Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Grand Theft Auto IV - pierwsze wrażenia, część druga

Zaitsev
2008/05/01 20:00
57
0

Fett już zdążył Wam nieco przybliżyć to, czym jest GTA IV. Ale myliłby się ten, kto sądzi, że wszystko zostało omówione. To zaledwie liźnięcie tematu. Ja również nie ogarnę wszystkiego, ale skupię się na najistotniejszych elementach. Aby nieco urozmaicić lekturę, na początek pozwolę sobie pomarudzić, aby później z czystym sumieniem móc wrócić do wycia z zachwytu.

Grand Theft Auto IV - pierwsze wrażenia, część druga

Fett już zdążył Wam nieco przybliżyć to, czym jest GTA IV. Ale myliłby się ten, kto sądzi, że wszystko zostało omówione. To zaledwie liźnięcie tematu. Ja również nie ogarnę wszystkiego, ale skupię się na najistotniejszych elementach. Aby nieco urozmaicić lekturę, na początek pozwolę sobie pomarudzić, aby później z czystym sumieniem móc wrócić do wycia z zachwytu.

Po pierwsze – po uruchomieniu gry nie ma żadnego menu. Jak tylko gra się wczyta, ładowany jest ostatni dostępny save. Rozwiązanie może i poręczne, gdy jest się na etapie rzeźbienia trybu jednoosobowego, ale gdy przerzucamy się na zabawę po sieci, problem zaczyna doskwierać. Najpierw wczytujemy poprzedni stan, potem wyciągamy telefon, wybieramy tryb multi, czekamy na załadowanie i połączenie do serwera. Gdy odliczanie się skończy, kolejne wczytywanko (ciut krótsze co prawda) i dopiero jesteśmy w grze. W efekcie zanim człowiek rzuci się do gardeł innych graczy, może zdążyć zaparzyć herbatę.

Inny element, który wychodzi zza rogu i policzkuje gracza, to piesze poruszanie się Niko. Model głównego bohatera odchyla się nienaturalnie do wewnętrznej przy każdym skręcie. Podczas biegu nie jest to zauważalne, ale gdy tylko zwolni się... aż oczy bolą. Wygląda to tak, jakby poruszanie się zostało przez Rockstar w jakiś sposób zaadaptowane z... jazdy rowerem w GTA: San Andreas. Tam CJ kiwał się na bicyklu względem punktów przylegania kół do podłoża.

Jednak należy pamiętać, że to Grand Theft Auto i nie jest to bynajmniej symulator spacerowicza, a złodzieja aut. Tutaj fani serii poczują się jak na zjeździe rodzinnym – Banshee, Sabre czy Blista Compact nadal są żywe. Oczywiście pojawiło się kilka nowych pojazdów (m.in. sportowych, minivanów), jednak wszystkie auta łączy jedno – zostały naprawdę sumiennie wykonane. Ich wygląd już nie przypomina kartonowych modeli, są to prawdziwe pojazdy ze smaru i metalu. Niektórych ucieszy fakt, że kierownica jest okrągła, a nie sześciokątna. Opony po przebiciu czasami od razu wybuchają, a czasami potrzebują na to kilka chwil. Ponadto mogą zająć się ogniem.

Kolejna nowinka, jeżeli chodzi o auta, to możliwość prowadzenia ostrzału z wnętrza pojazdu nie tylko na boki (co nie było zbyt poręczne w poprzednich częściach), ale praktycznie na wszystkie strony. Nie jest to zbyt celne, ale przydaje się. Oczywiście, gdy gra się w multi, nie ma czasu do stracenia, więc postacie bynajmniej nie używają pokrętła do opuszczenia szyb, tylko bez zbędnych ceregieli rozbijają je. Już na początku rundy Cops’n’Crooks z auta na boki lecą kawałki szkła – sympatyczny widok.

Jak już wspomniał w swoich pierwszych wrażeniach Fett – auta mają nowy model sterowania. I nie dość, że amatorów szybkiej jazdy temperować będą długie poślizgi przy hamowaniu, to na dodatek przy uderzeniu w ścianę i natychmiastowym zatrzymaniu pojazdu prawa Newtona idą w ruch. Kierowana przez gracza postać... wylatuje wtedy przez przednią szybę, tracąc przy tym pewną ilość „zdrowia”. Hej, to ma nawet jakąś wartość edukacyjną dla drogowych szaleńców... Dzwońcie po Thompsona!

