online: Age of Reckoning, wielce oczekiwana przez fanów gra MMO w świecie Bojowego Młota, ukaże się kilka miesięcy później niż zapowiadano – na początku 2008 roku. Twórcy obiecują, że nie zmarnują dodatkowego czasu i stworzą najlepszy tytuł z gatunku MMORPG jaki kiedykolwiek powstał.

EA Mythic rozesłało do subskrybentów newslettera o grze MMO Warhammer Online: Age of Reckoning informację o tym, że jej premiera została przesunięta na pierwszy kwartał 2008 roku. Wcześniej nadejścia tego tytułu oczekiwano pod koniec tego roku. Mark Jacobs, pracownik studia, tak opisał powód tej decyzji - „Od czasu przejęcia przez EA mieliśmy wiele okazji do usprawnienia procesu tworzenia gry i planujemy skorzystać z wszystkiego, co jest dla nas dostępne. Dlatego potrzebujemy kilku miesięcy więcej, a stworzymy grę MMO zdecydowanie lepszą od wszelkiej konkurencji". Warhammer Online: Age of Reckoning

„Taka informacja nie jest zapewne tym, co chcielibyście teraz usłyszeć. Ale ten dodatkowy czas pozwoli nam na stworzenie prawdziwej gry MMORPG nowej generacji. Podobnie jak wy, wszyscy w EA jesteśmy tym bardzo podekscytowani i szczęśliwi jak Czarni Orkowie podczas walki. Szansa na wspaniały start jest tylko jedna, a my zamierzamy dzięki jego sile przebić się przez mury Altdorfu" - tutaj Mark kończy swoją wypowiedź, z której zapewne więcej wyczytają ci zaznajomieni z tym najsłynniejszym ze światów stworzonych przez Games Workshop.

Mythic to studio odpowiedzialne za stworzenie Dark Age of Camelot, popularnego MMO mającego dziś prawie sześć lat. W czerwcu 2006 roku developer ten został kupiony przez Electronic Arts, wraz z prawami do online'owej adaptacji Warhammera, nad którą prace już wtedy trwały. Gdy w końcu się ukaże, mamy nadzieję na naprawdę klimatyczny tytuł, który wyrąbie sobie bojowym młotem drogę na sam szczyt.

GramTV przedstawia:

Komentarze
32
Backstabber
Gramowicz
21/08/2007 18:55
Dnia 26.04.2007 o 20:29, Czedwik napisał:

> W trailerze było soczyście... Filmik filmikiem, zobaczymy jak wszystko wyjdzie ostatecznie. > Poczekamy trochę dłużej, ale za to dostaniemy bardziej dopracowany świat Wojennego Młota. Mam nadzieję i oby przesunięcie premiery nie podniosło wymagań jak to często bywa ;)

A teraz chyba nawet nie są znane, co?

Elwro
Gramowicz
02/05/2007 13:42

Do 4-go maja mozna zglaszac sie do bety (dla gildii): http://www.warhammeronline.com/english/community/guildBeta/form.php

Nagaroth
Gramowicz
01/05/2007 16:11
Dnia 27.04.2007 o 13:38, Furusu napisał:

Eee, nie jest mroczniej niż bajkowy WoW... a WH nie jest najmroczniejszym fantasy ... jest lekkim heroikiem z dodatkiem dark, ale lekkim. - WFRP nie jest heroiciem jest dark fantasy z domieszką dark polane sosem dark. Inna sprawa WFB tamto to epic battle ale nie mieszajmy WFB z WFRP jak ktoś nie umie grać dark to będzie gadał że WFRP to heroic, choć jest mroczniejsze dark fantasy od WFRP a mianowicie Kult.

Furusu
Gramowicz
27/04/2007 13:38

"1. Grafika a''la WoW, co do najmroczniejszego Fantasy jakim jest WH pasuje jak E. Gorniak do hymnu Polski, albo jak Kaczynski na glowe panstwa."Eee, nie jest mroczniej niż bajkowy WoW... a WH nie jest najmroczniejszym fantasy ... jest lekkim heroikiem z dodatkiem dark, ale lekkim.Dziwne, imho jak narazie klimat jest odpowiedni, grafika dobra, mapy niezłe.Co do artów to są świetne...Poczekamy, zobaczymy - ja grać napewno będę :P

Wkurzonygracz
Gramowicz
27/04/2007 00:47

"gra MMO w świecie Bojowego Młota, ukaże się kilka miesięcy później "Przynajmniej poprwiliście to UKARZE się... jescze żeby na gazeta.pl poprawili bo żal ściska zwieracze jak się to czyta.Słowniki kupić...

