Informacje

Vampyr - pierwsze wideo zza kulis skupia się na protagoniście - Jonathanie Reidzie

... Małgorzata Trzyna

Twórcy przybliżają sylwetkę lekarza, który został przemieniony w groźnego wampira.

Zgodnie z zapowiedziami, Dontnod Entertainment i Focus Home Interactive udostępnili pierwsze wideo zza kulis powstawania gry Vampyr. Każdy z czterech odcinków będzie trwać ok. 5 minut i pozwoli zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki.

Epizod "Making Monsters" skupia się na protagoniście, Jonathanie Reidzie, lekarzu, który stał się wampirem. Jak podkreśla Philippe Moreau, reżyser gry, to co czyni wampira wyjątkowym, to inteligencja i świadomość własnej natury, co sprawia, że musi on dokonywać wyborów moralnych. Jonathan jest świetnym lekarzem, specjalizującym się w transfuzji krwi. Gdy wraca do Anglii pod koniec wojny, zostaje przemieniony i początkowo nawet nie wie, co się z nim stało. Reid próbuje odnaleźć się w nowej, mrocznej rzeczywistości. Bohater staje się częścią tajemnej społeczności strasznych stworzeń. Należą do niej pradawne Ekony, bestialskie i prymitywne Vulkody oraz Skale, lubiące ukrywać się w kanałach czy jaskiniach zarówno przed ludźmi, jak i innymi wampirami.

Seria filmów ma liczyć cztery odcinki, publikowane w czwartki, w tygodniowych odstępach czasu. Premiera Vampyr planowana jest na wiosnę 2018.

Vampyr - pierwsze wideo zza kulis skupia się na protagoniście - Jonathanie Reidzie - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?