Modelom zniszczeń samochodów w GTA IV nadal daleko do tych z Burnout Paradise, ale serio – przesada w drugą stronę uczyniłaby jazdę uciążliwą. Maski nadal się odczepiają, wgniecenia są widoczne, szyby rozpryskują na kawałki – wszystko wykonane tak jak przystało na możliwości current-genów. Co więcej, po dachowaniu auta gracz nie musi panicznie uciekać od wraku w obawie przed eksplozją. Pojazd może i wygląda niezbyt ładnie z kołami do góry, ale wybuchnąć nie wybuchnie. Takie rzeczy to tylko w amerykańskich filmach i poprzednich częściach GTA.

GramTV przedstawia:

Teraz pora na omówienie multiplayera – jak już wiadomo, trybów zabawy jest aż piętnaście: Car Jack City, Team Car Jack City, Cops’n’Crooks, Deathmatch, Team Deathmatch, Free Mode, Hangman's NOOSE, Mafiya Work, Team Mafiya Work, Race, GTA Race czy Turf War. Osobiście przetestowałem tylko Deathmatch, Team Deathmatch i Cops'n'Crooks. Muszę przyznać, że gra się rewelacyjnie. Deathmatchowe bieganie po mieście i polowanie na przeciwników sprawia kupę radochy i satysfakcji. Tutaj należy pamiętać, że samo autonamierzanie nie wystarczy. Nie dość, że trzeba korzystać z przeszkód terenowych, to prawą gałką można dodatkowo korygować położenie celownika. A wiadomo nie od dzisiaj, że głowa jest najczulszym punktem ciała wroga.

Cops'n'Crooks to polowanie policjantów na przestępców oraz ucieczka zbirów do punktu zbiorczego. Tutaj dodatkowa możliwość – „mistrz gry” przed jej rozpoczęciem wybiera, czy oprychy powinny działać na własną rękę, czy też dodatkowo osłaniać swojego szefa. Gdy ten zginie, gra kończy się zwycięstwem stróżów prawa. Dzięki komunikacji głosowej można stosować bardziej rozwojowe taktyki i już na wstępie rozbić się na mniejsze grupki oraz przydzielać zadania (ochrona/walka).

Oczywiście postać gracza nie jest nieśmiertelna. W trybie jednoosobowym, tak jak w poprzednich częściach serii, po swoim zgonie Niko pojawia się przed szpitalem. Jego portfel zostaje nieco odchudzony, ale za to on sam jest cały i zdrów. Tutaj Rockstar pokusiło się o, być może kontrowersyjną, nowinkę – Bellic nie zostaje rozbrojony. Chociażby zginął z bazooką w dłoniach, to po rekonwalescencji wciąż będzie miał ze sobą dawny osprzęt. Oszczędza to czasu na szukanie nowych pukawek, zwłaszcza że zrezygnowano z AmmuNation na rzecz nielicznych dilerów handlujących w ciemnych zaułkach.

Jeżeli chodzi o muzykę i grafikę, to muszę zgodzić się z resztą prasy growej – jest bardzo dobrze. Efekt, jaki towarzyszy śmierci bohatera , zasługuje na uznanie: obraz staje się czarno-biały, a ruchy kamery powodują smużenie obrazu. Za to 10/10 dla deweloperów. Powiem krótko – warto było czekać, a Grand Theft Auto IV już zapisuje swój tytuł złotymi zgłoskami na kartach historii przemysłu growego. Do zobaczenia w Liberty City – mieście, które bezwzględnie niszczy marzenia.

Komentarze
57
lothar-mb
Gramowicz
02/10/2009 20:26
Dnia 02.10.2009 o 17:34, Shlafrok napisał:

Dajmy już spokój takiej bzdurze. Eot, dziękuję i pzdr. :>

Dokładnie. Nieporozumienie wyszło i nie warto o to kruszyć kopii ;]].Również pozdrawiam.

Szlafroq
Gramowicz
02/10/2009 17:34
Dnia 02.10.2009 o 08:58, lothar-mb napisał:

Pokaż mi miejsce w którym napisałem, że nie posiadam informacji o tym, że GTA już dawno wyszło na PC - to zwrócę Ci honor ;).

Chłopie, nie musiałeś tego napisać, ani nawet wiedzieć/nie wiedzieć. Kontekst (+data posta) sugerują co swoje, a gdyby wszystko miało być przekazane wprost, ubyłoby 70% wszechświata.Jeśli tak chciałeś odpowiedzieć, to trzeba było walnąć to w treści pierwszego posta...

