EXTRA - W co zaGRAMy w marcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2024/02/29 17:00
0
0

Czas na dogrywkę. Oto kolejne zestawienie gier, które zadebiutują w najbliższym czasie!

Classified: France '44

Classified: France '44, EXTRA - W co zaGRAMy w marcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
  • data premiery: 5 marca
  • producent: Absolutely Games
  • wydawca: Team17

Czas na drugą część zestawienia najciekawszych premier marca. Rozpoczynamy od ciekawie zapowiadającej się strategii turowej, czyli Classified: France '44, która powinna stanowić łakomy kąsek dla fanów kultowej serii X-COM. Osadzona w czasach II wojny światowej produkcja zaoferuje kampanię fabularną umiejscowioną we Francji okupowanej przez III Rzeszę. Jak nietrudno wywnioskować z tytułu, podczas rozgrywki weźmiemy udział przede wszystkim w pamiętnym lądowaniu Aliantów na plażach w Normandii.

Classified: France '44 odda do naszej dyspozycji możliwość pokierowania oddziałem elitarnych żołnierzy, którzy wezmą udział w kilkudziesięciu historycznych misjach. Istotne znaczenie dla przebiegu rozgrywki w Classified: France '44 będą miały morale poszczególnych członków naszej załogi. W trakcie starć z wrogami konieczne okaże się, rzecz jasna, opracowywanie różnych taktyk i umiejętne wykorzystywanie terenu (będziemy mogli np. zlikwidować przeciwników od frontu lub też oflankować niczego niespodziewających się oponentów).

Reveil

Reveil, EXTRA - W co zaGRAMy w marcu 2024 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 6 marca
  • producent: Pixelsplit
  • wydawca: Daedalic Entertainment

GramTV przedstawia:

Z kolei fani pierwszoosobowych gier akcji w konwencji horroru psychologicznego z pewnością wypatrują Reveil, czyli nowej gry w portfolio Daedalic Entertainment. Produkcja autorstwa studia Pixelsplit zaoferuje doskonale znany, niekoniecznie lubiany przez wszystkich motyw. Wcielimy się tu bowiem w niejakiego Waltera Thompsona, który nie pamięta wydarzeń z ubiegłej nocy. Problem polega na tym, że jego żona Martha i córka Dorie przepadły bez śladu. Co dokładnie się stało i jaki ma to związek z traumatyczną przeszłością głównego bohatera? Odpowiedzi na to pytania poznamy w trakcie rozgrywki, podczas której nasz protagonista będzie musiał zmagać się z rozmaitymi wizjami.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!