News

Test Drive Unlimited wjechał na sklepowe półki!

CD Projekt, 06.04.2007 11:45 33

Już od dziś w sklepach na terenie całego kraju jest dostępny w sprzedaży nowy król gier samochodowych - Test Drive Unlimited!

Test Drive Unlimited to ponad 1600 km fotorealistycznie odwzorowanych tras hawajskiej wyspy Oahu, 90 licencjonowanych marek pojazdów, a do tego wszystkiego rewelacyjna grafika i moc adrenaliny. Dzięki temu wszystkiemu ten tytuł z całą pewnością spełni oczekiwania każdego miłośnika gatunku! Test Drive Unlimited

Posiadaczy słabszego sprzętu ucieszy zapewne, że by pograć w Test Drive Unlimited i rozkoszować się powalającą grafiką, wcale niepotrzebny jest potężny komputer. Gra działa wyśmienicie już na komputerze klasy PC z procesorem 2,4 Ghz Intel Pentium 1 GB RAM z karta graficzną Radeon 9600 128 RAM.

Gra Test Drive Unlimited dostępna jest w polskiej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Można ją również zamówić taniej w sklepie gram.pl - już od 79,90 PLN, dzięki Wirtualnym Pieniądzom. Więcej informacji i możliwość składania zamówień pod adresem sklep.gram.pl/testdriveunlimited.

najnowsze