Dnia 02.10.2009 o 08:58, lothar-mb napisał:

W przeciwnym wypadku EOT.

I tak świata nie zwojujemy. ;]Dajmy już spokój takiej bzdurze. Eot, dziękuję i pzdr. :>

lothar-mb
Gramowicz
02/10/2009 08:58

No to żeś teraz pojechał xDD.Pokaż mi miejsce w którym napisałem, że nie posiadam informacji o tym, że GTA już dawno wyszło na PC - to zwrócę Ci honor ;).W przeciwnym wypadku EOT.

Szlafroq
Gramowicz
01/10/2009 20:31
Dnia 30.09.2009 o 23:50, lothar-mb napisał:

Nom, wiem i co w związku z tym Shlafroku ?

To w związku z tym, Lotharze, że trzeba być naprawdę ambitnym, żeby kupić konsolę za siedem stów dla gry, którą spokojnie można już od x czasu odpalić na pc (tak, plotki się sprawdziły).Więc proszę mi nie wyskakiwać z czytaniem ze zrozumieniem, mój Ty wzorze do naśladowania.Uoha, jeszcze jedno: pzdr. :D

lothar-mb
Gramowicz
01/10/2009 00:09
Dnia 30.09.2009 o 23:26, Shlafrok napisał:

Trochę się spóźniłeś, bo GTA na PC zdążyło trzy i pół raza wyjść.

I czytamy ze zrozumieniem :). Potem się wypowiadamy :D. Pzdr.

lothar-mb
Gramowicz
30/09/2009 23:50

Nom, wiem i co w związku z tym Shlafroku ?

Szlafroq
Gramowicz
30/09/2009 23:26
Dnia 30.09.2009 o 23:05, lothar-mb napisał:

Oj i lepiej konsolę kupić dla GTA IV :)

Trochę się spóźniłeś, bo GTA na PC zdążyło trzy i pół raza wyjść.

lothar-mb
Gramowicz
30/09/2009 23:05
Dnia 02.05.2008 o 14:17, tomas92 napisał:

Na gram.pl nie było tak głośno jeszcze o żadnej premierze gry (no może poza Wiedźminem ;). Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość, grzecznie poczekać jeszcze te pół roku, a jeżeli plotki o wersji na PC się nie sprawdzą kupić konsolę :)

Oj i lepiej konsolę kupić dla GTA IV :)

tomas92
Gramowicz
02/05/2008 14:17

Na gram.pl nie było tak głośno jeszcze o żadnej premierze gry (no może poza Wiedźminem ;). Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość, grzecznie poczekać jeszcze te pół roku, a jeżeli plotki o wersji na PC się nie sprawdzą kupić konsolę :)

Fett-PL
Gramowicz
02/05/2008 12:23
Dnia 01.05.2008 o 22:35, Zaitsev napisał:

> Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl > :( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze? Gdyby były z serwisu IGN, to miałyby znaczki IGN, czyż nie? Screeny publikuje głównie samo Rockstar i każdy serwis może mieć do nich dostęp.

A w przypadku powyższych, jeżeli mnie oczy nie mylą, wszystkie pochodzą z filmów nagranych przeze mnie podczas gry ;)

Fett-PL
Gramowicz
02/05/2008 12:20
Dnia 02.05.2008 o 06:07, Zaitsev napisał:

> Będą jeszcze jakieś video czy teksty o GTA IV czy to już koniec????? Obawiam się, że to już koniec :/

Nie koniec, nie koniec... Już jutro najpewniej obszerna recenzja, a do tego wciąż co jakiś czas będą się pojawiać nowinki w raporcie z pola walki ;>

Mich4elos
Gramowicz
02/05/2008 11:51

Grafika gry jest dobra :) i jak by wyszła gra na PieCa to fajnie by było jak by ta gra nie miała kosmicznych wymagań sprzętowych ;D, bo chętnie bym sobie w nią pograł ;].

IceCent
Gramowicz
02/05/2008 11:32

"Eidos/Cenega Poland", czyżbym o czymś nie wiedział?...

Kubuntu
Gramowicz
02/05/2008 10:49

ta na peceta wyjdzie pewnie z "extendet scens" :PP moge dodać, że Liberty Rock to kozackie radio xD same hity

Marko_Pele
Gramowicz
02/05/2008 08:40

Szok, albo sfiksowałem, albo poczułem klimat GTA :/ Brakuje mi tej gry na moim PeCecie jak żadnej innej... normalnie swoisty głód Grand Theft Autowy. Eh, nie wychodzi na pieca bo nie dam rady.

