Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Artykuł sponsorowany
2023/03/14 21:45

Wydaliście wszystkie pieniądze na paliwo i części samochodowe, a naszła Was ochota na nowe gry wyścigowe? Portal automotyw.com przychodzi z pomocą. Przy rosnących cenach za symulatory warto pamiętać, że wciąż istnieje wiele wartych uwagi tytułów, w które zagracie legalnie za darmo. Poniżej przedstawiamy zestawienie 8 naszych ulubionych, bezpłatnych produkcji.

1. Track Mania: Nations Forever

1. Track Mania: Nations Forever, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Tytuł Track Mania kojarzy się głównie wielbicielom zręcznościowych i szaleńczych popisów kaskaderskich, pionowych pętli, skoków i pokonywania nierealnych torów. Odłam "Nations Forever" to darmowa wersja do spróbowania dla każdego. Przenosimy się w niej do świata online, na proponowane przez producenta lub stworzone przez innych graczy tory wyścigowe. Konkurencja polega na przejechaniu ich w jak najkrótszym czasie. Wyzwanie daje ogrom frajdy i pozwala się zrelaksować na wiele godzin.

2. Life for Speed

2. Life for Speed, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Choć trudno w to uwierzyć, to Life for Speed kończy w tym roku 20 lat. To wieloosobowy symulator wyścigów, w którym otrzymujecie bardzo dużo dowolności. Co prawda darmowa jest tylko wersja demo, ale to już wystarczy, by nacieszyć się wyścigami na długie godziny. Bezpłatnie można jeździć na jednym torze, korzystając z jednego przednionapędowego hatchbacka i jednego tylnonapędowego cuope. Fani F1 również będą zachwyceni, ponieważ LFS Demo pozwala na przejażdżkę bolidem BMW Sauber.

3. RaceRoom Racing Experience

3. RaceRoom Racing Experience, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

RaceRoom Racing Experience to kolejny, zupełnie bezpłatny symulator dostępny na platformę PC. Podstawowa wersja gry jest darmowa, ale za opłatą można włączyć dodatkową zawartość. Wciel się w kierowcę wyścigowego i rywalizuj z innymi graczami w przeróżnych wydarzeniach przez cały rok.

4. Project Torque

4. Project Torque, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Project Torque to prawdziwe wyścigowe MMO. Ponieważ gra już ma swoje lata, nie wymaga mocnego sprzętu, by cieszyć się jazdą. Tytuł zawiera w sobie mnóstwo nielegalnych wyścigów, torów w różnych krajach świata i opcji personalizacji samochodów i interakcji z innymi graczami. Bardzo dobra propozycja, by wspólnie ze znajomymi zrelaksować się w sieci.

5. Engine Evolution

5. Engine Evolution, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Na piątym miejscu pozycja dla fanów jednośladów. Engine Evolution to gra wieloosobowa, która pozwala na wyścigi motocyklowe. Mknij w trybie multiplayer i wygrywaj, by zdobywać doświadczenie i kredyty. To pozwoli Ci na stopniowe ulepszanie motocykla i wyzwania w coraz trudniejszych poziomach. Tutaj na szczęście nie grozi ci mandat.

6. GT Racing 2

6. GT Racing 2, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Kolejny tytuł dla miłośników szybkiej jazdy po torze. GT Racing 2 oferuje wyścigi po prawdziwych miejscach, jak na przykład Laguna Seca. W grze spotkacie ponad 30 licencjonowanych samochodów (między innymi Ferrari, Mercedes-Benz, czy Ford) i ponad 1400 wydarzeń, pozwalających na wielogodzinną zabawę.

7. Inertial Drift: Sunset Prologue

7. Inertial Drift: Sunset Prologue, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

GramTV przedstawia:

Gry wyścigowe to nie tylko symulatory i zręcznościówki. Przedstawiamy propozycję dla miłośników driftingu. Chociaż sam tytuł Inertial Drift kosztuje około 9 dolarów, to wersja "Sunset Prologue" jest całkowicie darmowa i oferuje więcej, niż klasyczne demo. Do dyspozycji będziecie mieli dwa tory wyścigowe i dwa samochody. Cel: Jak najwięcej punktów i jak najlepszy czas przejazdu. Rysunkowa grafika, kolorystyka i widoki w grze sprawią, że trudno Wam się będzie oderwać.

8. Hill Climb Racing

8. Hill Climb Racing, Gry: Top 8 najlepszych bezpłatnych gier wyścigowych

Hill Climb Racing ma swoje korzenie w aplikacjach mobilnych, ale bez problemu jest do pobrania ze sklepu Microsoft Store, jeśli tylko macie Windowsa 10 lub nowszego. To bardzo kreskówkowa gra zręcznościowa, która oferuje ciekawą fizykę jazdy i polega na przechodzeniu zręcznościowych poziomów. Niech Was nie zmyli prosty wygląd tej produkcji - w późniejszym etapie potrafi być na prawdę trudna!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!