News

Kolejny weekend z Auto Assault

Domek, 15.03.2006 11:20 17

Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji do wypróbowania w akcji nowego, pełnego akcji MMORPG-a NCsoftu, dostaną ją pod koniec tego tygodnia. Nastąpi to w ramach kolejnego z serii tzw. beta-weekendów.

Beta testy odbywać się będą od piątku, godziny 19 naszego czasu, do 13 w poniedziałek. By wziąć w nich udział wystarczy podać swój e-mail na tej stronie i otrzymać uprawniający do tego klucz. Później tylko ściągnięcie dość pokaźnego klienta, linka do którego znajdziecie w wiadomości z kluczem i już możecie szaleć po postnuklearnych pustkowiach, siejąc zniszczenie za pomocą broni zagłady, zamontowanej na Waszym pojeździe!

Auto Assault jest pierwszą grą, która łączy w sobie dynamiczne pojedynki między pojazdami, nieustającą strzelaninę i masowość światów MMO. Znajdziesz w niej wszystko, czego można spodziewać się od typowych MMO: Rozwój postaci, wybór umiejętności, gildie, ekwipunek do zbierania, PvE, PvP oraz... ciężkozbrojone motocykle, samochody, ciężarówki, a wszystkie gotowe do nieustannej modyfikacji! Jesteś wystarczająco szybki, by uciec, czy odpowiednio uzbrojony do odparcia liczniejszego wroga?

najnowsze