News

Szaleni naukowcy pracują nad dodatkiem do Empire Earth II?

Domek, 17.10.2005 15:57 7

Według informacji, jakie pojawiły się ostatnio w sieci, zespół Mad Doc Software pracuje nad dodatkiem do swojego bardzo udanego "cywilizacyjnego" RTS-a, czyli gry Empire Earth II. Miałby on być zatytułowany The Art of Supremacy i ukazać się wiosną przyszłego roku.

Właściwie wiele więcej na ten temat nie wiadomo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rozszerzenie zawierać ma trzy zupełnie nowe kampanie (w sumie 15 misji), wprowadzać kolejne strony konfliktu (w tym Francję i Rosję) oraz edytor, pozwalający na stworzenie własnej cywilizacji. Czyli w zasadzie jak to w dodatku - dla fanów gry więcej tego samego i trochę nowych elementów. Empire Earth 2

Oficjalnie - jak to w takich przypadkach często bywa - nie wiadomo o dodatku jeszcze nic. Krążą jednak pogłoski, że rozszerzenie zostanie zapowiedziane już niedługo i pewnie wtedy dowiemy się ile z tych plotek znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Tymczasem zaś pozostaje nam jedynie czekać.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.