Kris_bla
Gramowicz
27/04/2007 00:05
Dnia 26.04.2007 o 23:26, Graffis napisał:

A to mi dokładnie chodziło :( Zresztą to nawet widać w niektórych artach i opisach świata na stronie Mythic :(

Niestety :-/ Moj ukochany Stary Swiat zostanie zniszczony taka marna gra :-/ Potem beda gadac, Ci co w WFRP nigdy nie grali, ze WH to szajs i kicz... Ehh

Dnia 26.04.2007 o 23:26, Graffis napisał:

awatar Sigmara w siedzibie Mythic... to by mogło przynieść odpowiedni skutek ;)

Oby sie pojawil, bo inaczej bedzie ciezko z dobrym imieniem WH :-/

Graffis
Gramowicz
26/04/2007 23:26
Dnia 26.04.2007 o 21:35, Kris_bla napisał:

1. Grafika a''la WoW, co do najmroczniejszego Fantasy jakim jest WH pasuje jak E. Gorniak do hymnu Polski, albo jak Kaczynski na glowe panstwa. 2. System walki a''la WoW... tragedia, patrzac na to co pokazuje np Age of Conan... 3. Wzorowanie bardziej na Battle niz Fantasy Role Playing Game...

A to mi dokładnie chodziło :( Zresztą to nawet widać w niektórych artach i opisach świata na stronie Mythic :(

Dnia 26.04.2007 o 21:35, Kris_bla napisał:

Modle sie jednak do Sigmara, zeby przemowil (moze byc Mlotem) do rozadku tworcow i zrobili porzadna gre, a nie > taki chlam jaki chca nam wcisnac... Licencja to nie wszystko Panowie!!!

awatar Sigmara w siedzibie Mythic... to by mogło przynieść odpowiedni skutek ;)

Kris_bla
Gramowicz
26/04/2007 21:35

Jak wiecie (lub nie, ale na gs-ie info jest) jestem fanem WarHammera, ale niestety na ta gre nie czekam... Powody?Otoz oczywiscie, ze sa:1. Grafika a''la WoW, co do najmroczniejszego Fantasy jakim jest WH pasuje jak E. Gorniak do hymnu Polski, albo jak Kaczynski na glowe panstwa.2. System walki a''la WoW... tragedia, patrzac na to co pokazuje np Age of Conan...3. Wzorowanie bardziej na Battle niz Fantasy Role Playing Game...Czy cos trzeba wymieniac dalej? Gra moim zdaniem jest skazana... na porazke!!! To durny klon WoW, z rownie jak pierwowzor beznadziejna grafika... Modle sie jednak do Sigmara, zeby przemowil (moze byc Mlotem) do rozadku tworcow i zrobili porzadna gre, a nie taki chlam jaki chca nam wcisnac... Licencja to nie wszystko Panowie!!!

toolek
Gramowicz
26/04/2007 21:30

Nie mogę się doczekać online''owego młotka xDNie mam nic przeciwko poczekania trochę dłużej ;)Mam tylko nadzieję, że klimatowi sie nie oberwie :/

Grzech
Gramowicz
26/04/2007 21:30
Dnia 26.04.2007 o 20:07, Lepper978 napisał:

I znowu za przeproszeniem gówno czekam na gry a oni ciagle przesówaja terminy np:

Zainwestuj w słownik i wyryj go na pamięć w czasie oczekiwania na gierkę.Warhammer zgnicie nas kolejny raz! I think so ;]

Arcling
Gramowicz
26/04/2007 20:29
Dnia 26.04.2007 o 20:09, Azreix napisał:

W trailerze było soczyście...

Filmik filmikiem, zobaczymy jak wszystko wyjdzie ostatecznie.

Dnia 26.04.2007 o 20:09, Azreix napisał:

Poczekamy trochę dłużej, ale za to dostaniemy bardziej dopracowany świat Wojennego Młota.

Mam nadzieję i oby przesunięcie premiery nie podniosło wymagań jak to często bywa ;)

Jaros
Gramowicz
26/04/2007 20:13

Drobne sprostowanie: Mark Jacobs nie jest zwykłym pracownikiem, a szefem EA Mythic, a przed dołączeniem do EA był prezesem i współwłaścicielem Mythic Entertaiment.

Backstabber
Gramowicz
26/04/2007 20:09
Dnia 26.04.2007 o 19:56, Czedwik napisał:

> Mam nadzieję, że chęć uzyskania znaczku 12+ nie spowoduje infantylizacji świata lub > odarcia go z niezbędnej w Warhammerze przemocy i ... otwartości na inne przypadłości ludzkiej > (i nie tylko) natury ;) Obawiam się, że jeśli gra ma mieć znaczek "teen" to niestety przemocy trochę się dostanie ;) Niestety twórcy boją się, że znak z wiekiem 18+ mógłby za bardzo zaniżyć sprzedaż. Poziom przemocy będzie prawdopodobnie taki jak w WoW, czyli o rozrywaniu ciał czy nadmiernych ilościach krwi można zapomnieć.

W trailerze było soczyście...Poczekamy trochę dłużej, ale za to dostaniemy bardziej dopracowany świat Wojennego Młota.

Madoc
Gramowicz
26/04/2007 20:08

tylko żeby było bez abonamentu....

