Dzień 17 maja - będzie dniem Władcy Smoków!

CD Projekt
2007/04/26 14:02
17
0

CD Projekt podał oficjalną datę polskiej premiery rozszerzenia rewelacyjnej gry SpellForce 2. SpellForce 2: Władca Smoków trafi na półki sklepowe w całym kraju już 17 maja!

SpellForce 2: Władca Smoków to pierwsze oficjalne rozszerzenie do cenionego przez graczy, unikatowego połączenia RPG i RTS-a. Wprowadza przede wszystkim nowe wyzwania w kampanii dla pojedynczego gracza. Fani podstawowej wersji gry mogą liczyć na ponad 30h doskonałej rozgrywki w znajomym stylu i nowe możliwości, gwarantowane przez frakcję Szaikan i jej potężne Smocze Tytany. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana gry SpellForce 2! SpellForce 2: Władca Smoków

Gra SpellForce 2: Władca Smoków trafi do sklepów w całej Polsce już 17 maja, w polskiej, kinowej wersji językowej i cenie 59,90 PLN. Można ją także zamówić taniej w sklepie gram.pl, płacąc już od 46,90 PLN dzięki Wirtualnym Pieniądzom. Więcej informacji i możliwość składania zamówień przedpremierowych pod adresem sklep.gram.pl/WladcaSmokow.

GramTV przedstawia:

Komentarze
17
basia41
Gramowicz
30/05/2007 14:30

Gra swietna tylko czy ktos wie jak pokonac Mordekaia w Cytadeli zatrzymalam sie w tym miejscu i nie wiem co dalej a nigdzie żadnego opisu,czemu daja opis do gry podstawowej a do dodatków nic nie ma pozdrawiam

rafy80
Gramowicz
02/05/2007 19:01

Zamówione. Jak tu nie zamawiać?! To jedna z moich ulubionych gier.Dzięki CDP

Fumiko
Gramowicz
26/04/2007 21:39

A mogę prosić o taki drobiażdżek, żeby rozszerzenie przy instalacji poprawiało też spolszczenie? Bo na tą "Balladynę" już patrzeć nie mogę...

scooby01
Gramowicz
26/04/2007 21:01

Gdyby nie to, że jedynka i dwójka stoją jeszcze nie napoczęte na półce to kto wie...Ech, tyle gier a tak mało czasu :P

Grzech
Gramowicz
26/04/2007 20:58

Już zamówione:) trzeba tylko poczekać ;]]]ale jeszcze sie zastanawiam nad rodzajem przesyłki...

gogowitczak
Gramowicz
26/04/2007 20:34
Dnia 26.04.2007 o 15:22, matiz123 napisał:

No i oczywiście mam nadzieję, że nie będzie żadnego opóźnienia, gra zostanie idealnie spolszczona i nie będzie żadnych większych problemów z działaniem gry. :)

Nadzieja matka głupich :P. Pewnie bedzie powtorka z rozrywki jak z NWN2 tudzież HoM&M5...

Wiesniakoo
Gramowicz
26/04/2007 19:57

Szybko, do schronu!!! Smoki nas gonią! :-) A w Spellforce 2 EP nie pogram, bo nie polubiłem tej gry, chyba z wazjemnością... :-)

Magwisienka
Gramowicz
26/04/2007 17:28

Świetna wiadomość :) Podstawka bardzo mi się spodobała, w dodatek też pewnie zagram :)

Revan-Ghost
Gramowicz
26/04/2007 16:05
Dnia 26.04.2007 o 14:19, AQ22 napisał:

Nie mam kasy nawet na podstawkę;( Popytam kumpli czy mają do pożyczenia.

Popytaj, bo naprawdę warto pograć w tą najlepszą hybrydę RTS-cRPG.A co do niusa to: wiem już jaki prezent dostanę na imieniny:)

matiz123
Gramowicz
26/04/2007 15:22

O, bardzo miło, że pojawiła się data premiery tej gry. :) Już od jakiegoś czasu czekam z niecierpliwością na ten tytuł. :P Chociaż i tak muszę jeszcze przejść podstawkę. :D Chociaż jestem już w mniej więcej połowie gry, więc powinienem zdążyć. Najwyżej dodatek sobie poczeka te kilka dni. :)No i oczywiście mam nadzieję, że nie będzie żadnego opóźnienia, gra zostanie idealnie spolszczona i nie będzie żadnych większych problemów z działaniem gry. :)

zdjuna
Gramowicz
26/04/2007 14:42

Nie mam podstawki - nie kupię dodatku, a tytuł jest chyba nieco, nieco źle przetłumaczony... szkoda też, że dopiero (około) 2 miesiące po europejskiej premierze.

kondzioff
Gramowicz
26/04/2007 14:32

ja chciałbym kupić, ale się zaparłem (bez skojarzeń :) i nie kupię bo zbieram na konsolę, a szkoda :(

Blu
Gramowicz
26/04/2007 14:19

Nie mam kasy nawet na podstawkę;( Popytam kumpli czy mają do pożyczenia.

puszek_q
Gramowicz
26/04/2007 14:17

to mój kumpel będzie miał w co grać ^^

Mistic
Gramowicz
26/04/2007 14:15

Spoko, a dodatek przetestowano chociaż, żeby znowu klienci nie mieli takiego zonka jak przy podstawce?

Nyron
Gramowicz
26/04/2007 14:13

Już szykuje kaskę - mam nadzieje że polska wersje bedzie lepsza od podstawówki...

ppajak27
Gramowicz