Konkurs

Company of Heroes: Kompania Braci - dziś premiera!

Bruno, 29 września 2006 17:19 39

CD Projekt z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym odbyła się premiera bardzo oczekiwanej strategii RTS Company of Heroes: Kompania Braci!

Gra została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez dziennikarzy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Według popularnego serwisu www.gamerankings.com, średnia ocen przyznanych grze, to aż 96%! Z takim wynikiem Company of Heroes znalazło się na pierwszym miejscu najlepiej ocenianych gier strategicznych, wyprzedzając m.in. Civilization IV, WarCraft III, StarCraft i Rome: Total War! Równocześnie ze średnią 96% gra Company of Heroes zajmuje obecnie drugie miejsce na liście najlepiej ocenianych gier wszech czasów, tuż za Half-Life 2.

Gra Company of Heroes: Kompania Braci została wydana na płycie DVD w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Więcej informacji o tym tytule na stronie www.gram.pl/CoH.

Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt. W każdym pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Więcej informacji na stronie sklep.gram.pl/CoH.

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze