W co zaGRAMy w grudniu 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2020/11/30 10:00

Odpowiedź jest prosta – w końcu w Cyberpunka! Ale to oczywiście nie jedyna gra, która zadebiutuje w nadchodzących tygodniach.

Worms RumbleW co zaGRAMy w grudniu 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PC, PlayStation 4, PlayStation 5
  • data premiery: 1 grudnia
  • producent: Team17
  • wydawca: Team17

W tym zestawieniu przeczytacie o powrocie jeszcze jednej serii, która pojawi się na rynku w dość nietypowej formie, ale zanim to nastąpi, zwróćcie koniecznie uwagę na Worms Rumble. Najnowsza odsłona cyklu od Team17 to… nastawiony na rozgrywkę wieloosobową arena shooter dla maksymalnie 32 graczy, w którym bitwy przeprowadzane są w czasie rzeczywistym. Decydując się na stworzenie gry reprezentującej wspomniany, bardzo popularny ostatnimi czasy gatunek, a także zaoferowanie graczom wyłącznie multiplayera nijak nie pasowało do turowego systemu walki, który ostatecznie trzeba było porzucić. Poza doskonale znanymi pukawkami w Worms Rumble pojawią się zupełnie nowe rodzaje broni, z których zrobimy użytek w rozmaitych trybach, takich jak np. Deathmatch czy Ostatni robal na mapie.

Empire of Sin

  • platformy docelowe: PC, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 1 grudnia
  • producent: Romero Games
  • wydawca: Paradox Interactive

Za sprawą nowej gry strategicznej wydanej przez firmę Paradox Interactive przeniesiemy się do czasów prohibicji. Empire of Sin autorstwa studia Romero Games zaoferuje możliwość eksplorowania wiernie odwzorowanego Chicago z lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Zadaniem graczy będzie stworzenie przestępczego imperium. Sami wybierzemy branżę (zostaniemy np. właścicielami barów z alkoholem), a następnie zajmiemy się doborem członków załogi (no dobra, gangsterów!), którzy będą otrzymywać liczne zadania pozwalające na dotarcie do celu różnymi ścieżkami. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się użyć siły fizycznej, czy też postanowimy wręczyć komuś łapówkę lub skorzystać z jeszcze innych rozwiązań.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/12/2020 00:20

Coś słabo... dla mnie tylko CP.

gamerBOY
Gramowicz
30/11/2020 14:01

Ten immortals mnie interesuje. Cyberpunka już przeszedłem z tymi wszystkimi spoilerami, ciąglłym trąbieniem o nim. Dla mnie za duży hajp na tą grę i dlatego nie mam parcia. Z pewnością Redzi dostarczą kozaka, ale ja teraz daruję sobiei

wolff01
Gramowicz
30/11/2020 12:39

To wszystko!? Lol...