Smileyer
Gramowicz
02/05/2008 08:29

Grafika jest trochę jakby inna (ciekawe jak będzie z PC o ile wyjdzie) muzyka jest świetna ,znakomicie oddaje klimat gry , no i te wypadanie przez szybę z pojazdu tego jeszcze nie było , ciekawy dodatek . Mam nadzieje że R* nie zostawi swojego działa wyłącznie na konsolach...

Zaitsev
Gramowicz
02/05/2008 06:07
Dnia 01.05.2008 o 22:39, KinggAdek napisał:

Będą jeszcze jakieś video czy teksty o GTA IV czy to już koniec?????

Obawiam się, że to już koniec :/

SMOK275
Gramowicz
02/05/2008 02:12

Mam nadzieję, że to nie jedyny gameplay z GTA 4, ponieważ w tym wieje nudą. Nic tylko jazda i jazda. Żadnej większej zadymy na mieście, tylko pod koniec raptem parę strzałów. Można by też pokazać o co chodzi w tych minigierkach z NPC''ami jak np. gra w kręgle. Miałem też nadzieję zobaczyć jakąś efektowną eksplozję paru samochodów :D

Vojtas
Gramowicz
02/05/2008 00:42
Dnia 02.05.2008 o 00:27, Jakubu napisał:

sorry nie obraźcie sie "gram.pl" ale ten wasz Gameplay to jak flaki z łolejem ;p

Żeby jeszcze jeździli efektownie, albo dobrze strzelali... Ale gdzie tam.... ;)

Kubuntu
Gramowicz
02/05/2008 00:27

sorry nie obraźcie sie "gram.pl" ale ten wasz Gameplay to jak flaki z łolejem ;p

Robinsonek
Gramowicz
02/05/2008 00:18

Na Golu recenzja pewnie dostali grę "wcześniej" od Rockstara ;P hhaha

Alienov
Gramowicz
01/05/2008 23:17
Dnia 01.05.2008 o 21:47, Ari13 napisał:

No spoko spoko dlatego dałem "~" przed 30 listopada ;P czyli "w przybliżeniu". No, ale przyznacie, że fajnie byłoby już w Wigilie odpakować GTA IV no nie? :-)

Nie przyuważyłem "~":) Też myślę że w Wigilię było by fajnie odpakować GTA IV, dlatego że zawsze w Wigilię (albo przed) gram w jakieś hity i nie chcę tej tradycji zaniechać:)

Sandro
Gramowicz
01/05/2008 23:11

Szczególnie spodobał mi się lot Bellicia przez przednią szybę podczas zderzenia :) Ale fakt, brakuje nieco jakiegoś komentarza w filmiku...

Flurry
Gramowicz
01/05/2008 23:00
Dnia 01.05.2008 o 21:01, sng napisał:

Spayk Ty się u nas W redakcji potrafisz zgubić, więc to mnie akurat nie dziwi :0 Dawać mi natychmiast GTA IV na peceta!

Ja też się nie mogę doczekać kiedy wreszcie wyjdzie na PC-eta, bo przecież zawsze mi się lepiej grało na komputerze niż na konsolach, może i nawet dlatego że użyjemy do niej klawiatury i myszki, a tak jest znacznie wygodniej :D .

Flurry
Gramowicz
01/05/2008 22:54

Ohhh ten film wygląda naprawdę super, może jazda nie wygląda bardzo realnie ale grafika jest ładna ;)

Backstabber
Gramowicz
01/05/2008 22:51

Lol, pewnie, że nie ma gry idealnej. Bo albo nie wszystkim będzie coś pasować, albo zwyczajnie jakiś szczegół będzie odstawał... Niemniej, GTA IV to gra wybitna.

Dejred
Gramowicz
01/05/2008 22:39

Będą jeszcze jakieś video czy teksty o GTA IV czy to już koniec?????

Zaitsev
Gramowicz
01/05/2008 22:35
Dnia 01.05.2008 o 22:04, Petos18 napisał:

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl :( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

Gdyby były z serwisu IGN, to miałyby znaczki IGN, czyż nie? Screeny publikuje głównie samo Rockstar i każdy serwis może mieć do nich dostęp.

Dejred
Gramowicz
01/05/2008 22:33

Zaitsev dobry tekst....podobało mi się...

Dejred
Gramowicz
01/05/2008 22:24

Zajebiste......fajne stacje radiowe i model jazdy...

