Za darmo to uczciwa cena. Darmowe gry w grudniu na PC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/12/15 12:00
0
0

Zestawienie najlepszych ofert na darmowe gry oraz produkcje free-to-play i nowe pozycje w usługach abonamentowych w grudniu.

Grudzień to najlepszy miesiąc na darmowe prezenty, więc w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się wielu darmowych gier, a także nowych pozycji w usługach abonamentowych. Możemy spodziewać się, że Epic Games Store ponownie ruszy ze swoim świątecznym rozdawnictwem i w okresie świąteczno-noworocznym codziennie otrzymamy nową grę całkowicie za darmo. Ciekawe oferty może również szykować Steam i GOG, więc użytkownicy komputerów osobistych nie powinni narzekać na brak gier i będą mieli wiele okazji do wzbogacenia swoich cyfrowych kolekcji gier.

Za darmo to uczciwa cena. Darmowe gry w grudniu na PC (Aktualizacja)

Warto również pamiętać o nowościach w takich usługach, jak Xbox Game Pass na PC, a także Humble Choice i Amazon Prime Gaming, które w niewielkiej cenie dostarczą kolejne tytuły do ogrania. Grudzień co prawda nie sprzyja premierom gier w modelu free-to-play, ale w ostatnich tygodniach pojawiło się kilka interesujących produkcji, które mogą zapewnić Wam dziesiątki, jak nie setki godzin całkowicie darmowej zabawy. Sprawdźcie więc, co czeka nas w grudniu i przypominamy o częstym zaglądaniu do tego artykułu, aby być na bieżąco ze wszystkimi ofertami na darmowe gry, niezwykłe okazje i wyjątkowe prezenty. Zapraszamy!

Darmowe gry i dodatki na PC

OFERTY OGRANICZONE CZASOWO

STEAM

GOG

EPIC GAMES STORE

MICROSOFT STORE

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!