Lepper978
Gramowicz
26/04/2007 20:07

I znowu za przeproszeniem gówno czekam na gry a oni ciagle przesówaja terminy np:Medal of honor planowany na grudnia a ma byc w sierpniuTest drive unlimited Planowany grudzien wyszedl w kwietnu i laskawie pomylil sie na pudelku wersja kinowa a jes lektorDark messiash might magihc (czy jakos tak) mial byc w pozdzierniku a byl w grudniu>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>AS S<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< ;<<<<<<Ja mam osobiscie tego dosc gra pewnie i tak bedzie fajna ale kase zdoze wydac na inne tytuly FUCK!!!

Arcling
Gramowicz
26/04/2007 19:56
Dnia 26.04.2007 o 16:06, Graffis napisał:

Mam nadzieję, że chęć uzyskania znaczku 12+ nie spowoduje infantylizacji świata lub odarcia go z niezbędnej w Warhammerze przemocy i ... otwartości na inne przypadłości ludzkiej (i nie tylko) natury ;)

Obawiam się, że jeśli gra ma mieć znaczek "teen" to niestety przemocy trochę się dostanie ;) Niestety twórcy boją się, że znak z wiekiem 18+ mógłby za bardzo zaniżyć sprzedaż. Poziom przemocy będzie prawdopodobnie taki jak w WoW, czyli o rozrywaniu ciał czy nadmiernych ilościach krwi można zapomnieć.

Camponator
Gramowicz
26/04/2007 18:00

Ręce opadają.... Człowiek się napali na WAR, a tu się okazuje, że będzie Peace....Ale i tak w zapowiedzi było napisane, że będzie w 2008 roku...No, ale będzie ciekawie. Wpierw Warhammer, a 1-2 lata później Guild Wars 2.Trzeba już dziś zacząć odkładać kasę..

Bambadil
Gramowicz
26/04/2007 17:28

Buuuuuu :(:(:(:(:( i jednocześnie Jeeee :P Buuu bo miałem nadzieję, że wyjdzie w tym roku bo czekam na Warhammer Online od kiedy się dowiedziałem, że ma wyjść, a Jeeee bo nie mam aktualnie kasy i w tym roku nie będę jej za dużo miał :/:/:/

Zb4wiciel
Gramowicz
26/04/2007 17:11

Z tego co po screenach widać, to niestety zapowiada się kolejny klon WoW''a. Do tego robiony przez EA, uuuu... :P

Kublas14
Gramowicz
26/04/2007 17:01

Zobaczymy może taka dłuższa chwila oczekiwania naprawdę się opłaci.

Valium
Gramowicz
26/04/2007 16:50

Chyba Football Manager 2007 wyszedł troche wcześniej niż planowano. ^^

Word_up
Gramowicz
26/04/2007 16:16

Nie*!...heh cdp jak zwykle dowiaduje się ostatnie:p

HumanGhost
Gramowicz
26/04/2007 16:14

Łeeee.. dopiero za rok? To wtedy już beta testy GW2 będą. :-)

Attia
Gramowicz
26/04/2007 16:13

buu - ja już sie nie moge doczekać :)

Rendi
Gramowicz
26/04/2007 16:13

Szkoda że dopiero w 2008 :(

Graffis
Gramowicz
26/04/2007 16:06

Do bety można się zgłaszać od jakiegoś roku ;)A jeśli uważają, że potrzeba im więcej czasu to niech go sobie zapewnią. Wolę dobrą grę za jakiś czas, niż średnią za tydzień. Widziałem jakiś filmik pokazujący rozgrywkę i muszę powiedzieć, ze wyglądało ładnie, dynamicznie etc. Jedna rzecz to wszystko burzyła: takie jakieś mało młotkowe to było. Mam nadzieję, że chęć uzyskania znaczku 12+ nie spowoduje infantylizacji świata lub odarcia go z niezbędnej w Warhammerze przemocy i ... otwartości na inne przypadłości ludzkiej (i nie tylko) natury ;)

varenthin
Gramowicz
26/04/2007 16:00

przy okazji tego newsa, można się zgłaszać gildiami do bety Warhammera: http://www.warhammeronline.com/english/community/guildBeta/form.phpVarenthin

Bambusek
Gramowicz
26/04/2007 15:59

Kiedyś niszowa turówka została wydana dwa tygodnie wcześniej niż zapowiadano.

Bartold-1991
Gramowicz
26/04/2007 15:59

...i oto nadejdzie pogromca tego, co WoW miano nosi, i nastanie nowy, lepszy wiek - Age of Reckoning! I nadejdzie zmierzch bluźnierstw, jakie głoszą heretycy kultu WoW...

Ryan-Kam
Gramowicz
26/04/2007 15:56

Aj , producenci :(Po co zapowiadcie grę , skor sami wiecie że ze 3 razy zmienicie termin ? Czy ktoś pamieta aby przyspieszno premiere gry ?

Furusu
Gramowicz
26/04/2007 15:55

Aye, też czekam na tą gierkę :)Sigmarczycy & wyznawcy Niszczycielskich Potęg wytrzymajmy xD

sferis
Gramowicz