Q-Jot
Gramowicz
01/05/2008 22:08
Dnia 01.05.2008 o 22:04, Petos18 napisał:

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl :( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

Zegar jest w telefonie

TuRaSs
Gramowicz
01/05/2008 22:04

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl :( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

mefiperes
Gramowicz
01/05/2008 21:51

Czekam na kolejne informacje! :P A co.Dołączę niedługo do grona osób grających w GTA IV. :P

Ari13
Gramowicz
01/05/2008 21:47
Dnia 01.05.2008 o 20:45, alien-man napisał:

> Niepotrzebnie czytałem ten tekst :/ Podpisuję się pod mcnitrox''em ;P Toż to katorga > dla nas! A tak na serio to się nie mogę doczekać tego ~30 listopada :-) Nie jest wcale powiedziane że 30 listopada będzie GTA IV na PCtka (jak w ogóle wejdzie na PC). Chodź owszem bardzo bym się cieszył. Mnie też ślinka cieknie ale bardzo się cieszę jak gram.pl dodaje te nowe teksty i gameplay''e. Ech jak ja bym chciał mieć X pudło...

No spoko spoko dlatego dałem "~" przed 30 listopada ;P czyli "w przybliżeniu". No, ale przyznacie, że fajnie byłoby już w Wigilie odpakować GTA IV no nie? :-)

metronom
Gramowicz
01/05/2008 21:45
Dnia 01.05.2008 o 20:43, Spaykus napisał:

Tak się zastanawiam - czy ja jestem jedyną osobą, której GTA IV zupełnie nie grzeje? :D Za duże te gry dla mnie są, gubię się ;p

Nie nie jesteś jedyną. Ja akurat nie ze względu "rozmachu" ale nudy ;-)Średnio przepadam za GTA, bardziej odpowiadają mi klimaty Mafii.

Madoc
Gramowicz
01/05/2008 21:44

jak to nie ma Ammu-Nation? :( ja chcę Ammu-Nation i jego reklamy w radio xD

Niput
Gramowicz
01/05/2008 21:41

co do wybuchajacych aut dodal bym jeszcze ze przy powaznych zniszczeniach spowodowanych zderzeniami obtarciami i innymi kolizjami rowniez nie dochodzi do samo zaplonu jak w poprzednich czesciach. Jakiez bylo moje zdumienie gdy po popijawce z romanem chce go odwiesc do domu (swoja droga swietnie zrobione sterowanie po alkocholu:)) oczywiscie narazilem sie policji i podczas ucieczki samochod po prostu mi zgasl i nie chcial odpalic...a zza kierownicy dochodzily tylko psioczenia i blagania Niko:)

Lord_Wojny
Gramowicz
01/05/2008 21:36

Nie umniejszając geniuszowi gry, ale taka malutka drobnostka jak prawidłowe skręcanie motorem nie została naprawiona ;) Wciąż skręcają tylko koła, podczas gdy Niko wściekle trzyma kierownicę nie pomyśląć nawet, bo ją nieco poruszyć. A przecież ludzie od Vice City na to narzekali..No, ale to już w gruncie rzeczy mało ważna kosmetyka :)

Q-Jot
Gramowicz
01/05/2008 21:35

Hej panowie ,czy czasem kolejny raz (ehhh ,który to już) nie wkradł wam się błąd ? Czy w podpisie video zamiast Eidos nie powinno być Rockstar North ,ewentualnie Take 2 ?

ylaib91
Gramowicz
01/05/2008 21:30

Ja tam wielce się nie jaram wcale, zainteresuję się, jak wydadzą na PC. A jak nie wydadzą, to cóż - mają posiadaczy pecetów gdzieś, to posiadacze pecetów... sami wiecie. Konsoli i tak nie kupię, na nowego peceta jest szansa, więc potencjalnego nabywcę tracą. ;)

Mistic
Gramowicz
01/05/2008 21:07
Dnia 01.05.2008 o 20:43, Spaykus napisał:

Tak się zastanawiam - czy ja jestem jedyną osobą, której GTA IV zupełnie nie grzeje? :D

Niet. Tak jak niektórzy mieli w głebokim poważaniu premierę Wiedźmina i huk z jakim pojawiła się na rynku, tak ja mam głęboko w d.. GTA IV ;]

Spayki
Gramowicz
01/05/2008 21:02
Dnia 01.05.2008 o 21:01, sng napisał:

Spayk Ty się u nas W redakcji potrafisz zgubić, więc to mnie akurat nie dziwi :0 Dawać mi natychmiast GTA IV na peceta!

Pomówienia.Eye have you...

sng
Gramowicz
01/05/2008 21:01
Dnia 01.05.2008 o 20:43, Spaykus napisał:

Tak się zastanawiam - czy ja jestem jedyną osobą, której GTA IV zupełnie nie grzeje? :D Za duże te gry dla mnie są, gubię się ;p

Spayk Ty się u nas W redakcji potrafisz zgubić, więc to mnie akurat nie dziwi :0 Dawać mi natychmiast GTA IV na peceta!

Ryan-Kam
Gramowicz
01/05/2008 20:56

Fajnie teskty , mi pozostaje liczyc na kumpla . Sam nie planuje ulpeszac kompa nai kupowac jakiegos xboxa czy ps3 . pozostaje mi czekac xDm1szer Podziwam za poświecenie ! :D

m1szer
Gramowicz
01/05/2008 20:52

Gra jest genialna. Ma pare niedociagniec, owszem (np promien skretu samochodow, zbyt duza ilosc filtrow) ale ogolny obraz gry zasluguje na najwyzsze uznanie. Swietnie opowiedziana historia, genialnie napisane dialogi. 29.04 wzialem urlop w pracy zeby jechac po gre do sklepu, wrocilem po 14 i siedzialem do wieczora. To samo dzis.Mam nadzieje, ze jednak IV na PC sie ukaze, bo szkoda by bylo zeby gracze nie posiadajacy konsoli stracili taki tytul.

przemas15
Gramowicz
01/05/2008 20:50

Gra robi naprawdę dobre wrażenie już się nie mogę doczekać jutro powinienem ją mieć

Alienov
Gramowicz
01/05/2008 20:45
Dnia 01.05.2008 o 20:36, Ari13 napisał:

Niepotrzebnie czytałem ten tekst :/ Podpisuję się pod mcnitrox''em ;P Toż to katorga dla nas! A tak na serio to się nie mogę doczekać tego ~30 listopada :-)

Nie jest wcale powiedziane że 30 listopada będzie GTA IV na PCtka (jak w ogóle wejdzie na PC). Chodź owszem bardzo bym się cieszył. Mnie też ślinka cieknie ale bardzo się cieszę jak gram.pl dodaje te nowe teksty i gameplay''e. Ech jak ja bym chciał mieć X pudło...

wielku
Gramowicz
01/05/2008 20:45

gra jest hitem i nic nie poradzę myślę że jak wyjdzie na PC to będzie jeszcze większym hitem i ja bym chętnie kupił EK no bo co poradzić :P

Spayki
Gramowicz
01/05/2008 20:43

Tak się zastanawiam - czy ja jestem jedyną osobą, której GTA IV zupełnie nie grzeje? :DZa duże te gry dla mnie są, gubię się ;p

Kafar
Gramowicz
01/05/2008 20:42

Za mało o trybach multi;/ W sumie dwa opisane jeśli można to tak nazwać.

Ari13
Gramowicz
01/05/2008 20:36

Niepotrzebnie czytałem ten tekst :/ Podpisuję się pod mcnitrox''em ;P Toż to katorga dla nas! A tak na serio to się nie mogę doczekać tego ~30 listopada :-)

Lesiu
Gramowicz
01/05/2008 20:34

Rozbudzają we mnie te teksty olbrzymią chęć posiadania GTA 4 ;] Już niedługo mój kochany Xbox-ie...

Zaitsev
Gramowicz
01/05/2008 20:33
Dnia 01.05.2008 o 20:20, Cygi napisał:

Hmm, a czy Zaitsev grał w poprzednie części GTA na konsolach? Ponieważ tam było tak samo na początku rozgrywki - ładował się ostatni save... ;)

Fakt - nie grałem. Pozostałe częsci tylko na PC (VC trochę na PS2). W każdym razie teraz doszedł multi i to nieco przeszkadza :/

Buniek2
Gramowicz
01/05/2008 20:31

@upTeż się zastanawiam :D

n33trox
Gramowicz
01/05/2008 20:24

Chcecie dobić PCtowców takimi filmikami, czy co?...

Cygi
Gramowicz
01/05/2008 20:20

Hmm, a czy Zaitsev grał w poprzednie części GTA na konsolach? Ponieważ tam było tak samo na początku rozgrywki - ładował się ostatni save... ;)

Usunięty
Usunięty
01/05/2008 20:18

Aż ślinka cieknie czytając ten tekst. Oj, chyba będzie trzeba także zakupić następna konsolę, żeby wybadać ten hit.